• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
maja22 mne sa to tiez nepaci. teraz mi zas vymazali fotky zo svadby. citim sa tu uz jak v klietke. furt nejake zakazy a prikazy. rozumiem tomu ze sa mazu prispevky napriklad vulgarne ale toto je uplny vrchol. necitim na konikovi pocit slobody, akurat ma to vie dobre nastvat ze niekdo moze len tak chytit moje fotky a vymazat ich :frowning2:
22. jún 2010 o 19:01  • Odpovedz
@frola Podľa pravidiel máš právo na dve svadobné fotky, bolo ich viac? Mňa niektoré zákazy a príkazy hnevajú tiež, ale zvykla som si práve na túto stránku, našla kamarátky, tak sem chodím. Pomaly sa začínam orientovať aj na FB, možno nakoniec po nejakom čase zakotvím tam. Ale sem som začala chodiť preto, že sa tu riešia rôzne problémy, tiež som sama potrebovala poradiť, na toto sú MK, MS a MS dobré, preto sa aj ja mocem stále tu...
22. jún 2010 o 19:11  • Odpovedz
@maja22 no tak asi tu niekto nedodrziava pravidla, mali by sme vymazat admina lebo fotky boli len dve. ja sem tiez chodim len pre rady ale tiez som sa tu uz skamosila a nechapem taketo sproste pravidlo preco by som musela mat fotky zo svadby na mojasvadba.sk ked s tou strankou nechcem mat nic spolocne. nepotrebujem vykecavat o svadbe ani na to nemam cas. obcas potrebujem poradit ohladne dietata. a to ze som si tam chcela supnut dve fotky zo svadby bolo len preto aby som ich ukazala jednej kamoske.
no nevadi tymto padom mazem vsetky ostatne fotky aj info... aspon budem viac inkognito.
22. jún 2010 o 19:16  • Odpovedz
@maja22 bazar je momentalne pre vsetkych zadarmo - aj pre uzivatelov, aj pre firmy.... sekcia "kupim" bola zrusena preto lebo bola malo vyuzivana a veci, ktore vyuziva minimum uzivateliek nechceme....
23. jún 2010 o 00:26  • Odpovedz
@janocka vďaka za odpoveď, trocha mi je ľúto, že nechcete tie veci, čo využíva málo užívateliek, veď pokiaľ na to nie je iný vážny dôvod, len tento, je to škoda. Mne by to teraz bodlo, ale neva, presviedčať vás nebudem. :wink:
23. jún 2010 o 00:45  • Odpovedz
ahojte,
neviem, ci tu uz padla taka otazka: dalo by sa spravit, ze by sme niekde pri pase, alebo v profile videli, kedy bola uzivatelka naposledy prihlasena?

a este k uz preberanej teme - editovanie prispevkov - podla mna by nebolo zle umoznit editovat si svoje vlastne priszevky - len napriklad do minuty po odoslani. vela krat sa stane, ze nieco clovek napise zle (nedajboze hrubicu :grinning:) a uz je to tam... myslim, ze by to bolo fajn
23. jún 2010 o 09:37  • Odpovedz
no... pardon, malo to ist do "napadov" pre adminov - a uz by som aj vyuzila edit :wink:
23. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz
@zuzanocka bob pred casom pisal (neviem uz presne kedy a kde - ci v nejakej teme alebo blogu :sweat_smile: ), ze nad editovanim vlastnych prispevkov do urciteho casu po odoslani, sa uvazuje do buducnosti :wink:

online/offline to sa neplanuje
23. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz
@janocka prosim ta ako je to teda s tymi dvoma svadobnymi fotkami? uz si sa k tomu nevyjadrila. ma maja22 pravdu?
23. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz
ok, diky za odpoved, jani
23. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz
@frola Ahoj. Album som ti vymazala ja. Prepac, bolo to neopravnene, priznavam. Zmiatlo ma, ze si mala v albume iba svadobne fotky, nie aj ine. Keby si tie fotky mala v uz existujucom albume, nevymazala by som ich. Za chybu sa ospravedlnujem, 2 svadobne fotky si mozes opat nahrat, uz ti vymazane nebudu.
23. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz
@domika007 dakujem za odpoved
23. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz
Dobry den,chcem sa opytat na stopnuty inzerat? O n sa uz nemoze obnovit ? Pisala som Vam cez postu a nic tak skosim tu.Dakujem :frowning2:
28. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz
@blondyblond pisala si mi vcera vecer..... vikendy sa snazim travit inak ako pri PC, tak Ip si vacsinou citavam az v pondelok :wink:

