• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@murinka, @emmka3, @diddi a ostatni: albumy vymazane urcite budu. Niektore sme uz vymazali ale nie vsetky, lebo ledva stihame odpovedat na Vase Ip, niektore uzivatelky maju podozrenie, ze dalsie nicky zavádzaju a pod. Len co odpoviem na 1 Ip, mám hned dalsiu preto poprosim o chvilu strpenia.
21. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz
@murinka - chyba nebude na tvojej strane, vsetci to teraz maju take presunute.... o tom, ci "daj vediet co mas nove" zmizlo natrvalo alebo sa to este zobrazi zistim a dam vediet
21. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz
@murinka - kratke spravy mozes teraz pridavat tak, ze si kliknes na "moj fotoblog" - mozes si vybrat ci chces napisat kratku spravu, clanok. alebo vytvorit album
21. máj 2010 o 12:45  • Odpovedz
21. máj 2010 o 12:51  • Odpovedz
nám sa elibetka dala aj na FB pod menom Elizabet Pachingerová Verešová :angry:
21. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz
@dada78 prave overujem cez FB, ale mne pridu Veresovci (matinq - jej manzel) realny ... no uvidime, ak nie, tak nas ta mala fakt vsetkych dostala ... kiez by sa jej to vratilo, nech uz ten hore uzna ako :pensive:
21. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz
21. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz
uvidim, ci sa mi ten Martin ozve ... mm s nim bol celkom kamarat, aj na navstevu sme k nim chceli ist, ak je vymysleny tak bude aj mm prekvapeny ...
21. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz
toto je jej profil http://www.facebook.com/profile.php?id=1788550390&ref=sgm neviem,ale už tá fotka nahej tehuľky mi príde mooooc odvážna !
21. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz
@emmka3 zbytočne to už riešite.....ani Elizabeth, ani jej manžel Martina na FB nie sú reálny. Všetko je to tá istá osoba, to 16 ročné dievča. Priznala sa, že tie osoby sú vymyslené, teda v skutočnosti niekto takí existuje, ale nechodia na net a ona vraj chodí kočíkovať ich deti. CHúďa, toľko sa naklamala až sa sama zamotala. Ak náhodou zistíte, komu patrili tie fotky, tak nám dajte prosím vedieť, my sa to už snažíme vypátrať, ale nedarí sa. Inak, dievča ide na psych. vyšetrenie, tak súfam, že mu to pomôže...
21. máj 2010 o 14:55  • Odpovedz
pane bože,to je chudera,mali by ju zavrieť na psychiatrické oddelenie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
dúfam,že niekto,kto ju pozná osobne to dá vedieť jej rodičom,čo za psychopatku majú doma :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz
bambi, riešili sme to s jej vychovávateľkou, takže hádam to dá do poriadku :frowning2:
21. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ona nemá rodičov??? :confused: :confused: :confused: :confused:
a teda takej by som svoje dieťa nezverila ani náhodou :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: dúfam,že sa to dozvedia aj tí ľudia,ktorým strážila deti :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz
ahojte,zapojim sa aj ja,som v nemom uzase odvcera,tolko nickov,za kazdym iny pribeh,plne fotoalbumy....no to dievca ma teda fantaziu,spisovatelka romanov by z nej mohla byt...
Parkrat som bola v teme chcem tretie dieta a obdivovala som trebars Vikys,krasna baba,nadherne deticky,alebo marhulka,alebo anarida ,aky tazky udel mala,no teda stale tomu nemozem uverit,ze to vsetko bolo vymyslene....
21. máj 2010 o 17:12  • Odpovedz
domulienka,to je nás viac :fearful: :fearful: :fearful:
ja som čítala jej srdcervúci príbeh v téme Zomrelo mi dieťa :frowning2: :pensive: niečo mi tam nesedelo,ale tak mi bolo ľúto toho krásneho dievčatka :pensive:aj som si poplakala a som rada,že je to len výmysel,ale je to od nej strašne kruté,aby sa jej to v živote nevrátilo... :unamused: :unamused: :unamused: toto sa nerobí :pensive:
to už aby sa človek bál kdekoľvek prispieť :confounded: :confounded: :confounded: lebo je ako hrdza,rozlezená všade :angry: :angry: :angry:
21. máj 2010 o 17:34  • Odpovedz
babule v nasej teme 3 a viac bola tusim pod 3 nickmi :angry: :angry: :angry:
fantazia nekonecna este ze na to admini prisli a informuju nas :slight_smile:
podla mna by mk nemal povolit viac ako 2 registracii na jednu ip adr.pocitaca :wink:
21. máj 2010 o 17:50  • Odpovedz
bambi, rodivčov má, ale chodí do školy, je na intráku, tak odtiaľ vychovávateľka...

