• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
baby ste rozumne baby, tak to nechajte tak.. takto sa pravdy aj tak nedopatrate.. zbytocne sa vadite.... kazda si bude tvrdit svoje a budete sa rozculovat... vzniklo dake nedorozumenie, tatiana chce suknu ty jej ju predaj a basta... ale naco sa vadit :wink:
15. aug 2010 o 20:12  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. aug 2010 o 20:15 • tatiana1985
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. aug 2010 o 20:17 • livijja
@tatiana1985
@livijja stacilo!
uz som ti
@livijja pisala, ze sa tento problem riesi, tak nespamuj forum takymito prispevkami, snad dovolis aby sme na to mali chvilku casu! je nedela, kazdy si chce oddychnut, tak vydrz do pondelka, kedy sa to zacne riesit.svoju poziadavku si zadala, tak vyckaj na odpoved.
15. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz
16. aug 2010 o 12:21 • miskinadamko
dobry preco sa babam neda napisat mi hodnotenie ? dakujem
18. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz
@mimimi11 hodnotenie ti funguje
18. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz
Nerozumiem, prečo mi boli z inzerátov odstránené knihy. Dovod ste uviedli, ale je zvláštny. Že nesúvisí s materstvom, tehotenstvom...... Ale väčšina z nás máme aj iné záľuby ako rodina a deti.....!
20. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz
@atrami MK je stranka zamerana na tehotenstvo ,materstvo, deti a vsetko co s tym suvisi, kedze tvoje inzeraty nesuviseli ani s jednym z menovaneho, boli ti stopnute. mozes tieto inzeraty dat na ine portaly.
20. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz
@atrami a je tu aj voľná diskusia, kde sa nepreberá len materstvo a deti, takže ak sa už dá vo voľnej diskusii debatovať aj o inom, ako len o deťoch, tak nechápem, prečo by tu nemohol byť aj inzerát s niečím iným...

v podstate nechápem, prečo inzerát s knihami nemôže byť, ale inzerát, kde sú okuliare, ktorý tiež nemá nič spoločné s materstvom a tehotenstvom tu môže byť...
sorry, že sa do toho miešam, ale súhlas s atrami, je to odveci!
20. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz
@latvia tak to potom by sa mali začať mazať aj inzeráty ako napr. topánky pre dospelých...tiež to nemá nič spoločné s tehu :unamused:
20. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz
20. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz
@lyongirl sme naraz odoslali príspevok :slight_smile: ale tiež súhlasím s @atrami
20. aug 2010 o 13:56  • Odpovedz
@ani3012 tak to ma teší, že sme na "spoločnom kábli"
20. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz
@lyongirl , no predsa na to, aby si mohla prečítať knihy o tehotenstve :grinning:
20. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz
@atrami vidíš a to ma vôbec nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: hlavne v tých slnečných sa budú dobre čítať... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz
Mne už to pripadá ako diskriminácia ženy!!!!!
20. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz
20. aug 2010 o 14:21  • Odpovedz
@janocka , ja viem, že je to na základe rozhodnutia prevádzkovateľa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na koho sa možem obrátiť o vysvetlenie :slight_smile: ?
20. aug 2010 o 14:24  • Odpovedz
@atrami precitaj si, prosim, tu temu, na kt. som ti dala link + info o tom ako funguje bazar, na kt. som ti tiez dala link - mas tam vysvetlene uplne vsetko.
20. aug 2010 o 14:36  • Odpovedz
@janocka , niečo som našla, tak som zvedavá ako zareagujú :wink:
20. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz
admini, prečo mi nejde hlasovať v "otázkových témach"? Nikdy som nevedela prísť na to, ako ostatní hlasujú, lebo som sa nedopátrala k nejakému "tlačítku" slúžiacemu na udelenie hlasu.... až teraz v jednej už uzamknutej :grinning: Tak kde udelali soudruzi z NDR chybu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz
ahaaaaaaa tak už som to pochopila, čiže ak vyjadrím svoj názor, už nemám právo pridať niekomu hlas, že? :sweat_smile: :astonished:
20. aug 2010 o 16:15  • Odpovedz
@flamenga ked vidis odpoved na otazku v nejakej teme, tak kliknes na Hlasuj a tym sa to zahlasuje :sweat_smile: ak si vsak uz dala odpoved, nemozes hlasovat
20. aug 2010 o 16:16  • Odpovedz
@janocka hej, už som na to prišla... ja som sa zatiaľ pohybovala len v "otázkach", kde som hneď vyjadrila svoj názor, takže nebolo času si všimnúť "hlasuj"... najmä keď po pridaní názoru to "hlasuj" zmizne :sweat_smile:
20. aug 2010 o 16:17  • Odpovedz
@flamenga vsimla som si to az po odoslani svojho prispevku.... sme svoje prispevky pisali priblizne v rovnakom case, tak preto som ti odpovedala aj ked si uz odpoved vedela :sweat_smile:
20. aug 2010 o 16:19  • Odpovedz
Ahojte rada by som vedela ako postupovat ked som si na vasom bazare objednala nieco a vopred uz zaplatila a tovar nedostala od predavajucej. Uz su to skoro 3 tyzdne, zatial so mnou predavajuca komunikuje ale same vyhovorky. Ak sa nedohodnem s nou, mozem ju nahlasit niekde, viem ze sa pise aj hodnotenie, ale prezyvku si lahko zmenit moze. Ci mozem mamicky varovat aj tym ze napisem cislo uctu konkretnej predavajucej. Ako postupovat, dakujem. Prajem pekny vecer, Ada
20. aug 2010 o 17:39  • Odpovedz
20. aug 2010 o 18:48  • Odpovedz
píšem sem - do témy kategorie v bazári ma už nepustí, kedže som už písala tam raz

prečo je v katergorii zimné kombinézy len max veľkosť 104????
väčšie deti nenosia kombinézy?????

a ked veľkosť nezadám, dalej do inzerátu ma pustiť nechce a ked dám tam hocijakú veľkosť, to tak akurát na pomýlenie :angry: :angry: :angry:
21. aug 2010 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz
Dobry den,
jedna otazka - preco si vymyslate pravidla bazaru za "jazdy" ? Uz je to pravidlom, ze si najdem "stopnuty inzerat" kvoli niecomu, co pred tym nebolo... Myslim si, ze taka "svetoznama stranka" ako modrykonik, si moze dovolit trosku popremyslat vopred nad pravidlami. Dakujem.
21. aug 2010 o 13:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.