• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
aj mne to zmizlo :unamused: škoda :unamused:
26. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz
inac ta fukncia kto ma spomina trosku blbne mne to neukazuje ani ked ma niekto "oznaci" :confused:
26. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz
@janka_a vobec? mne to ide
26. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz
@zuzanka.j
@ukana bolo to "zmiznute" docasne..... teraz by sa vam to uz malo ukazat.... neukazovalo sa vam to dnes chvilu preto, lebo sa ta funkcia prerabala na medzinarodnu.... teraz ked vas niekto spomenie na konikovi, zobrazi sa vam to aj na streche, ked niekto z CZ, tak sa vam to zobrazi aj na SK

@janka_a doteraz to bolo tak, ze ked ta niekto spomenul v CZ diskusii, tak tam sa ti zobrazilo, ze ta niekto spomina, na SK verzii sa to nezobrazovalo.... tak sa skus pozriet tam, na CZ kona, ci to nemas tam :wink:
26. aug 2010 o 21:31  • Odpovedz
@janocka , jj, už mi to ide :dizzy_face:
26. aug 2010 o 21:32  • Odpovedz
preco nejde kto ma spomina?
27. aug 2010 o 13:09  • Odpovedz
@ajkaag malo by to fungovat, ked ta niekto spomenie v hornej liste sa ti to ukaze
27. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz
@danu ved, prave ze uz som si na to zvykla a dnes tam ta "kolonka" vobec nebola, ale uz to ideeeee supis, kujeeeem :wink:
27. aug 2010 o 14:55  • Odpovedz
@latvia v niektorych temach mi to vobešc neislo ale uz to funguje:slight_smile:
28. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz
ale ta funkcia kto ma spomina - je zaujimava kym nebola tak takmer nikomu nechybala a dnes si bez nej skoro nikto nedokaze predstavit fungovanie :sweat_smile: sila zvyku :grinning:
28. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz
testujem @mukky vidis ci nevidis?
28. aug 2010 o 17:45  • Odpovedz
Prečo mi bol stopnutý tento inzerát, keď ste dôvod uviedli, že ide o "nový tovar" a pri tom vôbec o nový tovar nejde??
http://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/07iz/plienky-za-bezkonkurencnu-cenu/
Už asi nemáte nič iné na práci! Ďakujem!
31. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz
@ninny uz sme si to vyjasnili cez ip
31. aug 2010 o 12:39  • Odpovedz
@danu viem, díky.
31. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz
Danu, chcem sa opýtať, prečo bola zamknutá téma Škôlky a ich systém. Myslím, že stránka, ktorú si odporúčala s touto témou nesúvisí.
1. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz
@lula26 v teme na ktoru som dala link sa opisuju rozne nehody, ktore sa stali v skolkach, a boli tam pritomne ucitelky. Bobulka sa zaujimala o urazy, resp sa boji aby sa nieco nestalo dietatu v skolke. Kludne moze svoju otazku polozit v tej teme a diskutovat tam
1. sep 2010 o 22:02  • Odpovedz
Ahojte, nedalo by sa k "Otázkam", tak ako je hlasovanie pozitívne, priraidiť aj hlasovanie negatívne? Teda ak je odpoveď na otázku dobrá, dám hlas, ale ak je to vyslovená hovadina, dám mínus? Pri nejakých otázkach, ako ste boli spokojní s hotelom XY v Turecku je to jedno, kto čo napíše, aj tak je to subjektívne, ale ak sa niekto opýta, vymýšľam - čo na boľavé ucho a niekto odpovie cesnak do ucha alebo horúci olej, tak to je za hranicou "zbohom zdravý rozum" a takéto odpovede by sa možno mohli hodnotiť negatívne...Len taký nápad...
3. sep 2010 o 09:34  • Odpovedz
Preco ked predavam jednorazove plienky v originalnom baleni, neotvorene, musim mat tiez realnu fotku? Balenie predsa vyzera stale tak isto, ci ho odfotim ja, alebo si fotku stiahnem z webu...
