• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
a prečo tie veci nesmiem predávať ? ja ich mám len po jednom kuse, nechcem ich predávať vo veľkom. buď sme dostali alebo boli k niečomu pribalené ako darček a ja ich nepotrebujem
a čo potom tí inzerenti, čo tu predávajú nové veci a je na inzeráte vyslovene vidieť, že je to komerčný predajca /konkrétne som videla hračky a topánky/
3. máj 2010 o 16:55  • Odpovedz
bazar je momentalne pre vsetkych zadarmo, takze je povoleny aj komercny predaj, ale multi-level marketing nie
3. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz
ale ja nemám multi-level marketing, odblokujete mi ho ?
.
a nedali by sa potom v bazári rozdeliť ešte na začiatku kategórie na nový tovar a použité veci ?
3. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
Ahojte, niekde ste to tu uz pisali len to neviem najst..

Ako si komplet celu temu s niekolko tisic prispevkami stiahnem do jedneho suboru??? teda do jedneho okna, aby som to vedela naraz skopírovať? niečo sa prípísalo k http adrese, len neviem čo :sweat_smile:

Ďakujem za odpoveď
5. máj 2010 o 00:45  • Odpovedz
Chcem sa spytat. Preco, ked nahodim inzerat, mi napise "bez hodnotenia", ked uz nejake mam? :confused:
Dakujem za odpoved.
5. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz
aknaj - bude mozne vyhladavanie podla novych a pouzitych veci

mirka099 - dalo sa to v starej verzii, momentalne sa to neda, ale bude sa to dat, programatori maju ine priority, taketo vylepsenia pridu asi az casom...

lubiva - je to chyba, robi to niektorym uzivatelom, uz sa pracuje na jej odstraneni
6. máj 2010 o 01:13  • Odpovedz
ahojte,
mne stále svieti, že mám internu poštu a pritom žiadnu novú správu nemám. odstráni mi to niekto??????
7. máj 2010 o 10:20  • Odpovedz
neda sa mi vkladat do inzeratov a do prispevkov fotky-preco?
7. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz
ahoj,určite to niekde je,ale nenašla som...založila som s.skupinku-tému a teraz sa jedna mamina chce pridať,čo mám vlastne urobiť,aby sa mohla pridať a vojsť do témy?
7. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz
lucrezia skus pozriet aj v odoslanej poste, myslim, ze uz to tu niekto tak mal, ze v odoslanej poste bola nejaka sprava oznacena ako nova

janinah klikni na lavom boku (ako mas vsetky temy, snazilky, tehotenstvo, atd.) na tu sukromnu skupinku a potom hore pri nazve skupinky klikni na pocet clenov - tam dopis koho treba, pripadne zmaz koho netreba :grinning:
7. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz
haloooo,neda sa mi vkladat fotky :unamused: je tu niekto kto mi odpovie? :confused:
8. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz
murinka, nahravanie fotiek je teraz robene cez Flash. Skus si nainstalovat najnovsiu verziu flashu (http://get.adobe.com/flashplayer/) mohlo by to pomoct. Daj mi vediet ci to pomohlo.
10. máj 2010 o 01:08  • Odpovedz
pomohlo :sunglasses:
10. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz
neviem kde je chyba ale opat sa mi nedaju vkladat fotky do inzeratov :frowning2:
13. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz
murinka - a do albumu ti ide vlozit fotka? skus to, prosim. Ak ti to nepojde napis mi Ip.
13. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz
ako sa vkladaju tie kratke spravy-clanky,ktore s objavuju medzi fotoblogmi?
16. máj 2010 o 13:27  • Odpovedz
@murinka - vlavo hore "daj vediet co mas nove"
16. máj 2010 o 16:03  • Odpovedz
to pisem kazdy den ale ani raz sa mi to tam neobjavilo :unamused:
16. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz
a mas nastavene aby sa tvoj fotoblog zobrazoval na titulke aj v profile?
17. máj 2010 o 01:00  • Odpovedz
ja mam prazdny fotoblog-bez fotiek :unamused:
17. máj 2010 o 14:53  • Odpovedz
@murinka, fotoblog je teraz albumy + clanky + tie kratke spravy.... v nastaveniach mas moznosti aby sa zobrazoval iba v tvojom profile - po kliknuti na tvoju fotku, alebo aj v profile a na titulke v zozname fotoblogov... tak ked si zaskrtnes tu moznost aby sa zobrazoval aj na titulke, tak sa ti to bude zobrazovat v zozname ostatnych kratkych sprav....
17. máj 2010 o 15:12  • Odpovedz
Ahojte chcem sa spytat ked mam podozrenie ze jedna osoba vystupuje pod 2 ci 3 nicmi viete to nejak zistit?? viete mi potom povedat ze je t atk alebo co s tym??
18. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz
@monikka22 - ano vieme to zistit... ked mas nejake podozrenie, ze niekto porusuje pravidla napis to nam adminom do Ip
18. máj 2010 o 12:30  • Odpovedz
janocka mas ip
18. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz
hojte, ako si odstranim inzeraty z oblubenych ked boli zmazane alebo expirovane od inzerenta?
18. máj 2010 o 15:13  • Odpovedz
divoska otvoris si ten inzerat (je taky vysedeny) a kliknes na hviezdicku pri nom
18. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
janocka mas ip dufam ze uz teraz naozaj...
:wink:
18. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz
dakjem draha, neslo mi to do hlavy ze by to nebolo osetrene, ale odhviezdickovat ma to nenapadlo v tom nahlade, a vnutri sa to uz nedalo :grinning: trubka som tiez.
18. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz
dobrý deň, chcela by som sa spýtať ako si môžem odstrániť z obľúbených veci v bazare veci, ktore uz nie su na predaj, teda inzerat uz bol zmazany ale ja ho tam este mam, dakujem
19. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz
tinika kuk o 3 prispevky vyssie

emjee (1 dieťa) - Včera o 15:20
divoska otvoris si ten inzerat (je taky vysedeny) a kliknes na hviezdicku pri nom
19. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.