• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ambra7 nie, neda sa to nastavit. Nikomu nechodia e-maily ked sa niekto ozve na inzerat. Mozes si do inzeratu napisat aby sa ti ozvali mailom ak sem nechodis casto :sweat_smile:
30. júl 2010 o 11:40  • Odpovedz
Ďakujem, budem sem chodiť častejšie. :grinning: Alebo aspoň pravidelnejšie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz
dobry den, chcela by som vediet vase stanovisko k problemu, ktory sa tuto vyskytuje coraz castejsie. a to je : Nedostatocna ochrana sukromnych tem, do kt.sa vedia dostat aj clenovia davno vyradeni. alebo... je to vazne o tom , ze ak mam nedostatcne tajne heslo, su ludia kt. sa nudia, hadaju moje heslo az kym sa im to nepodari a pisu nezmysly? :unamused: :unamused:
a takisto, preco tu nefunguje Definitvny zakaz vstupu osobam opakovane vyvolavajucim nepokoje ?
tato stranka je pre mna obohajuca, s mnozstvom novych priatelstiev kt.som tu nasla, ale ... taketo veci cloveka zamrzia :unamused:
dakujem za odpoved
1. aug 2010 o 15:07  • Odpovedz
na 39str. som na to upozornila.....bola som vysmiata...tak,nech sa paci!!!
1. aug 2010 o 17:28  • Odpovedz
@tatiana1985 "vedia sa dostat aj clenovia davno vyradeni" a "hadaju moje heslo" su dva uplne odlisne pripady podla mna
kym "vedia sa dostat aj clenovia davno vyradeni" znamena, ze sa do temy dostane niekto (pod vlastnym alebo novym nickom), kto nie je medzi clenmi a tzn. ze tu mame nejaku chybu
ale "hadaju moje heslo az kym sa im to nepodari" znamena, ze sa niekto prihlasuje pod tvojim nickom s tvojim heslom a to je bohuzial tvoj problem - heslo si davas sama, ak si davas jednoduche, musis ratat s tym, ze ano najdu sa aj taki, co skusaju a raz uhadnu, vid tema http://www.modrykonik.sk/forum/tema/hesla-k-nickom-upozornenie/?page=1
1. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz
@tatiana1985 nesutale vas upozornujeme, aby ste si nedavali lahke hesla, ktore sa daju uhadnut. Pristup do sukromnych tem nie je mozny, pokial nema uzivatelka do temy povolenie od zakladatela, alebo v horsom pripade ako si pisala, ze uhadne heslo a nabura sa jej do nicku, tem a ip.

Kopirujem nizsie odkaz, ktory Janocka uz niekolkokrat pisala

Nedavajte si hesla pozostavajuce z mien vasich deti, datumu ich narodenia, vyrocia svadby, vasich mien a pod. Cim silnejsie heslo si date, tym je mensia pravdepodobnost, ze ho niekto uhadne. V dobrom hesle by mali byt cisla + velke a male pismena
+ http://www.modrykonik.sk/forum/tema/hesla-k-nickom-upozornenie/?page=1

