• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
co znamena kedsa mi hore pri ,,fotoblog,, objavila jednicka? :confused: klikla som na nu a nic som nenasla :confused:
16. jún 2010 o 16:44  • Odpovedz
@janocka co znamena kedsa mi hore pri ,,fotoblog,, objavila jednicka? klikla som na nu a nic som nenasla .uz je tu viac takych pripadov :confused:
16. jún 2010 o 17:13  • Odpovedz
@murinka to ma znamenat, ze pocet novych komentarov v tvojom fotoblogu... bolo to spustene pred par hodinami, nie je to este dobre odladene, preto je mozne, ze to este nepracuje tak ako by malo.... Ako klikla si na tu jednotku, otvoril sa ti fotoblog? Alebo sa ti otvorili komentare? Ci nic sa ti neotvorilo?
16. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz
otvoril sa mi fotoblog ale mala som tam len jeden komentar stary minimalne mesiac :confused:
16. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz
@janocka otvoril sa mi fotoblog ale mala som tam len jeden komentar stary minimalne mesiac
16. jún 2010 o 17:30  • Odpovedz
@murinka uz som to posunula na riesenie, kolega sa na to pozrie
16. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz
@janocka, daju sa v sukromnej teme k prispevku prilozit aj fotografie? nam v teme VIP bocianky to nejde a neda sa mi napr, prilozit ani link na graf BT
16. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz
@jarulai ano daju sa, samozrejme, aj v sukromnej teme prilozit obrazky.... nejed to v tej teme iba tebe alebo aj niekomu inemu? ked kliknes na "pridaj fotky k prispevku" co sa stane? fotky sa ti zacnu nahravat ale zamrzne to alebo sa vobec nezacnu nahravat? vlozit link do diskusie, to sa musi dat ked sa ti daju pisat aj normalne prispevky.... je jedno ci do diskusie napises hocico alebo tam das link, je to text ako text :sweat_smile:
16. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz
@janocka, nejde nam to tam nikomu. je nas viac, ktore sme chceli rpidat obrazok a neslo to. ked som klikla na prilozit fotky, tak sa vlastne nic nestalo. policko na text sa zmensilo a nic.
16. jún 2010 o 17:41  • Odpovedz
da sa zmenit registracia z cz konika na sk?
16. jún 2010 o 17:47  • Odpovedz
@jarulai - a do inych tem sa ti fotky daju pridat? skus pripadne pridat hociaky obrazok sem, do tejto diskusie, pripadne si skus si nainstalovat najnovsiu verziu flashu (http://get.adobe.com/flashplayer/).... ak ani to nepomoze tak mi, prosim, napis Ip
16. jún 2010 o 17:47  • Odpovedz
@janulqa07 - ano, da, uz ju mas prehodenu :wink:
16. jún 2010 o 17:48  • Odpovedz
@janocka dakujeeeeeeem :dizzy_face:
16. jún 2010 o 17:52  • Odpovedz
@janocka, dakujeeeem, uz to ide :slight_smile:
16. jún 2010 o 18:02  • Odpovedz
co znamena, ked mi svieti cervena jednicka pri fotoblogu ? tak ako ked mam sukromnu spravu, alebo ked ma niekto spomina ?
16. jún 2010 o 20:06  • Odpovedz
aj mne to svietilo... a na nic som neprisla... jedine, ze by to znamenalo, ze si niekto pozeral moj album? ale to len tak uvazujem...
16. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz
to aj mne dnes robi...ze mi blikne jednotka pri fotoblogu..rada by som tiez vedela, co to znamena
16. jún 2010 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz
a uz ked sa tu motam, tak sa opytam, preco mi nejde z MK prejst na mojasvadba ani modrastrecha. dost, co mi tam zavadzia ta reklama, tak ked kliknem na Prejdi na, tak mi da moznosti, ale neexistuje sa na ne dostat a prekliknut.
16. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz
a esteze si citam aj starsie prispevky :grinning: teraz tu hore vidim, ze ta jednotka je novinka, este nevymakana :slight_smile:
16. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz
@lauritka @petusko @strapco13 - pisala som to v prispevku zo vcera, 17:29 :wink: :
janocka – to ma znamenat, ze pocet novych komentarov v tvojom fotoblogu... bolo to spustene pred par hodinami, nie je to este dobre odladene, preto je mozne, ze to este nepracuje tak ako by malo.... Ako klikla si na tu jednotku, otvoril sa ti fotoblog? Alebo sa ti otvorili komentare? Ci nic sa ti neotvorilo?
Včera o 17:29 • Odpovedz

@petusko - to, ze sa "straca" Prejdi na - kvoli reklame, to uz programatori vedia, v blizkej buducnosti popracuju na uprave :wink:
17. jún 2010 o 00:50  • Odpovedz
@janocka otvoril sa mi fotoblog a ziadny novy komentar nepribudol..mam tam stale ten jeden a vcera mi tam dokonca blikala dvojka :confused:
17. jún 2010 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz
@janocka mne sa to stalo aj dnes aj vcera a ziadny novy komentar nepribudol...takze to zrejme blbne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz
tak ráno o 7 hod.to ukazovalo aj mne,ale teraz ten komentár tam už bol :grinning:
17. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz
mne sa stalo to iste, fotoblog sa otvoril, ale nebol ziadny novy komentar :slight_smile:
17. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz
@lauritka, @mirka907, @strapco13 dakujem vam vsetkym za info, posuniem info kolegom, ze to nefunguje tak ako by malo.... takze kym to opravia poprosim o trpezlivost :wink:

ani3012 - tak super, ze tebe to uz funguje :slight_smile:
17. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz
Chcem sa spýtať čo znamená, ak mi pri MôJ FOTOBLOG svieti červené čísielko?
17. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz
@atrami bud mas vo fotoblogu novy komentar alebo to este trosku blbne (kuk prispevky vyssie)
17. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz
dnes som si vytvrorila 2 nove fotoalbumy. jeden ma 7 fotiek a druhy 2. fotky v pohode nacitalo aj koment som dala. ale teraz ked som kukla znova tak ten fotoalbum s 2mi fotkami tam nie je. prosim vas preco? dakujem za odpoved
22. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz
@frola mala si v albume fotky zo svadby, preto ti bol vymazany. Svadobne fotky patria na www.mojasvadba.sk
22. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz
Neviem, ako fungujú takéto stránky, som len bežný užívateľ, preto by ma zaujímalo, či fungovanie bazáru stojí nejaké peniaze, keď sa zrušili v bazári sekcie, ktoré neboli využívané v "primeranej" miere. Mrzí ma, že sa nedá uverejniť inzerát s obsahom "kúpim", bol mi zmazaný :frowning2: . Ja viem, že väčšina mamičiek tu chce veci predať, ale tak stáva sa aj to, že niekto niečo zháňa, hoci to nie je tak často. Ak ide prevádzkovateľom o peniaze, tak to chápem, potrebujú byť ziskoví, nie stratoví.. Ide o to alebo je v tom niečo iné? :confused:
22. jún 2010 o 18:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.