• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
to preco uz neexistuje v bazare, ze nieco kupim? to je teda pekne na figu, ved bazar nema byt len o predavani ale aj o nakupovani :frowning2: no som velmi sklamana :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz
ahoj, rada by som sa spytala, ci je tu aj nejaka stranka na opatrovanie deti? dakujem
24. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz
@pipi1211
Kategoria Kupim bola zrusena, keďze ju pouzívalo velmi malo ludi

@misisima
opatrovanie deti mozes zadat do Katalogu firiem, kde mozu inzerovat aj bezni uzivatelia, nielen firmy
24. aug 2010 o 14:22  • Odpovedz
@danu ak budete zvažovať znovuzavedenie rubriky kúpim, tak budem rada. je naozaj veľa vecí, ktoré hľadám, ale mamičky ich neponúkajú lebo im ani nenapadne že by to niekto ešte mohol chcieť. Mám na mysli napríklad staré rozprávkové LP platne zo sedemdesiatych rokov a podobne. Tu na fóre verím sú členky, ktoré sú vo veku, že by to mohli mať zo svojho detstva niekde nepotrebné odložené na povale, prípadne ich matky (staré mamy) to skladujú a možno radi by to za dobrú cenu i predali, len ich to nenapadne ponúknuť, lebo neveria že by to ešte niekto chcel.
24. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz
súhlas s meggie2, tiež potrebujem pár vecí kúpiť.
24. aug 2010 o 14:39  • Odpovedz
@danu tak tak suhlasim s megie a som za aby sa opat vratila rubrika kupim, ja som ju tiez vyuzivala :slight_smile:
24. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz
Zial, rubrika Kupim sa neobnovi
24. aug 2010 o 15:36  • Odpovedz
@pipi1211
@atrami
@maggie2 http://www.modrykonik.sk/jak-funguje/bazar/
6. Kde je rubrika 'kúpim'?
Takúto rubriku nemáme. Voľakedy sme ju mali, ale keďže ju používalo veľmi málo ľudí, tak sme ju zrušili.

+ http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/problemy-noveho-konika-a-co-s-nimi/

Kam zmizli inzeráty 'kúpim' a 'darujem'?

V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili. 'Darujem' sú pod predám ale s cenou 0. Zatiaľ nie je možnosť si pozrieť iba 'darujem', ale keď pribudne vyhľadávanie, tak to tam bude.

______

takze rubrika kupim sa nechysta vratit
24. aug 2010 o 15:37  • Odpovedz
@janocka všetko sú argumenty len "keďže to používalo málo ľudí..." lenže práve tých "málo ľudí" tvoria vždycky nonkonformnú menšinu v tej ktorej oblasti, ktorá skupinu ako celok oživuje. Na tomto princípe sú založené obchody, zákaznícke servisy, ktoré majú úspech lebo rešpektujú a sú vstriecni voči individuálnym požiadavkám svojich klientov či spolupracovníkov. Ale fajn, vidím, že máte svoju stratégiu, škoda.
24. aug 2010 o 16:27  • Odpovedz
ahojte, napisala som prispevok a nechcelo mi ho odoslat. dokonca 2x. neviete, cim by to mohlo byt? dakujem :slight_smile:
24. aug 2010 o 17:46  • Odpovedz
bazar ma byt podla mna o 3 veciach- predavani, nakupovani a darovani.... a nie len o predavani a darovani, tot moj nazor. uz to riesit nebudem ale dost ma to prekvapilo :unamused: :unamused:

ono vo vsetkych bazaroch je menej kupujucich, ale len preto to nikde nemenia
24. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz
@janocka ja si myslím, že by nebolo na škodu, keby ste prestali "chodiť so stádom"... chcete, aby sme sa tu cítili dobre, ale veľa preto nerobíte... a uľahčím Ti robotu a sama si aj odpoviem
keď sa Ti nepáči, tak sem nechoď...
24. aug 2010 o 17:59  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. aug 2010 o 18:06 • flamenga
24. aug 2010 o 18:07  • Odpovedz
@monkula suhlas
24. aug 2010 o 18:10  • Odpovedz

@janocka ....chcela by som sa opytat, ci by nebolo mozne zvacsit ponuku smajlikov...na rozdiel od inych for, je ich tu zalostne malo :frowning2:
24. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. aug 2010 o 18:12 • monkula
24. aug 2010 o 18:31  • Odpovedz
skoda..aj mne tu chyba kupim...som nieco chcela kupit malemu a stopli ste mi to...neostava len prisposobit sa a pozriet inde...
24. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz
@traktor uz to vyzera viac ako jedna ziadost zo 100? :slight_smile:
ale ak nevyhoveju mensinovym klientom, tak potom treba ist na mimibazar, alebo rodinka ...tam sekciu kupit este nezrusili :grinning:
24. aug 2010 o 18:40  • Odpovedz
@patapa jeej ďakujem za kontakty
24. aug 2010 o 18:53  • Odpovedz
@monkula tak tak....
@traktor aj mne to bolo stopnute :angry:
24. aug 2010 o 19:23  • Odpovedz
24. aug 2010 o 19:46 • patapa
chcela by som sa opytat admina/y, ide o otazku, tak dufam zas nebude zmazana z dovodu odbocovania od temy :wink: , preco prispevky alebo otazky , ktore vyhodnotite ako "nevhodne" vymazete ? podla mna je tym narusovana suslednost debaty na danu problematiku a diskusia sa tym stava neprehladna.... plus samozrejme je to... akoby som to nazvala ..detinske? ....
prosim vas , je tu okrem diskusie "otazky na admina" aj diskusia "navrhy pre admina"? dakujem za odpoved
24. aug 2010 o 20:19  • Odpovedz
24. aug 2010 o 20:22 • monkula
24. aug 2010 o 20:24 • patapa
Prosím Vás, nenapísali by ste mi e-mailovu adresu Lenka165, pretože som sa stala obeťou jej podvodu. Chcela by som jej napísať na jej mail. Ponúkla mi niečo a ja som si to objednala na dobierku. V dobierke bolo niečo celkom iné. Celú vec som už dala na prešetrenie polícií, ale aj tak by som chcela vedieť jej mail. adresu.
24. aug 2010 o 20:47  • Odpovedz
@patapa poprosim ta precitaj si pravidla mk. Prispevky su zmazane z toho dovodu, ze bud odbocuju od danej temy, alebo je v nich reklama atd. blizsie tu
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#administration
Robime to z dovodu, aby sa napriklad v teme o plienkach nepisalo aky si vybrat kocik a ine.

Tema na napad-navrhy pre adminov je tu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/napad-pre-adminov/

Ak mas nejake vyhrady k praci admin, alebo nesuhlasis s niektorymi vymazanymi prispevkami, alebo cokolvek inym mozes sa obratit aj na prevadzkovatelov stranky tu
info@modrykonik.sk
24. aug 2010 o 21:03  • Odpovedz
@danu dakujem za vycerpavajucu odpoved.... :wink:
24. aug 2010 o 21:05  • Odpovedz
@patapa nech sa paci :wink:
24. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.