• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
2. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz
ešte by ma zaujímalo, ak mne niekto odpovie na inzerát, potom napíše, že nemá záujem, ja odpoviem, ale hneď inzerta odstránim, moja odpoveď mu ešte príde, alebo nepríde, lebo by som bola rada, ak by doyčná moju odpoveď dostala, ale rada by som inzerta aj hneď odstránila...
2. júl 2010 o 13:18  • Odpovedz
@lyongirl uzivatelka odoved dostane, aj ked inzerat zmazes :wink:
2. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz
@danu ďakujem :wink:
2. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz
Ahoj,chcem sa opytať, prečo sa mi neobjavuju žiadne fotky na stranke ,dakujem za odpoved
3. júl 2010 o 12:48  • Odpovedz
už mi to ide,chyba bola v mojom PC,ale dakujem:slight_smile:
5. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz
ahojte, vsimla som si, ze sa v poslednej dobe nejako masovo zakladaju spamove temy, kde je len text na nejaky liek alebo pripravok. predtym som si to nevsimla a zaujima ma, ci taketo uzivatelske konto, ktore vytvori spamovu temu, aj hned bloknete alebo co sa potom deje. dak.
10. júl 2010 o 05:10  • Odpovedz
@warholette ak na to upozorníš,tak ho bloknú resp. vymažú hneď :wink:
10. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz
@warholette temu zmazeme, kedze ide o spamovanie, uzivatela upozornime, a ked to urobi viackrat blokujeme
10. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz
otazka, preco mam zmazanu profilovu fotku v pase ????
14. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz
@emmka3 zrejme nevyhovovala pravidlam
14. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz
Chcela by som sa spýtať,že či sú v poriadku Otázky ako:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/victoria-sophie-alebo-celina-melorry/?page=last&post=last&lastref=hp
Na fóre je strašne veľa tehuliek a keby sa každá chcela spýtať ,aké meno dať svoju dieťatku,tak to bude celé nepriehľadné.
To o chvíľku môžeme riešiť aj otázky že :
Či malej kúpiť červené šaty alebo modré alebo či dať dnes malej k obedu zemiaky alebo ryžu ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veď to je blbosť.To by sa malo nejako upraviť.
14. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz
ďakujem vopred za odpoveď :wink:
14. júl 2010 o 22:20  • Odpovedz
Dobry vecer chcela by som sa nieco spytat kamaratka si vymazala cely bazar co mala na predaj a teraz nevie kontakt (NICK ) na danu kocku co jej posielala veci bolo by mozne to niejak znovu obnovit ci zistit ??? Poprosim odpovedzte mi do IP
Velmi pekne dakujem Eva
14. júl 2010 o 23:43  • Odpovedz
@ani3012 súhlasím, tiež som sa nad tým včera pozastavila...
15. júl 2010 o 13:46  • Odpovedz
@ani3012 dakujeme za upozornenie, take otazky nie su ok, kedze to, ktore meno je krajsie je velmi subjektivne
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#forum 9 b)

@idris uz to tu bolo velakrat spominane, ze ked si vymazete inzeraty napiste Ip mojmu kolegovi Viktorovi - nick VIZ - a on to dokaze dohladat. Prosim vsak o trpezlivost, pretoze on sa venuje v prvom rade programovaniu a nema tolko casu hladat vymazane inzeraty
15. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz
Dakuejm poslem dalej kamaratke :D
15. júl 2010 o 15:11  • Odpovedz
môžem sa opýtať, keď som odpovedala na otázku, ktorú sa niekto pýtal, a už som ju odoslala , ale chcela som ešte niečo doplniť k tomu, nejde mi znova odpovedať.prečo? musím čakať že odpíše či ako? :confused:
24. júl 2010 o 14:40  • Odpovedz
@ewkaewka na otazku sa da odpovedat len raz
24. júl 2010 o 14:45  • Odpovedz
@latvia dakujem :wink:
24. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz
Milé adminky, našla som si cez vyhľadávanie túto tému http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-otehotniet-pri-castom-kojeni/
Je to problém, ktorý ma zaujíma, Téma je však zamknutá a na moje počudovanie ju adminka presmerovala sem
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jsou-poslicci-vzdycky/?page=1
Nehnevajte sa, ale to nemá žiadny súvis... :grinning: Snaha otehotnieť počas dojčenia a poslíčkovia?!?
Sklr by sa to malo presmerovať sem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/otehotnenie-pocas-dojcenia/
alebo ešte lepšie sem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kojenie-a-tehotenstvo/
Ďakujem.
26. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz
@carodejnica dakujeme za upozornenie.... urcite to nebol umysel, bol to skor asi preklep..... niekedy sa stava, ze zatvarame viac tem naraz, máme teda otvorenych viacero kariet v prehliadaci a prekopirujeme nespravny link :sweat_smile:

prispevok som uzpravila, uz by to malo byt ok
26. júl 2010 o 11:25  • Odpovedz
@janocka Ďakujem pekne, verím tomu, že sa to stáva.. :slight_smile:
26. júl 2010 o 12:57  • Odpovedz
mne nefunguje pridavanie fotiek....aj vyberiem a poom nic, stale mi vypisuje, ze som nepridala..... :frowning2:
26. júl 2010 o 19:23  • Odpovedz
Prosím o odpoveď na otázku:
Stopnutý inzerát pre zlú kategóriu, keďže ste doplnili do inzercie rôzne kategórie, dávnejšie zadaný inzerát zrazu patrí do inej kategórie. Momentálne je stopnutý pre zlú kategóriu, aj po zmene kategórie sa ale inzerát zobrazuje respektíve nezobrazuje pre stopnutie adminom, ako dostať inzerát znovu do inzercie? Prečo sa po odstránení problému automaticky nezobrazí? to ho skutočne musím nahadzovať znova ? Ďakujem za odpoveď.
26. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz
@e_kociky niektoremu adminovi posli IP s presnym odkazom na stopnuty inzerat a ak je opraveny,odblokuje ho
26. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz
@latvia ďakujem za odpoveď :wink:
26. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz
Prosím, napíšte mi, ako sa dá zobraziť diskusia v celku - bez usporiadania do jednotlivých strán. Už mi raz janocka odpovedala, ale zabudla som a neviem tú odpoveď nájsť. Ďakujem.
28. júl 2010 o 13:47  • Odpovedz
@matja daju sa tak zobrazit iba temy, kt. nemaju vela stran... temy, kt. maju stovky stran sa tak zobrazit nedaju.... ako na to ti napisem v dalsom prispevku, musim najst ako na to :sweat_smile:
28. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz
Ja by som sa chcela opýtať, či sa dá niekde nastaviť, aby mi prišiel mail, že na MK mi niekto niečo píše, napríklad sa ozve na niektorý môj inzerátik, alebo štandardne nikomu nechodia maily. Ide o to, aby som mohla odpovedať rýchlo, keď tu dva dni nekuknem, už môže záujemca aj stratiť záujem o danú vec, ak mu neodpoviem hneď. Ďakujem za rady, som tu nová ešte neviem ako to funguje.
30. júl 2010 o 11:36  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.