• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@danu ale mňa zaráža dvojaký meter na diskutujúce.... jedna kočka, s nickom ako kozmetika tu pravidelne provokovala, urážala a trvalo vám teda večnosť, kým ste jej zamedzili prístup... a potom ste "vyrazili" kočku, ktorá teda mala poriadne podrezaný jazyk, ale nikoho neurážala, len si nenechala kydať na hlavu, dostala sa do konfliktu s admin. a výsledok? Už sa sem nedostane.... Preto si myslím, že niektoré adminky sú dosť neobjektívne a prichádza ku konfliktu záujmov... Mali by ste mať adminov z radov "nečlenov" lebo každá z vás bola najprv obyčajnou radovou členkou, vytvorila si okruh priateľov a potom logicky nem§že byť objektívna... Osobne mi ako adminka chýba zuz111 tá bola skvelá, kamarátka, nekamarátka, vymazala album, zamkla tému atď...
24. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz
@monkula ak si myslis, ze sme neobjektivne obrat sa na prevadzkovatelov stranky.
Teraz budem pisat za seba, nemozes tvrdit, ze nie som objektivna, mam okruh priatelov, ale tiez k nim pristupujem ako admin, ked porusuju pravidla, tomu ver :wink:
Zuz sa rozhodla sama, tak isto ako aj ine adminky, ze nebudu uz adminovat.
24. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz
@danu o Tebe to netvrdím...
Ako, ja naozaj nemám čas vypisovať a žalovať prevádzkovateľom stránok.. mne je fuk, či ma potom vymažete, či nie.. názor si poviem, notebook zatvorím a mám to z hlavy von.. :wink:
24. aug 2010 o 21:20  • Odpovedz
@monkula zuz111 sa vrati a ja vtedy odidem, snad som ta aspon trosku potesila
24. aug 2010 o 22:01  • Odpovedz
@danu potrebovala by som poradit co mam robit kedze sa mi nedaju pridat fotky do albumu stale pouziovam ten isty prehliadac a predtym som fotky mohla pridat v pohode dakujem za radu
24. aug 2010 o 22:29  • Odpovedz
@andrea0903
nahravanie fotiek je teraz robene cez Flash. Skus si nainstalovat najnovsiu verziu flashu (http://get.adobe.com/flashplayer/) mohlo by to pomoct.
24. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz
@danu dakujem skusim
24. aug 2010 o 22:43  • Odpovedz
@monkula mozes byt, prosim, konkretnejsia? o nicku ako "kozmetika" to viem koho myslis, no ten druhy nick, to teda netusim :sweat_smile: tazko moze byt adminom niekto "zvonku" kto stranky nepozna, toboz ani pravidla, netusi ako to tu chodi..... na MK som nemala nikdy ziadny okruh priatelov, na MS mam okruh cca 10 ludi a na MSt. mozno tak 5 a vacsinu z nich su ti isti uzivatelia ako na MS.... xkrat bolo napisane, ze ak niekto mate nejake pripomienky k fungovaniu stranok aby ste to neriesili v diskusii ale e-mailom prevadzkovatelovi..... tak preco je taky problem napisat mail a vysvetlit v com je problem?

@patapa smailici nie su priorita, takze tak skoro novi nebudu. Vymazavanie prispevkov - diskusia nie je narusovana tym, ze niektore prispevky vymazeme ale tym, ze niekto pravidla porusi a odbaca od temy, uraza, provokuje a pod.

@jazminn e-mailove adresy uzivatelov zverejnovat nemozme. Napis mi, prosim, do Ip viac info, budeme to riesit

@pipi1211 @maggie2 poslednykrat a naposledy:
Kategoria "kúpim" nebola vymazana z bazaru bezdovodne, preto pre jasne pochopenie tieto dovody skusim opisat este raz a to co najdokladnejsie.

"V tejto verzii sekcia 'kúpim' nie je. Keďže bola veľmi málo využívaná (asi 1 zo 100 inzerátov bol 'kúpim'), tak sme ju zrušili."

To, ze bola malo pouzivana, neznamena len to, že v nej bolo malo inzeratov, ale aj to, ze navstevovanost tejto kategorie bola zanedbatelna.
Reakcie na tieto inzeraty boli iba velmi ojedinele.
Dalsim problemom je technické riesenie z dovodu zavedenia kategorizovania inzerátov podala ceny, znacky, velkosti...
Velmi mala navstevovanost, nizka predajnost inzeratov a komplikovane technicke riesenie rozhodli, ze sme túto kategoriu zrusili a neplanujeme ju pridat znovu.

Prosim o pochopenie, snazime sa nase sily venovat veciam, z kt. budete mať ovela vacsi prinos..... napr. rozdelenie albumov, clankov vo fotoblogoch na verejne alebo pristupne len pre vybranych uzivatelov....

Viac sa ku kategorii Kupim vyjadrovat nebudem, pretoze uz k tomu bolo napisane naozaj vsetko. Napisali ste aj stranky kde tieto kategorie zrusene neboli....

