• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ale bolo by to fajn,keby to bolo prepojené tak ako IP. Bol by to problém ?
4. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz
zdravim!
v "kto ma spomina" mi stale naskakuju odkazy, ze ma niekto spomina. vzdy ide o tu istu osobu a tu istu temu. ked vsak kliknem na link, vyhodi mi, ze ta tema uz neexistuje... dokonca mam pocit, ze ta dotycna osoba "vedie so mnou debatu" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - podla utrzkov tych prispevkov, ktore su v linku... co sa deje? vopred dakujem za skoru odpoved :wink:
4. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz
uz som na to prisla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dotycna debati s podobnym nickom (zuzanockamt) a napise rucne @ a len prvu cast nicku... a je to v sukromnej teme, cize mi ju nenajde :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si teda odpovedala :sunglasses:
4. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz
@zuzanocka sikovna si :grinning: :wink:
4. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz
@latvia no dakujem :grinning: :grinning: :grinning: sama sa opytam, sma si odpoviem :wink: (to ja obcas aj doma tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: )
4. aug 2010 o 14:34  • Odpovedz
Chcem sa opýtať, či neviete náhodou prečo mi nejde meniť poradie fotiek vo fotoblogu.
Ďakujem :slight_smile:
6. aug 2010 o 21:06  • Odpovedz
Dobry den,

v bazariku mi bol stopnuty inzerat s tym, ze nemozem uvadzat cena dohodou. Uz som to aj zmenila a stale sa mi inzerat nezobrazuje, ani sa neda pridat. Co s tym?
Dakujem :slight_smile:
8. aug 2010 o 11:33  • Odpovedz
@elenita ked upravis inzerat, skopiruj odkaz na stopnute inzeraty a napis ich niektoremu adminovi do internej posty, a ak bude inzerat v poriadku, odblokuje sa
8. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz
Dobrý deň, chcela som sa spýtať na zmazanie môjho príspevku v tejto téme http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dakujeme-annag/?collapse=true&page=last&post=last
Myslím si, že môj príspevok bol k téme. Téma sa volá "ďakujeme annag" - rozoberá sa tu všetko ohľadom dojčenia - nielen rady mamičkám, ale aj všetko okolo toho. Ja som sa chcela Katke (annag) poďakovať aj tým, že som dala jej články na vybrali.sme (btw. predvčerom som s ňou osobne na túto tému aj chatovala, že dám jej články na vybrali.sme), aby sa šírila podpora dojčenia. Túto tému som si vybrala preto, lebo tu chodievam, pravidelne si ju čítam, pár krát prispejem, a viem že sa tu motajú mamičky, ktoré fandia dojčeniu a samozrejme samotnej Katke. Takže nešlo o náhodne vybranú tému. Pravidlá dovoľujú žiadať o hlasovanie v téme, do ktorej prispievam.
8. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz
@carodejnica zmazala som ti ho ja, mala som otvorenych naraz viac okien, myslela som ze si to pisala do inej temy, prosim o prepacenie, bola to moja chyba
9. aug 2010 o 09:57  • Odpovedz
@latvia ďakujem :wink:
9. aug 2010 o 10:41  • Odpovedz
ako mam postupovať pri zadaní otázky už 2x ste ma zamkli,pravidlá som prečítala,ale neviem kde som urobila chybu.Dik
10. aug 2010 o 07:25  • Odpovedz
@oresi adminka ti napísala, že to je duplicitná téma, to znamená, že podobná téma už existuje a treba sa opýtať v nej...
ak by každý vytvoril diskusiu na takú istú, alebo podobnú tému, tak by ich tu bolo toľko, že by to bolo neprehľadné, preto, ak tu podobná téma je, treba sa spýtať svoju otázku v nej... :wink:
10. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz
@oresi tvoje temy boli zamknute, lebo sa dany problem riesil uz v temach, na ktore som ti davala link.preco si sa neskusila opytat v nich?
10. aug 2010 o 09:15  • Odpovedz
@lyongirl ,dik za odpoveď som tu prvý krát a po prečítaní pravidiel som nevedela,že mám pridať otázku podľa témy,a temy ako vyhľadám,aby ste ma nezamkli,dik :wink:
10. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz
prosim prosim ako vymažem moj vlastný nevhodný prispevok v diskusii? surne...dakujem
10. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz
@janulabj nahlas ho ako nevhodný
10. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz
@ani3012 prosim ta ale to je v sukromnej,a mne to tam neukazuje........nevhodny prispevok
10. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz
@janulabj tak prepáč,ja nie som v žiadnej súkromnej,tak neviem ako to tam chodí :unamused:
10. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz
v sukromnej sa neda prispevok nahlasit ako nevhodny - treba urobit niektoreho admina docasne clenom danej skupiny, napisat mu ip v ktorej teme o aky prispevok sa jedna a az potom sa na to moze kuknut
10. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz
ahojte, prave som si vsimla, ze uz sa neda vyhladavat podla najnovsie zalozenych otazok a diskusii... to uz natrvalo? ja som si ich casto dala hladat nie podla najnovsich odpovedi, ale najnovsich tem... chyba mi to :unamused:
12. aug 2010 o 04:20  • Odpovedz
@warholette táto moznost bola zrusena, pretoze podla merani, ktore robili programatori dlhsi cas sa zistilo, ze na to okrem adminov takmer nikto neklikal. Ty si bola asi jedna z mala, kto to vyuzival
12. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz
@janocka Aj ja som to dovčerajška využívala a V E Ľ M I mi to chýba. Programátori neviem ako to merali, ale vedz že ste zrušili jednu z najdôležitejších vecí. Úplne som stratila prehľad, pretože len za 1 minútu dokážu prispieť členky do toľkým spamom v starých témam, že k prípadne novej téme sa pomaly ani nedoklikám. Veĺmi zlé rozhodnutie z Vašej strany. pripájam sa k @warholette
12. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz
@maggie2 o tom ale nerozhoduje janocka, ale Asmiraci...ked sa najde viac uzivatelov ktorym tato funkcia chyba, prehodnoti sa to
12. aug 2010 o 10:57  • Odpovedz
Zoradovanie inak ako podla najnovsich prispevkov pouziva aspon raz za mesiac menej ako 1% navstevnikov fora. Presnejsie je to 0.8%. Urcite sa tym padom najdu uzivatelia, ktorym to chybat bude. 99.2% uzivatelom to vsak chybat nebude a iba to pre nich zaberalo miesto na stranke.

