• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@slavinka21 tema ti bola zamknuta a neskor zmazana z dovodu, ze porusovala pravidla stranky:
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#duties
58. Vo vlastnom záujme súhlasíš a zaväzuješ sa, že nebudeš:
h. uverejňovať inzerciu, propagovať ani šíriť reklamu, zverejňovať Príspevky ani odkazy na iné internetové stránky nesúvisiace s obsahom Internetovej stránky a odkazy na komerčné internetové stránky (neplatená reklama), a to s výnimkou Nami určených prípadov a s výnimkou osobných odporúčaní na základe Tvojich skúseností,

+ pravidla fora: http://www.modrykonik.sk/podmienky/#forum
10. Ak si firma (alebo reprezentuješ firmu, alebo si z firmy a tváriš sa, že nie si) nepíš do fóra (ani o veciach nesúvisejúcich s tvojou firmou). Firemná reklama je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.
26. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz
ako sa daju vlozit inzeraty bez fotky?videla som tu aj take ale mne sa neda nevlozit... :unamused:
31. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz
@murinka nijako - to su stare inzeraty (len obnovovane dokolecka) prenesene zo starej verzie konika, v tejto novej sa neda pridat inzerat bez fotky
31. máj 2010 o 22:03  • Odpovedz
Prečo mi nefunguje ak chcem niekomu odpovedať,vpravo hore nad prispevkom "odpovedz"? :fearful:
3. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz
@martinka1981 skus si aktualizovat prehliadac alebo vyskusat iny - napr. Chrome, Mozilla, Safari, Opera
3. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz
Zdravim,
chcem sa spytat ohladom novej funkcionality: "Kto ma spomina"
... ak niekto vypisuje rucne zavinac a nick (teda nepouzije Odpovedz) a uvedie napr. namiesto @egyptanka @egypta a nick s menom egypta nahodou existuje, moze si uzivatelka s nickom egypta precitat prispevok i ked bol napisany v uzatvorenej sukromnej skupine a nema tam pristup?
Dufam, ze som to napisala jasne :wink:
Dakujem za skoru odpoved :slight_smile:
3. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz

@egyptanka veď skús mi napísať :wink:
4. jún 2010 o 07:01  • Odpovedz
@egyptanka napisala si to jasne.... ak sa niekto takto pomyli, tak si dotycny neprecita cely prispevok, iba uvod (cca 60 znakov) sa mu zobrazi v tej zalozke "kto ma spomina" a ked klikne na ten prispevok, ze si ho chce precitat, nepusti ho to, neprecita si cely prispevok
4. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz
Ahoj chcela by som poprosit o radu nejde mi otvorit "podmienky predaja " mozem klikat kolko chcem a nic :(, som novo prihlasena a neviem teda co sa s tym deje. Co mam robit mam nieco zle ??? Neviem poradte mi
4. jún 2010 o 18:25  • Odpovedz
@janocka dakujem pekne za odpoved. pekny vecer :slight_smile:
4. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz
ahojte, chcem sa spytat ako mam zmenit inzerat ktory mi bol zmazany lebo sekcia kupit neexistuje? znamena to ze sa vobec neda nic inzerovat ak mam zaujem o kupu?
10. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz
@frola nie, inzeraty "kupim" a "vymenim" nie je mozne pridavat, je mozne mat iba inzeraty Predam a Darujem

viac informacii o tom preco boli inzeraty Kupim zrusene je tu:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/

Kam zmizli inzeráty 'kúpim' a 'darujem'?