@bubelko nechcelo odoslat - stlacila si Odosli odpoved a co? nic sa nedialo? alebo sa ti vyhlasila nejaka chyba? alebo sa prehliadac tvaril, ze pracuje a prispevok sa neodosolal? bolo to iba v 1 konkretnej teme alebo aj inde ti to robilo? napis mi do Ip viac info.
dakujem
25. aug 2010 o 00:33  • Odpovedz
mna by len zaujimalo, preco mi odrazu zmizla fotografia z pasu? bola sice tmava, ale moju tvar na nej bolo jasne vidno....
25. aug 2010 o 08:38  • Odpovedz
@grettka bola velmi tmava, nebolo ti ju poriadne vidiet
25. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz
dakujem za informaciu, trosku za vlasy pritiahnute, ale nevadi...
25. aug 2010 o 10:02  • Odpovedz
@janocka pouzivala som zabudovany prehliadac.. skusim vyhladat operu a uvidim:slight_smile: dakujem! :slight_smile:
25. aug 2010 o 17:42  • Odpovedz
Tak ja nechápem :rolling_eyes: Ešte pochopím,.že v bazáre sa nebude môcť predávať nový tovar,lebo sa zmenili pravidlá,rešpektujem to /aj keď to nie je príjemné,keď mi stopujete desiatky inzerátov :rolling_eyes: /,ale prečo ste mi stopli 2 knihy /jednu o zdravej výžive a jednu o láske/,tak to ozaj nechápem :angry:
Nespĺňa pravidlo: "Iný dôvod"
Komentár admina: "nie je to kniha, casospis, video o rodicovstve"
No to je teda dôvod.......... :confounded:
26. aug 2010 o 05:12  • Odpovedz
@grettka toto keby urobili v Amerike nejakému Afroameričanovi, že odstránia fotku lebo sa im zdá tmavá, tak majú na krku žalobu za diskrimináciu :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2010 o 09:30  • Odpovedz
Admini mi stopli niekoľko detských kníh,lebo som ich dala omylom nie do detských,ale do dospeláckych knižiek :angry: To je fakt tak ťažké,napísať mi to do IP,že som sa pomýlila,nech si to napravím,to mi musíte hneď stopnúť??????? Tak tk tomuto sa už fakt nevyjadrujem :angry: :rolling_eyes:
26. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz
@deborah1 nie si tu jedina uzivatelka, keby sme mali vsetkych na vsetko upozornovat cez ip, tak ine nerobime, len vypisujeme ip - okrem toho, je jasne spomenute v pravidlach, ze mas zadavat veci do kategorie, kam patria
26. aug 2010 o 12:17  • Odpovedz
@deborah1 ja osobne som ti vcera o 9.14 rano pisala do ip, ohladom zmeny pravidiel, a pravidla su dane aj tu na mk uz niekolko dni. :wink: A ty aj napriek tomu, ze som ti vcera pisala ip, si si aj tak dnes este aktualizovala a predavala nadalej nove veci, s ktorymi podnikas s manzelom.
26. aug 2010 o 12:38  • Odpovedz
Emjee,to áno,vy to vidíte z iného uhla ako my :wink: Len ja tiež mám kopec inej roboty,ako znova tie inzeráty nahadzovať,tak niekedy na to už kašlem :slight_smile:

Danu,ja viem o zmene pravidiel a vedela som aj to,že do pár dní budú stopnuté aj ostatné inzeráty s novým tovarom,tak som proste využila to,že ich tam ešte mám a aktualizovala som ich :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,keby sa ešte nejaký záujemca našiel :slight_smile: Predsa si ich nebudem sama zmazávať,čakala som,keď ch stopnete,a aj ste stopli :frowning2: :slight_smile:
26. aug 2010 o 15:17  • Odpovedz
nemam tu zobrazených smajlikov neviete preco?
26. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz
@alexis13 asi to bude tym, ze pouzivas velmi stary firefox - mas verziu 1.5.0.1, pricom najaktualnejsia je 3.6.8 . Skus si prehliadac, prosim, aktualizovat, malo by to pomoct :wink:
26. aug 2010 o 16:36  • Odpovedz
@janocka dakujem skusim
26. aug 2010 o 16:54  • Odpovedz
kam sa stratila funkcia "kto ma spomina"??? :confused:
26. aug 2010 o 18:30  • Odpovedz
Veru aj ja ju hladam..
26. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz
jej, ani ja ju nemám.... :confused: :confused:
26. aug 2010 o 18:36  • Odpovedz
@jonki
@nsoci
@monkula ale mate, len svieti iba ked vas niekto spomenie :grinning:
26. aug 2010 o 19:17  • Odpovedz
@emjee vdaka :wink:
26. aug 2010 o 19:26  • Odpovedz
jaaj, lebo predtým som to tam mala aj keď ma náhodou nikto nespomenul :grinning: dík
26. aug 2010 o 19:29  • Odpovedz
ahojte, zaujímalo by ma, do ktorej kategórie v bazári môžem dať design socks? Lebo si neviem rady...
26. aug 2010 o 19:52  • Odpovedz
@lyongirl mozes ich pridat do sekcie Pancusky, ponozky
26. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz
..kam zmizla kolonka "kto na mna mysli" ? vobec mi to neukazuje aj ked niekto dal @ pred moje meno.
26. aug 2010 o 21:22  •  4 deti  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.