• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Aha... k tomu zmazaniu.... mozno to tu uz bolo, ale uz davnejsie som sa chcela spytat..... ak sa vyskytne duplicitna tema, ako posledny prispevok je v nej link na to, kde bola presunuta, tam sa skopiruje diskusia a tema je zamknuta.... ak je tema zamknuta z dovodu nevhodnosti, nebolo by najlepsie ju rovno vymazat? Neposobilo by to zmatocne pri vyhladavani a tiez by nebolo tak vela tem.....

Aha.... a este mam vyhrady k tunajsiemu vyhladavacu..... predpokladam, ze to nema nic spolocne s typom prehliadaca, aky pouzivam.... ked dam nieco vyhladat, tak to ide cez googel, ktory mi potom neumozni navrat spat, na hornej liste to nie je mozne..... cize musim zadat vyhladavanie odznova, nemozem sa vratit k uz vyhladanemu.... napisala som pochopitelne, o co mi ide?
21. nov 2008 o 12:23  • Odpovedz
zebricka, vsetky temy co zamykame zamykame koli uzivatelkam co ich otvorili aby nasli odkaz, lebo maloktora si vsimne ze sme to prekopirovali do inej a otvorili by danu duplicitnu temu este raz :wink:
ale po cca mesiaci ich mazeme :wink:
tema ktora je nevhodna je zamknuta tiez koli tomu istemu dovodu, ale vacsinou ju zmazeme a do Zmenovnika tem ktory je v sekcii Modry konik dame komentar ( ale uz sme zistili ze tam nik tie odkazi necita)

vyhladavac, hmmm bohuzial nepomozem ale mozem poslat vyssie :wink: nsad v novej verzii ktora ma prist na jar sa to poriesi lepsie ale fakt nevime sa k tomu teraz vyjadrit ( inak ak ti nieco nenajde mozes nam adminkam poslat IP a my Ti radi pomozeme s vyhladavanim :wink: )
21. nov 2008 o 12:31  • Odpovedz
Dakujem za promptnu odpoved.... :slight_smile:
21. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz
ja len, ze cez google to ide zamerne, pretoze vyhladavac, ktory bol priamo na stranke neumerne zatazoval servre
21. nov 2008 o 12:46  • Odpovedz
inak pri tom vyhladavani cez google ma napadlo ze si po vyhladani temu neotvor kliknutim ale daj si ju otvorit v novom okne ( na temu kliknes pravym tlacitkom a hned prva moznost ) :wink:
21. nov 2008 o 12:47  • Odpovedz
Zebricka, pouzi backspace a vrati ta to spat :wink:
21. nov 2008 o 12:48  • Odpovedz
Ano, dakujem za rady, ale predsa len mam radsej jednoduchsie veci.... :grinning:
21. nov 2008 o 12:58  • Odpovedz
no a ja chcem podať návrh, či by sa v novej verzii nedalo urobiť nieč otaké ,ak ocitácia.... LEbo veľakrát chcem zareagivať a kým to napíšem ,tak pribudne veľa Ďaľších príspevkov a potom vznikajú nedorozumenia, tak či by sa nedalo :wink:
26. nov 2008 o 11:40  • Odpovedz
mon myslis tak, ze by tvoj prispevok skocil pod ten na ktoy chces reagovat alebo ze by sa ten reagovany skopiroval do tvojho?