V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili. 'Darujem' sú pod predám ale s cenou 0. Zatiaľ nie je možnosť si pozrieť iba 'darujem', ale keď pribudne vyhľadávanie, tak to tam bude.
11. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz
dakujem za odpoved, ale musim povedat ze sa mi to nepaci. ved bazar nie je len o predavani a nevidim problem v tom ze bolo malo inzeratov kupujem. vy ste s tym mali nejake starosti?
11. jún 2010 o 11:26  • Odpovedz
@frola ked nieco vyuziva minimum uzivatelov, je to teda pre nich neatraktivne a preto to bolo zrusene
11. jún 2010 o 17:07  • Odpovedz
@janocka mam pocit ze uz viaceri sa tu na to stazovali takze to asi az take neatraktivne nebolo. ja som tuto moznost vyuzila viackrat a vzdy sa mi niekto ozval a vec som ziskala. castokrat nam ani nenapadne co vsetko mame doma nepotrebne a ked uvidime ze je po tej veci dopyt tak su obe strany nakoniec spokojne. a pokial to pre vas adminov nebola nejaka velka zataz tak nechapem tento krok.
11. jún 2010 o 17:16  • Odpovedz
@frola nerozhodli o tom admini ale prevadzkovatelia stranky.... ano, stazovali sa na to niektori uzivatelia ale ako som uz spominala, bola to drviva mensina. V tom vyjadreni od boba je napisane, ze to vyuzivala tak 1 uzivatelka zo 100 a to je malo. Keby to vyuzivala 1 z 10, bolo by to ine
11. jún 2010 o 17:44  • Odpovedz
@martinka1981 a ostaní komu nefungovala funkcia "odpovedz" kvoli tomu, ze mali IE 7. tak, uz je to opravene, uz to funguje aj tam :wink:
11. jún 2010 o 17:45  • Odpovedz
@janocka jeeeeeeeeeeee super,ďakujeme :slight_smile:
11. jún 2010 o 21:32  • Odpovedz
ak clovek vymaze inzerat tak sa vymaze aj cela komunikacia s kupujucim ze? to som si akosi neuvedomila na tejto novej verzii, odpovedala mi mamina, poslala aj platbu, tak som inzerat vymazala, nech nan nepisu ostatni, a nanestastie aj s jej adresou a neviem ani NICK, ach jo... :unamused:
12. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz
@newyorkgirl ano, vymaze.... uz som to niekde pisala ale zopakujem :wink: :
ak si vymazete inzerat aj s kontaktom na kupujucu napiste, prosim, Ip mojmu kolegovi Viktorovi - nick VIZ - a on to dokaze dohladat :wink:
12. jún 2010 o 23:33  • Odpovedz
uz sme sa nasli s kupujucou, dakujem, ale asi si viacero ludi neuvedomi, ze sa to stane, mna by to nenapadlo :unamused:
13. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz
ak chcete inzerat stiahnut z bazaru (vec je predana alebo ju ma niekto rezervovanu) ale ponechat si komunikaciu k inzeratu, tak si treba inzerat POZASTAVIT nie zmazat :wink:
13. jún 2010 o 17:08  • Odpovedz
Aha, teraz som nasla tuto temu, tak teda fajn, pisem svoj dotaz sem.

Zaujimalo by ma akym klucom sa rozhoduju admini ohladom uzamykania tem. Zaujima ma to preto, ze mi boli uzamknute uz temy dve v dost kratkom obdobi. Zakladala som temu o planovani februaroveho ci marcoveho babetka teraz v juni, mojim zamerom bolo najst skupinku mamiciek s rovnakymi planmi a zamermi, pricom tema poskytovala sancu neskor vytvorit skupinu s rovnakym terminom porodu. Ale tema mi bola uzamknuta. Odporucena mi bola tema o snazeni na jar 2010 - akurat asi adminke uslo, ze jun nie je jar! Ale leto. No a tu voila vidim temu podobnu, s planovanim potomka teraz v auguste a tema si tu v poho frci. Preto sa pytam preco moja tema bola zamknuta a preco mne bolo odporucene pridat sa do inych tem, ktore pri vsetkej ucte ani nesuviseli s tou mojou, aspon nie z casoveho hladiska mojich planov. Mohla by som dostat prosim relevantne vysvetlenie?

Dakujem.

P.S. baby z augustoveho snazenia, neberte to prosim v zlom, ide mi cisto o princip. Kto vie, mozno nakoniec este u vas skoncim. :wink:
14. jún 2010 o 18:04  • Odpovedz
jabadaba tem o snazeni je tu dost, tykaju sa aj jari 2010, ale je tu aj tema otehotniem v roku 2010 tu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otehotniem-ve-2010-verim-tomu/
Keby sa kazdy mesiac zakladali temy o snazeni napriklad zaciname v juni2010, o mesiac zaciname v juli2010, potom sa rozhodnu, ze v teme snazime sa v juni2010 su zohrate uzivatelky a nechcu tam nikoho ineho, tak sa otvori dalsia tema atd. Preto temy o snazeni zamykame a presuvame do uz existujucich tem. Tema
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/chceme-zacat-so-snazenim-august-2010-kto-sa-pri/?page=last&post=last&lastref=hp , ktoru si spominala, ze sme nechali bude premenovana na Chceme zacat so snazenim v lete 2010-Kto sa prida , tak ta poprosim pridaj sa tam.

15. jún 2010 o 10:47  • Odpovedz
Ahojky,chcem sa spytat ci je po zalozeni sukromnej skupiny na Sk konikovi mozne,aby bola skupina vidiet aj na Cz konikovi nakolko mame aj ceske clenky a je to pre nich trosku neprakticke,ked sa musia vzdy prihlasovat na Sk konika.dakujem.
15. jún 2010 o 12:26  • Odpovedz
@beuska1986 skupina nemoze byt medzinarodna ale temy v skupine ano..... ak tie temy v skupine su iba SK tak mi, prosim, posli do Ip, kt. temy chces mat medzinarodne a spravim to
15. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz
@janocka tie príspevky v "kto ma spomína" sa nedajú nejako vymazať ? Je tam toho veľa ... :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:58  • Odpovedz
@adal zatial sa to mazat neda, ale je plan, ze sa to bude dat :wink:
16. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz
@janocka ďakujem :slight_smile:
16. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz
ahojte. chcem sa spytat: do sukromnej temy sa nedaju vkladat k prispevkom fotky? lebo mne to nejde. a nejde mi ani vlozit napr,link na graf BT.dakujem
16. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.