• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
áno danu, riešime aj tam...ale myslím, že by mali byť informavaní všetci, pretože veľa mamičiek sa to týka....je to dosť vážny problém, aby sa to nechalo tak....ide o povesť MK, ak keď vy ako admini za to nemôžte....
22. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz
@smailinka i napriek tomu ta poprosim, aby ste to v tejto teme neriesili, tato tema nie je nato zalozena
22. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz
@danu v poriadku danu, ale tak nechajte aspoň jednu tému verejnú, prosím..nemá význam, riešiť to v súkromnej, pretože sa majú právo k tomu vyjadriť viacerí...
22. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz
@smailinka ma pravdu, každý má právo vedieť čo sa deje na MK a taktiež možnosť vyjadriť sa, tu nejde len o Vás adminov.
22. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz
@danu a preco teda vsetky verejne temy o tejto "kauzicke" su uzamykane a "vyhanane" do sukromia ... ja som ti aj IP pisala, ze v sukromnej teme toto riesit nema zmysel ... alebo to chcete ututlat? alebo mat menej roboty? ja uz neviem, o co vam v poslednej dobe ide ... tieto servre pocnuc svadbou, pokracujuc konom a konciac strechou uz navstevujem dost dlho na to, aby som si vsimla, ze sa nejak zmenila politika .. je to vasa vec, ale nepaci sa mi to :frowning2:
23. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz
@emmka3 k tejto kauze bolo vyjadrenie tu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zablokovani-uzivatelia/?page=last&post=last&lastref=il

riesit to na verejnom fore, mi nepripada eticke, je strasne co ta osoba urobila a popisala, ale nepozname ju a nepride mi fer ju oznacovat za schizofrenicku alebo jej nadavat. Ak tu su baby, ktore ju poznaju, a chcu to riesit, nech si to riesia osobne.
Ututlat nic nechceme, nie je co, co sme sme vedeli a mohli urobit, to znamena zablokovat a oznamit to uzivatelom, to sme urobili.
23. máj 2010 o 19:47  • Odpovedz
inak po viac ako dvoh rokoch, super rychlost !!!!!! Gratulujem! malickosti a blbosti viete hrdinsky riesit na pockanie a taketo Vas nenapadlo.................
23. máj 2010 o 20:49  •  1 dieťa  • Odpovedz
ako mam vlozit inzerat ked mi nejdu vkladat fotky?
23. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz
@jonki tlacitko odpovedz je uz aj v sukromnych temach
24. máj 2010 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz
@viz dakujem :wink:
24. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz
mne sa tak zdá,že by admini spravili lepšie,keby tú osobu len zablokovali a nikomu nič nepovedali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokiaľ chcete takto rozoberať každú jenu osobu po zablokovaní,tak asi by bolo dobré tu novu tému "Zablokovaní užívatelia" vymazať, čo si myslím,že po takýchto diskusiách to aj spravia,lebo doteraz bol kľud.(čo by bola škoda)
24. máj 2010 o 12:52  • Odpovedz
čo je to tu s časom?? :confused: :confused: :confused:
nám v súkromnej téme ukazuje kôň príspevky,že je už po 17-tej :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes:
čo sme v čiernej diere?? :confused: :confused:
24. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz
no,ja mám na noťasi 16:01 a tu 18:00 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz
co ste predali konik rusom?...ukazuje moskovsky cas :fearful:
24. máj 2010 o 16:30  • Odpovedz
didi:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 17:07  • Odpovedz
sorry-diddi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedno d mi odbehlo :grinning:
24. máj 2010 o 17:08  • Odpovedz
Ahojte,ja mám otázočku na adminov,som registrovaná na beremese,predtým mi svietila IP,či už to bolo z Čiech,alebo zo Slovenska,teraz,odkedy je nový koník,tak zistím niekedy aj po niekoľkých dňoch,že mi niekdo píše.....musím sa vždy na to beremko prihlásiť a naskočia IP..neviem,či to popisujem zrozumiteľne.
To tak bude stále?Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
24. máj 2010 o 17:13  • Odpovedz
asi hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbéééé :zipper_mouth: :zipper_mouth: je to trošku komplikované,že? :unamused:
a tie časy sa teda neriešia?? :confused: :confused:
ja mám 17:45,tu je už večer :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz
ooo,krasataaa kakaaajaaaa,ideme skôr spať :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 17:46  • Odpovedz
24. máj 2010 o 18:31  • Odpovedz
haha,už je pol deviatej??my ideme pozerať len Večerníček za chvíľu :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz
@bambi09 , @diddi - o chybe s casom programatori vedia, riesili to v priebehu dna.... neviem kedy sa im to podari doriesit, ale tak mozno coskoro.... za chybu sa ospravedlnujeme....

@frisbee - ono je to tak preto, lebo svadba je este v starej verzii, preto je oddelena od stranky modrykonik a modrastrecha.... ked uz bude nova aj mojasvadba, opat sa vsetko spoji a ked ti niekto napise Ip na svadbe, zobrazi sa ti to aj na koniku.....
24. máj 2010 o 19:26  • Odpovedz
janocka,ďakujeme za odpoveď :slight_smile: :wink: stane sa :sweat_smile:
24. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz
@janocka,ďakujem :slight_smile:
24. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz
nejak sme skocili o 2 hod. dopredu je 20:25 a cas pri prispevku ukaze 22:25
24. máj 2010 o 20:25  • Odpovedz
ahojte,
neviete prečo v každej téme ukazuje o 2 hodiny viac?
25. máj 2010 o 07:46  • Odpovedz
aha, už to riešite, tak sorry.
25. máj 2010 o 07:47  • Odpovedz
Dobry den len by som sa chcela opytat,ako si zmenim podmienky predaja.Dakujem Eva
25. máj 2010 o 17:11  • Odpovedz
@emminka veľmi jednoducho: Bazár → Môj obchodík → Zmeň podmienky :slight_smile:
25. máj 2010 o 17:29  • Odpovedz
mozem vediet preco mi admin uzamkol temu???
26. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.