26. nov 2008 o 15:54  • Odpovedz
myslím to tak ,že keby som teraz chcela reagovať na Tvoj príspevok, tak kliknem na citácia, on sa mi skopíruje do okienka na odpoveď a bude iným písmom, alebo v rámčeku a nad tým emjee napísala: a text a ja by osm pod to písala reakciu
26. nov 2008 o 18:15  • Odpovedz
Mon - dobrééééééé! Súhlas :slight_smile: :wink: Si Ty ale hlavička :wink:
26. nov 2008 o 18:37  • Odpovedz
ale nie som, to som odkukala z iných fór :sweat_smile: :sweat_smile:
26. nov 2008 o 18:38  • Odpovedz
26. nov 2008 o 18:51  • Odpovedz
mon rozumiem co myslis, no pravdupovediac (teraz pisem za seba ako uzivatelku) mne to zavadzia :stuck_out_tongue_closed_eyes: pretoze ak reagujes na dlhsi prispevok alebo reagujes na reakcie a skopiruje sa do tvojho prispevku 20 riadkov a ty pridas len smajla ... des bes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2008 o 16:27  • Odpovedz
tak t ohej, niekedy sú citácie na celú stranu.... :sweat_smile: :sweat_smile:
ale nebolo by t ozlé....
27. nov 2008 o 16:31  • Odpovedz
heeeej,moj kon ma cudny format.....taky je volaky namackany.... :sweat_smile:
28. nov 2008 o 12:54  • Odpovedz
neprestavila si si ty nieco v PC? resp Tvoje dieta? :grinning:
28. nov 2008 o 12:56  • Odpovedz
jeeezis,ja neviem. :sweat_smile: :grinning:
preskuma to MM ked dorazi... :confused: :grinning:
ale aj strechu mam taku...forum je nejak "nahusto" :sweat_smile:
28. nov 2008 o 13:00  • Odpovedz
no netusim, ja to nemam ale ked sa este niekto ozve tak to budeme riesit, pokial si sama tak asi problem bude v tvojich nastaveniach :wink: :grinning:
28. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz
len forum tabulky tak vyzeraju :sweat_smile:
diskusia je oki :slight_smile:
28. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz
roasha, skus stlacit CTRL a na mysi otacaj koleckom (ok tam je) k sebe. Z toho co opisujes, vyplyva, ze asi mas zmenseny format. :wink:
28. nov 2008 o 14:26  • Odpovedz
roasha to sa aj mne stalo raz opylom som stlacila ctrl a stredne koliecko na posuvanie na myske a cely text sa mi zmensil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: potom som si ho zvacsila este viac aby som videla aj z 3 metrovej vzdialensoti na MK :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 16:36  • Odpovedz
moje zlate,presne ako ste napisali! :sweat_smile:
ale manzo je uz doma,a vsetko dl do poriadku. :slight_smile:
som to mala tak zmensene,ze sa mi az zle klikalo na temy....miesto do sexualnych trapasov som odpovedala do fotakovej :sweat_smile: ,baby nechapali co pisem.... :grinning:
dakujem aj adminom,ze mi to odtial vymazali. :slight_smile: :grinning:
28. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz
ahojte admini, prepacte...mam prosbicku vo volnej diskusii som zalozila temu vianocky stromcek, chcem sa opytat ci to nemozete premenovat na vianoce a vsetko okolo...lebo tam zrejme rozoberieme vsetko dakujem :wink:
1. dec 2008 o 12:32  • Odpovedz
premenovane na Vianoce :wink:
1. dec 2008 o 15:37  • Odpovedz
dakujem mooooc :dizzy_face:
1. dec 2008 o 16:57  • Odpovedz
adminki, č oza sexxixce ná mbehajú po hornej lište? :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 17:30  • Odpovedz
no ja tiez pozeram na to ale asi neaka reklama :grinning: zistim a dam vediet :wink:
2. dec 2008 o 17:31  • Odpovedz
:grinning: tiez sa dobre bavim :grinning: , inak dost mi spomaluje kona...
2. dec 2008 o 17:33  • Odpovedz
neviem kde sa mam isť postažovať,kedže mi zuz11 zamkla temu http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=79416&vGroupOffset=0&vOffset=0 že to patri do bazara-to chapem,ale tie poznámky si si mohla odpustiť . Prepár,ale ja som nikoho neprosila aby mi ho daroval,ale aby mi ho ponukol a cenu si dohodneme ...tak nechápem prečo vložíš komentár ktorý je z cesty a dosť ma dorazil a potom si to zamkneš :confused: :rolling_eyes:
5. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.