• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
emjeee akujem som nechcela citat vsetko :wink:
19. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz
ale pri jednom takom nemam uz nic len ten sivy stvorček ze bol inzerat zmazany pri inych mam aspon foto a tu hviezdičku
19. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz
a ked kliknes na moje oblubene (co ti otvori zoznam vsetkych oblubenych), tak pri kazdom inzerate je aj kratky popis a hviezdicka - klik na tu hviezdicku
19. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz
uz som na to prisla dakujem
19. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz
lebo ja som tie inzeraty otvarala a tam klikala na hviezdičku dakujem este raz pekny večer prajem
19. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz
chcem sa spýtať kde sa podeli všetky príspevky čo som sem posielala*? nejak sa mi stratili mám ich menej dakujem
19. máj 2010 o 22:27  • Odpovedz
maca793 - pise sa o tom tu:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/

V pase sa nezobrazuje správny počet príspevkov.

Doteraz bol v pase počet príspevkov za všetky 3 stránky (svadba, konik, strecha) a reprezentoval počet príspevkov, ktoré daný užívateľ napísal za celý čas pôsobenia na týchto troch stránkach. Teraz tam sú započítané iba aktuálne príspevky z koníka, t.j. ak boli niektoré príspevky užívateľa mazané tak v tomto čísle započítané nie sú. Najviac sa to prejaví u užívateľov, ktorí mali veľa príspevkov v tzv. 'vykecávacích témach', ktoré sa pravidelne odmazávali, lebo v nich boli tisícky príspevkov a zbytočne spomaľovali stránku.
20. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz
a ja by som zase chcela vedieť,k čomu je dobré to : odpovedz
20. máj 2010 o 17:22  • Odpovedz
už to viem !!!! To je super nápad ! Čí to bol? Chválim po druhý krát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz
Na čo som prišla:
Príspevok sa hodil aj sem a aj hore pribudlo také niečo,že kto ma spomína aspoň nemusíte behať stránky do zadu,ak ste sa niečo pýtali,tak sa vám to ukáže -skoro ako IP až na to,že sa to ukáže aj v diskusii a ešte lepšie je aj to,že si môžete takto naklikať viac nickov
20. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz
No a ja v tom práve nejaký zmysel nevidím... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz
monkula- ak sa niekde zapojíš do diskusie a na niečo opýtaš ,a niekto na to reaguje ,tak nemusíš sedieť pri PC a nazerať,či si tvoj príspevok niekto všimol a odpovedal ti. Napr.v tom vidím veľké plus pre koníka
20. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz
@monkula ak sa niekde zapojíš do diskusie a na niečo opýtaš ,a niekto na to reaguje ,tak nemusíš sedieť pri PC a nazerať,či si tvoj príspevok niekto všimol a odpovedal ti. Napr.v tom vidím veľké plus pre koníka
som zabudla kliknúť na tvoje meno :grinning: Tak na ukážku,aby si videla,ako to funguje
20. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz
:grinning: jeeej, tak to beriem späť, to je supeeeer...
ja že čo mi to tam svieti, že kto ma spomína... :grinning: :grinning: :grinning:
Dík ani, máš to u mňa... :grinning: nekopnem ťa, keď si am nevšimneš.. :grinning:
20. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz
@ani3012
aj ja som zabudla kliknúť
20. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz
zasa mam problem :sweat_smile: na hornej liste v pravo su ikonky ako fotoblog,nastavenia...oddnes to mam v lavo :unamused: iba ,,prejdi na,, ostalo vpravo :unamused: a aj ,,co mas nove,, mi uplne zmizlo :unamused: tak neviem kde je zasa chyba :unamused:
20. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtať, prečo mám stopnuté inzeráty..., žiadnu vodotlač nepoužívam.... krvopotne si fotky vyrábam sama, kvôli autorským právam, aby sa tu nekopírovali, a stopli ste mi ich.... Za odpoveď ďakujem:slight_smile:
20. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz
@minicek pozri http://www.modrykonik.sk/podmienky/#bazaar konkretne bod 16: Eventuálna vodotlač na fotografiách môže obsahovať iba užívateľské meno (tzv. nick) autora inzerátu.
20. máj 2010 o 22:51  • Odpovedz
chcem len reagovat na situaciu,ktora vznikla - vymyslanie pribehov /zial tych najhorsich/,kradnutie fotografii /zivych deti a vydavanie ich za mrtve /.....tak ako ste mali v plane a mate v pravidlach na profilove fotky a fotoblogov,ze chcete vybudovat komunitu realnych ludi - na co vas velke mnozstvo uzivateliek upozornovalo ohladne zneuzitia sa zial naplnilo....mnohe uzivatelky si blokuju albumy a vymazavaju profilove fotky....pokuste sa niekedy pocuvat aj hlasy nespokojnych,nie si tvrdo stat za pravidlami / ako sa prave potvrdilo dost nezmyselnymi,nerealnymi/....nechcem ani pomysliet na tie matky,ktore si najdu svoje deti vo fotoblogoch inych uzivateliek a precitaju si,ze su mrtve....vymyslite radsej autorizovanie fotografie!