ked si inzerat upravis a napises nam adminom, ze je upraveny, skontrolujeme ho a ak bude ok, tak ho opat aktivujeme :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz
ked je uzivatelka bloknuta tak to znamena ze uz ju nikdy neodbloknete? :confused: :sweat_smile:
28. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz
Mozem sa opytat preco ste zase stiahli z fotoblogov moj kolac? bol len obrazok a nebol tam ani recept ani nic podobre... chcela som ho ukazat kocke co mi poslala recept.... ked si tu zeny davaju torty, tasky a podobne zakazne veci, tym ako pozorujem nic nestahujete ?

dakujem za odpoved
29. jún 2010 o 11:57  • Odpovedz
@murinka ak niekoho zablokujeme, nezvykneme ho uz odblokovat. Parkrat sme niektore uzivatelky zablokovali a po case odblokovali - bolo to v pripadoch ak pravidla porusili kvoli nejakej vzbure (napr. ze sa im nepacilo nejake nove pravidlo a zamerne sa spravali v rozpore s tym pravidlom). Tie uzivatelky boli odblokovane s tym, ze ak este budu podobnym sposobom porusovat pravidla bude im pristup odoprety uz bez upozornenia a natrvalo. Ale tak na mozno 98% je zablokovanie trvale
29. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz
@ivkafu - kolace a torty (okrem narodeninovych toriet pre deti) do albumov nepatria, preto ti bola fotka vymazana. Ak si chcela fotku uzkazat uzivatelke, mohla si ju dat do fora :wink: Fotky kolacov mazeme ale kedze su na stranke tisice fotiek, nevidime vsetky a preto je mozne, ze nejake kolacove fotky v albumoch su....
29. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz
poprosim o odpoved na moju otazku - ako sa moze niekto dostat do sukromnej temy bez toho aby bol jej clenom?
dakujem
29. jún 2010 o 21:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
@stanusa a to sa dá ? :confused:
29. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz
ved prave to neviem, som si myslela, ze neda
29. jún 2010 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz
@stanusa pokial nie je zapisany v clenoch, tak sa tam dostat nemoze.
29. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz
diky danu posielam IP
29. jún 2010 o 22:09  •  1 dieťa  • Odpovedz
admini, v bazariku spm si dala inzerat medzi hračky, že KUPIM domček. Inzerat mi bol zmazany, že takato sekcia nie je. Tak kde to mam zaradit, ked niečo chcem kupit, nieco hladam apod,???
30. jún 2010 o 23:23  • Odpovedz
@bebebrumik existuju iba kategorie Predam a Darujem, takze inzeraty typu Kupim, Hladam, Vymenim, Darujte a pod. nie je mozne uverejnovat na tychto strankach
1. júl 2010 o 01:58  • Odpovedz
ahojte adminky, chcem sa spýtať, prečo ak mi niekto odpovie, tak mi to neukazuje v zložke "Kto ma spomína" ???
Niekedy ukáže, ale vačšinou nie...a pár dní mi už neukazuje vôbec :frowning2:
Ďakujem :slight_smile:
2. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz
@lyongirl hodne záleží aj na tom,z ktorej verzie ti píšu cez odpovedz. Skús sa prihlásiť na CZ koníka a pozri si ,či tam ti náhodou svietia "zmínky o mně"
http://www.modrykonik.cz/
Prihlasovacie údaje sú také iste aké používaš :wink:
2. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz
@ani3012 ďakujem za odpoveď a svieti mi to na CZ koníkovi, len nechápem prečo, hlavne, ak mi odpovedá slovenka, čo je prihlásená logicky na SK koníkovi...
2. júl 2010 o 12:49  • Odpovedz
@lyongirl
registrovaná je síce na SK, ale v čase ,keď ti odpovedala, bola prihlásená na CZ .
Toto by sa mohlo doriešiť,je to zlé,hlavne ak v jednom príspevku chcem odpovedať aj pre CZ aj SK :unamused:
2. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz
aha, tak aspoň viem, kde mám hladať...nejako extra mi to nevadí, prevažne píšem len do pár tém, takže odpoveď si nájdem...
Ďakujem :slight_smile:
2. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.