jarus, však to zistili, to sa podľa mňa nedá preveriť každú IP adresu už pri prihlasovaní...
21. máj 2010 o 18:06  • Odpovedz
smailinka ak sa smiem spytat, odkial ty vies ze je to ta dotycna?
21. máj 2010 o 18:07  • Odpovedz
smailinka,aha :rolling_eyes: no,dúfam,že o tom budú aj rodičia informovaní :angry:
fakt by sa dievčisko uživilo ako spisovateľka,fantáziu teda má na svoj vek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. máj 2010 o 18:09  • Odpovedz
asi tie sukromne su len pre tie co pravidelne prispievaju, teraz medzi seba nevezmu do sukromnej bez toho ze dlhsie neprispievas,budu podozrievat, ako som si uz vsimla. ani fotky nic nezarucuju kedze ich zneuzila ta pubina.
Aj v mojej teme ked som hlavne prispievala ako tehotna bola neskor ako vikyss...
21. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz
Jaruš, pod štyrmi nickmi bola u nás :angry:
21. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz
Chcela som sa spýtať adminov či by sa dal nejako uzamknuť album. PRetože na úokeci ako som zistila vystupovala žena ktorá mala v profile fotku stiahnutu z albumu čo mam tu na koniku. Da sa nejako zabezpečiť album púroti takýmto svinstvám??? Tiež sa bojim že zneužiju fotky môjho syna.

Ďakujem.
21. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz
to malo byť na pokeci
21. máj 2010 o 19:43  • Odpovedz
Kocky, kedy mala ta pubertiacka cas studovat?! Vymysliet tolko roznych pribehov da namahu a cas. Prave som prisla na to, ze mame na FB spolocnych priatelov - su to vsetko dvojickovske a trojickovske mamicky z UK a USA a tam dalsie vymyslene pribehy! Taktiez to vysvetluje, odkial su niektore tie fotky.
21. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz
podla mna sa tie albumy tiez mali zmazat. ine veci sa mazu velmi rychlo. preco to trva 2 dni po prevaleni anaridy a spol?
napr. aj moja stara profilova fotka bola zmazana velmi promtne, len co som sa objavila v teme, kde bol aj admin

a ako pisu baby - ked chcete vytvarat komunitu realnych ludi - napiste si nejaky scanovaci program, ktory pustite 2-3x denne a prebehne vsetky IP. takisto pri registracii by ste mohli zacat pouzivat adresu, ktoru clovek zada, napr. na zaslanie inicialneho hesla, ktore si potom musi zmenit.
lebo sa tu registruju ludia, aby mohli rypat a viem o tom, ze mali zadane nerealne adresy :unamused:
21. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz
21. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz
@langkofel ano je.

A tato je tiez ona:
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000225534763#!/profile.php?id=100000288778595

Vlastne vacsina ludi z jej priatelov je taktiez ona.
21. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz
sorry asi nebude skutocna :confounded:
21. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz
to je chore...
no a Elizabeth V.P. je zase elibetka
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.