20. máj 2010 o 23:56  • Odpovedz
....a este mi vysvetlite,ako je mozne,ze stale existuju fotoblogy tychto nickov?!!!!!......19.5. ste oznamili,ze anarida,ci ako sa vola,so svojimi x nickami bola stopnuta pre vymyslanie pribehov....a 20.5. si este stale mozem pozriet jej fotoblogy z kazdeho nicku,ktory mala?...ci sa hladaju mamicky tychto deti,ktorych fotografie ukradla?!
21. máj 2010 o 00:37  • Odpovedz
chcem sa spyatat ked kliknem na "odpovedz" tak mi to nefunguje, ked to robim cez IE ale ked to robim cez Motzillu tak nemam problem lenze ja pouzival IE? je tam nejaky setting co mam zmenit? dakujem
21. máj 2010 o 04:14  • Odpovedz
@emjee ....
tak tomuto naozaj nerozumiem.... o aký bod 16 ide...? nevyznám sa tu, tieto inzeráty tu mám už dlhšie -viac než mesiac, a stopnuté neboli..., môj nick som si na fotkách zvolila sama-MINA, čo proti tomu máte??????????????? :frowning2: :fearful: .... Fakt si asi neviete predstaviť, koľko času stojí urobiť takú fotku, a vy mi ju jednoducho stopnete! :frowning2: a ja stále neviem prečo...., pretože na tejto stránke sa ťažko orientuje :unamused: ja chcem mať fotky chránené, tak som na ne použila svoje meno. Kedy mi ich budete môcť odblokovať? :cry: :cry: :cry:
21. máj 2010 o 07:23  • Odpovedz
halooo :rolling_eyes: :confused: odpovie aj mne niekto?
21. máj 2010 o 08:30  • Odpovedz
@diddi fotoblogy vymazeme, kedze fotky boli kradnute no prosime chvilu strpenia, kedze bolo tolko nickov, dlhsie to potrva
21. máj 2010 o 08:36  • Odpovedz
didi, presne tak, aj ja by som chcela vediet, preco este nie su zmazane albumy bloknutych nickov po anaride :confused: pokial viem, ked som nechtiac a uplne neumyselne (z nevedomosti) vytvorila pri prechode z MS na MK druhy nick, tak MS nick, komplet aj s mojimi albumami zo svadby bol do dna zmazany a teraz nic ... aspon ich zmente na neverejne, ak to chcete dalej riesit a nechat si to ako dokaz, bo vidiet svoje dieta, ze ho nejaka chora zena vydava za svoje mrtve (az sa mi to zlepise) je hrozneee ...
21. máj 2010 o 08:37  • Odpovedz
danu, dakujem za odpoved
21. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz
@minicek bod 16 znamena, ze na fotkach mozes mat vodotlac, mozes mat fotky chranene, ale jedine s tvojim nickom vytvorenym tu na mk, to znamena, ze na fotkach nemozes mat Mina ale minicek.
21. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz
kvoli jednej nudiacej sa pubertiacke kazdy prestupuje do sukromnych tem, ja som si rada precitala skusenosti inych mamiciek, nikdy by som nezneuzila inu informaciu, aj ked niektore baby poznam z videnia podla fotiek,neprispievam do tem, len ked ma naozaj nieco zaujme, potrebujem vediet viac nazorov. prispievala som viac ked som bola tehu. teraz ziadat o pristup len kvoli tomu ze si chcem nieco precitat ... :unamused:
21. máj 2010 o 09:11  • Odpovedz
@jajka78 aj ked ani sukromne temy nezarucuju, ze "ju" tam nemas nanominovanu ... u nas bola anarida od zaciatku tehu (teraz to bude uz aj nieco vyse 2 rokov) a aj ked mala divne prispevky, nemali sme dovod neverit ... uz mame sukromnu temu, aj tam bola, az kym sa to teraz neprevalilo ...
21. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz
Ahoj,suhlasim s jajkou78,mne je velmi luto,ze je uz tolko uzamknutych tem,nemam velmi vela casu prispievat,ale rada som si precitala ine nazory,postrehy,zachvilu bude zamknute vsetko zaujimave,co som rada sem tam navstivila,
21. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.