• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
baby, pokial viete o tychto falosnych identitych na FB, tak ich tam nahlasujte adminom ... mazu to ... aj "anarida" takto posla do historie
21. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz
@emmka3 ozval sa Ti ten Martin Vereš ?
21. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz
dada, neozval a ani neozve, je vymysleny .... ale v poho, hlavne, ze sa dotycna ide liecit a ja dufam, ze sa k detom na 100m nedostane :unamused:
21. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz
smailinka sorry za paranoju, ale dufam, ze si skutocna a nie iba vymyslena, aby sa tu upokojila situacia, ze sa to riesi s vychovavatelkou:wink:
21. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz
@iwusska viem to preto, lebo sme začali pátrať ako to všetko bolo..takmer všetky tie nicky sme mali v priateľoch aj na FB a tam sa podľa mailu dá zistiť hocičo. len treba pátrať :wink:

ak chceš vedieť kto to naozaj je, napíš IP. tu to nebudem uvádzať
21. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz
@sissik ja skutočná som, aj keď to môže napísať ktokoľvek :slight_smile: my tou paranojou trpíme už všetky v našej téme, pretože u nás v súkromnej bolo tých nickov asi 10...vo verejnej písali všetky :frowning2: proste nás ošálila malá baba....čo už, dnes je divná doba :pensive:
21. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz
ty brdo, ved ta kocka ked chcela stihat vsetky nicky a profili na fb tak to musela sediet nonstop pri pocitaci a to nehovoriac o tom ze vymysliet si vsetky mena, zapamatat hesla... z tohto hladiska je potom ---
21. máj 2010 o 22:20  • Odpovedz
@pink_lady práveže nesedela...tie baby písali len občas, ale keď napísala jedna, tak v ten deň aj ďalšie 4.....asi mala všetky heslá rovnaké :wink:
21. máj 2010 o 22:24  • Odpovedz
takze pisala asi pocas hodin informatiky :confounded: :grinning: samozrejme nie je to do smiechu ale ...ked som si precitala par konverzacii medzi jej nickmi a ako "im" este zavideli napr spolocnu sankovacku :sunglasses: :grinning: ...v podstate je mi jej luto, ak je to fakt 16 rocna holka, je to vlastne este dieta ktore takto prejavilo svoju chorobu ....psychicka choroba je tiez choroba rovnako ako chripka, angina, ...tak jej prajme nech sa skoro uzdravi a nech sa nerozvinie do niecoho este horsieho... :frowning2:
21. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz
taktiež jej prajem nech sa uzdraví a hlavne nech sa jej nesplní to, čo nám natrepala :pensive:
21. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz
ja tiez nechapem co sa tu robi??? a tiez nechapem,,, lebo vsetky tie nicky - neboli vytvorene v ten isty den, ci tyzden... ale su tam rozne datumy :unamused: a tiez som nepochopila odkial sa prislo na to ze je to 15rocna baba??? nie je to iba domnienka? a aj link na facebook na tu simonu - missku,,, odkialze sa to vypatralo, zevraj je to ona?
sice pisem do " otazky pre adminov " ale myslim, ze kvoli dotycnej je vela otazok,,, :unamused:
21. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz
@missy97231 admini zistili, že všetky nicky boli vytvorené z 1 IP adresy...to sa oklamať nedá...keďže sme tie nicky poznali, tak sme jednoducho hľadali a došli sme k tej babe...včera sa priznala, vysvetlila a je to...je na to veľa dôkazov, že je to ona....
21. máj 2010 o 23:09  • Odpovedz
má 16 :wink:
21. máj 2010 o 23:09  • Odpovedz
tá bola tiež zaregistovaná na MK ako ona sama...
21. máj 2010 o 23:10  • Odpovedz
@smailinka - to priznanie je niekde aj tu v nejakej teme:? alebo iba niekomu v iP?
21. máj 2010 o 23:11  • Odpovedz
pozeram,že niekto si vymysla...pribehy..a dost nepekne...inač ..jedna baba na azetku si tiež dost vymyslala..a kradla fotky deti z albumov..na azete ju najdete ako caja_livika,ma dalsich asi 200 nickov,ktore som vypatrala..koli nej som si musela zmenit nick na azetku a fotky som neukladala pod temou moje babetko,ale pod temou astrologia..

