• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@bzuco tiež som nedávno hľadala pre syna kombinézu a bola som nemilo prekvapená.....
21. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz
@bzuco @ani3012 velkosti sa doplnia
21. aug 2010 o 14:28  • Odpovedz
mozem sa opytat. moj inzerat bol stopnuty adminom, lebo hlavna fotka nebola original. zmenila som ju. teraz mam cakat, kym mi ho odblokuju, alebo zase nieco nesedi a nejde to odblokovat? :confused:
21. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz
@tweetinkapp inzerat som ti odblokovala, je v poriadku. Nabuduce, ked budes mat stopnuty inzerat, staci ked napises niektoremu adminovi do ip, ze ho mas opraveny a mi ti ho odblokujeme.
21. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz
@jana17 modry konik sa postupne snazi zdokonalovat, takze niektore "upravy" sa deju pocas "jazdy".
uzivatel je o tom stale informovany
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/novinka-zmeny-kategorii-v-bazare/?page=last&post=last&lastref=il
21. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz
ahojte adminky :slight_smile:

chcem sa opýtať,že ako je možné ak sme niekoho vylúčili z témy-nemôže do nej písať ani ju riadne čítať.... ostala mu uložená v obľúbených a tak môže čítať všetky prvé vety ???...vlastne sleduje všetko dianie a píše členkám témy IPčky o tom čo si práve prečítala....dá sa s tým niečo urobiť?
ďakujem za odpoveď :slight_smile:
21. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz
@bodka13 presne ako si napísala ,dotyčná vidí prvé vety, kým si tému nevymaže z obľúbených, tak to tam vidieť bude...
Skúste dávať do prvého riadka samé smajlíky ,tak uvidí len tie... :grinning: :wink:
21. aug 2010 o 22:56  • Odpovedz
@monkula aj tebe,či tvojim kamoškám sa to stalo v téme?
...ale dobrý nápad Mon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dík za radu :wink:
21. aug 2010 o 23:09  • Odpovedz
Takto.... priznám sa, ja som to deň - dva po vylúčení z jednej súkromnej robila... prišla som nato náhodou, nevyužívala som to cielene ,ale aspoň som sa dozvedela ,čo si o mne myslím "kamarátka" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz
@monkula to si potom určite zistila,že naozajstná kamarátka to nebola :wink: :unamused:
21. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz
@bodka13
@monkula riesime, budem informovat
22. aug 2010 o 10:36  • Odpovedz
autor
prosím vás, ako sa dá dať hodnotenie v bazáriku niekomu, kto ešte hodnotenie nemá a nemá ani inzerát? ďakujem
22. aug 2010 o 22:48  • Odpovedz
a za co mu chces davat to hodnotenie ked nema inzerat? :confused:
22. aug 2010 o 22:50  • Odpovedz
@alami hodnotenie sa dava na zaklade skusenosti s predavajucim / kupujucim.hodnotenie sa prida klasicky ako u cloveka ktory inzerat uz ma.predpokladam ze chces ohodnotit kupujucu...? :confused:
22. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz
autor
áno, chcem ohodnotiť kupujúcu, ale doteraz som to teda robila kliknutím na inzerát a potom hodnotenie a tam pridať hodnotenie, tento postup mi ale nefunguje, keď nemá žiadny inzerát ani hodnotenie :sweat_smile:
22. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz
hmmm, tak neviem, podobny problem tu minule niekto mal a skusila som pridat hodnotenie a slo to
22. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz
mozno by mohla este ona skusit tebe napisat hodnotenie a ty jej ked tam bude uz len odpises svoje
22. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz
@alami klikni na bazar a dole mas hladaj predajcu, zadaj meno, klikni potom na hodnotenia a pridaj, mne to funguje
22. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz
autor
ok, dík
22. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz
kam mam dat inzerat "kupim" ?
23. aug 2010 o 10:15  • Odpovedz
to by aj mňa zaujímalo kam dať inzerát "kúpim"
23. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz
@zuzanocka pravidlo bazaru c.12
Všetky inzeráty musia ponúkať niečo na predaj. Inzeráty typu "Hľadám", "Kúpim", "Oznam", "Zľava" a podobne, sem nepatria.
23. aug 2010 o 10:17  • Odpovedz
@latvia ale porozmýšľať by ste o tom mohli. V bazároch sa nielen predáva ale i hľadá (kupuje) :wink:
23. aug 2010 o 10:18  • Odpovedz
23. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz
:grinning: to vazne tu nic nekupim?? mozem len predat?? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: fuha... no ok
23. aug 2010 o 10:44  • Odpovedz
ahojte.. mam taky trosicku mensi problem.-. s mk v mobile :unamused: prihlasit sa prihlasim temu si najdem otvorim ale ked mam pisat prispevok je jedno ci slovko dve tri tak ma odhlasi :unamused: neviete kde moze byt chyba?
23. aug 2010 o 10:46  • Odpovedz
ahojte, mám taký problém, že mi nejdu vkladať fotky do mojho bazariku v katalogu firiem, neviete náhodou prečo ? Neviem či ja som taký antitalent alebo robim niečo zle :slight_smile:
Ďakujem.
24. aug 2010 o 09:43  • Odpovedz
@sizinka skus iny internetovy prehliadac. mne to napr. na mozille nejde iba na exploreri :wink:
24. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz
@janka_a pouzivas zabudovany prehliadac na mobile alebo Opera mini? Skus Opera mini, malo by to fungovat

@sizinka nie si antitalnet, je to nejaka chyba, kolega Viktor @viz to riesi :wink:
24. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz
@tweetinkapp dakujem vyskúšam :slight_smile:)
@janocka dakujem, tak vyskúšam neskôr :slight_smile:))))
24. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.