Definitivny zakaz vstupu tu funguje, ked uzivatelka opakovane porusuje pravidla.
1. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz
@emjee mate pravdu, polozila som dve rozdielne otazky, pricom tu prvu otazku:
"Vedia sa dostat aj clenovia davno vyradeni" som ja zle pochopila, takze tuto otazku prosim povazujte za zle polozenu, , na tu druhu: "Hadaju moje heslo" som od vas odpoved dostala...takze dakujem ..
@danu dakujem za odpoved ...
1. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz
Nam sa tiez nedavno naburala ista osoba do sukromnej temy - najskor sa dostala ako clenka nasej skupiny - mala vymyslene dieta, kedze vobec neprispievala, tak sme ju casom vymazali. Neskor sme zistili, ze aj nadalej nas vie citat a to tak, ze uhadla heslo nasej clenky. Adminka jej zablokovala pristup.
2. aug 2010 o 07:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
ahojte, preco mam vymazanu fotku z profilu?
2. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz
adminky, kontrolujete názvy súkromných diskusií? Včera som narazial na súkromnú skupinu, ktorej názov ma dosť prekvapil... dúfam, že to je len recesia, lebo ak je obsahom tej témy to, čo je v názve, tak asi prídete o dosť členiek....
2. aug 2010 o 10:30  • Odpovedz
@monkula nie, nekontrolujeme... teda, kontrolujeme az po upozorneni.... ta skupina, o kt. pises ma iba 1 clenku, uzivatelka sa pravdepodobne pomylila a chcela prispevok napisat do verejnej diskusie a nie vytvorit sukromnu skupinu. Uzivatelka tam opisuje neprijemnu skusenost s kupujucim, kt. sa ozval na jej inzerat.
2. aug 2010 o 11:13  • Odpovedz
@monkula skupina bola premenovana
2. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz
@medyna tvoja fotka nesplnala pravidla.v nastaveniach ich najdes
2. aug 2010 o 11:24  • Odpovedz
@janocka ďakujem.. nechcela som robiť zmätky, ale opatrnosti nikdy nie je dosť :wink:
2. aug 2010 o 16:50  • Odpovedz
Ahojky, ako mám zmeniť vo svojom profile, že mám už 3 detičky a nie dve? Nech sa snažím ako chcem, neviem to nikde nájsť.. Prosím o radu :slight_smile: , ďakujem:slight_smile:, miruška
2. aug 2010 o 17:48  • Odpovedz
@danu
prosííííím , môžete mi ten nick zmeniť na mina
2. aug 2010 o 17:50  • Odpovedz
@minicek klikni si hore na nastavenia, potom tehotenstvo a rodina a dolu mas na vyber pridaj info o synovi, dcere,.....tak na to klikni a zadaj. a zmen si fotku v pase, na fotke mozes byt len ty, pripadne s detmi, nie cela rodina :wink:
2. aug 2010 o 17:52  • Odpovedz
@minicek nick sa neda zmenit, jedine heslo
2. aug 2010 o 17:54  • Odpovedz
@latvia a prečo nemôžeme byť celá rodinka :frowning2:
2. aug 2010 o 17:54  • Odpovedz
@minicek zial, take su pravidla
2. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz
@latvia aháááá, škoda.... čo už, nevadí... to nejako rozchodím :slight_smile: , ĎAKUJEEEEEEEEEEEEEM :slight_smile:
@latvia oki idem to napraviť, si zlatá :dizzy_face:
takto to už môže byť? :dizzy_face:
2. aug 2010 o 18:01  • Odpovedz
dobre a teraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz :grinning: :sweat_smile:
2. aug 2010 o 18:09  • Odpovedz
@minicek :grinning: paraaaaada :wink:
2. aug 2010 o 18:10  • Odpovedz
Ahojte, mne nejde v nastaveniach zmeniť, že čakám bábo. Ja si to zmením a v pase mi to vôbec neukazuje.
3. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz
No, tak už som na to prišla, mala som zadaný zlý rok v termíne pôrodu :sweat_smile:
3. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz
ahojte, mam len jednu poznamku... ak ma niekto spomenie v teme, ktora je spolocna aj pre svk aj cz, a ten dotycny sa registroval na cz verzii, tak mi nepride upozornenie ze kto ma spomina..... az ked sa prepnem na modrykonik.cz
viete o tom ze to takto funguje?
4. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz
@kaktusik007 uz sa to riesilo niekolkokrat.... nejde o to, na akej verzii sa registroval, ale na akej verzii stranky ta spomenul.... ty ked niekoho spomenies na CZ koni, zobrazi sa mu to tam, ak niekoho na SK verzii, tak zase tam :wink:
4. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz
@janocka chapem... no nic, budem sa musiet preklikavat na .cz :grinning: :grinning: :grinning: dakujem za vysvetlenie :slight_smile:
4. aug 2010 o 11:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.