mala som dost nervy,ked som videla ako sleduje,ked som pridala novu foto..a hned ju mala aj ona v albume..
možno je to ona..
21. máj 2010 o 23:13  • Odpovedz
@missy97231 máme skupinku na FB, tak tam sa priznala....asi mi neveríš, ale mne je to v podstate jedno...my vieme svoje, chceme to riešiť ďalej, vy o tom vlastne viete len veľmi málo....
22. máj 2010 o 00:14  • Odpovedz
@smailinka... jasne ze ti verim, to ta ako napadlo ??? :grinning: mna len zaujmalo, ci si tie jej "kecy" mozem precitat aj tu na MK :grinning: a inak, som citala jednu temu,, http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mlade-maminky-a-ich-deticky-s-pmm-ii/?page=32
dobry monolog tam teda viedla :grinning:
22. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz
@smailinka ja som neskutočne vytočená ako jedna malá pubiška si robila srandu z mamín a tehuliek...ale ja neverím, že bola sama...bavil sa intrák... :angry: , musím napísať, že podkopala vlastne základy samotného fora a to dôveru k mojim, Vašim internetovým "priateľkam"
@viz je technicky možné zabezpečiť, aby pri registrácii bola skontrolovaná aj IP adresa...
22. máj 2010 o 08:05  • Odpovedz
@dicinka1 vobec by som sa necudovala, keby to na AZ bola tiez ona, kedze paralelne s nickami na MK mala k tym osobam aj konta na FB a nicky na azete :confounded:
@juliagregor presne tak, ja si tiez myslim, ze v tom nebola sama, ale viac bab z intraku, kazda mala par nickov na starosti a islo to, nuz a prevalilo sa to cez nu ...
22. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz
@smailinka je možné sa pripojiť k Vašej skupine na FB ?
22. máj 2010 o 08:32  • Odpovedz
otazka pre adminov:
na verejnych diskusiach je nova funkcia odpovedz, preco tato funkcia nie je aj v sukromnej teme?
22. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz
@missy97231 ty si teda trafila stranu :slight_smile: no a potom by ti to došlo? akože sa tam maminky rozprávajú a pritom je to jedno dievča :frowning2: prečítať si to tu nemôžeš, všetky nicky boli zablokované, myslím, že celkovo aj jej IP adresa, takže sa sem už tak ľahko nedostane...sľúbila nám, že sem už nikidy nepríde, som zvedavá....

inak, tie PMM, to je presne naša téma, aspoň vidíte, koľko z tých báb k nám chodilo..a my sme im závidela stretnutia, z ktorých nikdy neboli fotky....prečo nám to nedošlo??? :pensive:
@juliagregor vraj boli, 2.potom, že ich bolo viac...strašne klamala, až sa sama zamotala....má strach, takže zase len vymýšľa....
@dada78 je to možné, ale je to zbytočné...nájdeš tam len naše komentáre, tie svoje rýchlo vymazala :frowning2: ty kokso, znie to hlúpo, ako nás vo všetkom predbehla :angry:
22. máj 2010 o 11:04  • Odpovedz
@smailinka, nedoslo by mi nic v den ked to pisala :slight_smile: nahoda je blbec, a fakt svet je maly :sunglasses: aspon to by som si pomyslela, keby som bola v tej teme v tom case :grinning: :grinning: :grinning:
chory clovek je to :angry:
22. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz
@smailinka mozno si to tu uz pisala ak ano tak sorry a aj ste sa s tou babou osobne stretli? lebo ak nie tak aj chlap moze napisat ze mam 16 som dievca a bla bla...Ja uz sa tu tusim na kazdy nick pozeram tak ze ktovie ci to neni zas ona :grinning: zaroven si uvedomujem ze ten isty pocit mozete mat aj zo mna :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz
@pink_lady paranoja vládne koňom, mne je to jasné :grinning: osobne sme sa nestretli, ale tá baba existuje, za to ti ručím.
22. máj 2010 o 17:12  • Odpovedz
baby s tou nedovercivostou to tu vladne uz poriadne :angry: ale nesmieme byt take nedovercive voci kazdemu :slight_smile:
22. máj 2010 o 19:19  • Odpovedz
baba s tym menom existuje ale co ak je to menovkyna alebo si niekto jej meno prebral aby sa jej pomsitl akoze...akoze urcite sa jej nechcem zastavat ale mam z toho nromalne nocne sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: lebo na tejto stranke by som fakt take daco necakala :confused:
kedze tu uz daky cas prispieva a teraz ma 16 to kedy s tym preboha zacala, v 13??? :confused:
22. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz
baby preco to riesite v teme otazky pre adminov??? :confused:
22. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz
Poprosim vas, ak to chcete riesit, rieste si to v sukromnych temach, nie v teme Otazky pre adminov
22. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.