Na stranek skusame rozne nove veci, niektore sa ujmu a uzivatelia ich pouzivaju, niektore sa neujmu. Toto je jedna z tych, ktora sa neujala a preto sme ju dali prec.

Ak chcete predsa len vidiet vsetky najnovsie temy, dajte si medzi oblubene stranky tuto: http://www.modrykonik.sk/forum/?sort=thread-time
12. aug 2010 o 11:05  • Odpovedz
@latvia ďakujem, za upozornenie. Ale užívatelia nespokojní ohľadne tejto zmeny sa nedajú "nájsť", iba ak sa sami ohlásia tak ako som to urobila ja alebo warholette a ten počet śťažovateľov nemusí zodpovedať počtu nespokojencov. Každopádne budem teda čakať, že asmiráci to prehodnotia. :wink:
12. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz
@bob no vďaka aspoň za to. Nuž je to zvláštne cítiť sa členom 0,8 percentnej menšiny :grinning: Žeby i toto fórum odzrkadľovalo Gaussovu krivku ? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 11:10  • Odpovedz
nemam otazku, ale chcem podakovat "spravcom" MK, ze zaviedli moznost editovania vlastnych prispevkov! super vec!!! :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem!
12. aug 2010 o 15:22  • Odpovedz
@janocka ooooch :frowning2: to bola podla mna dobra vec, najst temy, ktore su nove, kde su nove otazky, lebo presne ako pise @maggie2, je tu kopec starych tem, kde sa uzivatelky dlho poznaju a pisu si veci medzi sebou a do novych diskusii potom nikto nepise, lebo su stratene... no co uz.
@bob diky za ten link, ked nas je tak malo, tak budem hladat tadialto :wink:
@zuzanocka aj ja som si vsimla, je to cool :grinning:
12. aug 2010 o 17:46  • Odpovedz
@warholette no myslím že oni to trochu nedomysleli, lebo aj keď je nás tak málo, tak práve sme to boli my, čo sme zachytili tie nové témy, a rozpísali sa prípadne do nich a tým pádom keďže boli viditeľné viackrát ako "podľa posledných odpovedí" bola príležitosť aby si to i ostatné členky, ktoré v určitom časovom úseku boli mimo, mohli všimnúť a zapojiť sa. Tie dôsledky že takto často ostanú otázky prípadne nové témy bez reakcií asmiráci zjavne nedomysleli
12. aug 2010 o 17:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.