4. sep 2010 o 11:32  • Odpovedz
@labutka nečuduj sa, nerobia to len Tebe... adminky asi nemajú nič lepšie na robote, len bez príčiny zastavovať naše inzeráty! Keby to bolo aspoň oprávnene, tak nič nepoviem.. ale ozaj mi to pripadá, ako keby ste nemali nič lepšie na práci. Potom to tu aj tak vyzerá!
5. sep 2010 o 19:28  • Odpovedz
@ninny bez priciny inzeraty nezastavujeme, poprosim ta, a vsetky uzivatelky, aby si este raz precitali pravidla Bazaru tu
http://www.modrykonik.sk/podmienky/#bazaar
ohladom fotografii v Bazari bod c.10
5. sep 2010 o 21:16  • Odpovedz
@danu neprávom mi mažeš inzeráty a pri tom neporušujem žiadne pravidla.
Kde je možné podať sťažnosť? Už mám plné zuby Tvojho správania sa voči mne.
Inzeráty, ktoré nespĺňali nové pravidla som stiahla, akceptujem nový bazár, ale teraz predávam len moje veci a aj tak mi ich vymazávaš. Neviem aký máš problém.
5. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz
@ninny Nie som jediny admin, ktory stopuje inzeraty, a viem, ktory inzerat myslis, a ten som ti nestopla, tak poprosim ta aby si voci mne vazila slova.

Ak sa chces stazovat mozes tu
info@modrykonik.sk
5. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz
@ninny inzeraty som ti blokla ja,staznost na mna mozes podat na info@modrykonik.sk
5. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz
@danu ospravedlňujem sa, tento krát si to vraj Ty nebola. Ale nebolo by od veci, ak by sa daný admin, ktorý stopuje inzeráty aj za tým podpísal, aby užívateľ vedel komu svoje pripomienky a otázky mohol venovať. Nič však nemením na tom, že mi dané inzeráty boli neprávom pozastavené.
5. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz
@latvia a môžem poprosiť vysvetlenie?
5. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz
@ninny samozrejme, tu ho mas
http://www.modrykonik.sk/ako-funguje/bazar/
bod cislo 3:
Môžem predávať aj nové vecí?
Nie. Komerční predajcovia, firmy, či najrôznejší "sprostredkovatelia" tovaru a služieb nie sú "mamičky, ktoré predávajú svoje veci". Bazár nie je určený pre nich. Ak si takýto predajca, prezentáciu svojich službieb a tovaru si môžeš pridať bezplatne do katalógu modrého konika. Ak si mamička a zostalo ti niečo, čo si však nikdy nepoužila (je to teda "nové"), inzerát si kľudne pridaj. Je to v poriadku. Takýto tovar však označ ako "nepoužité" alebo "nenosené", keďže "nové" sa používa na oznečenie tovaru priamo od predajcu, nie z druhej ruky.
5. sep 2010 o 22:03  • Odpovedz
@latvia aha, takže jedinú chybu som urobila, že som v názve uviedla "nový", však? Ak si to opravím - odblokuješ mi to? Keďže nie som žiaden sprostredkovateľ ani predajca, len mamička ktorá predáva svoje "nepoužité" veci.
5. sep 2010 o 22:06  • Odpovedz
@latvia @danu Ešte raz sa ospravedlňujem za svoju neadekvátnu rekciu, idem si ešte raz prečítať pravidla bazáru, aby som opäť nechtiac neporušila pravidlá. Fakt ma to mrzí, sorry... nabudúce radšej najskôr napočítam do 10.
5. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz
@ninny v poriadku
5. sep 2010 o 22:11  • Odpovedz
@ninny ano.
A predtym ako sa rozculis, by nebolo odveci, aby si sa opytala aku chybu si spravila pred tym,ako si vylejes zlost na admina. Komunikacia moze prebiehat aj na normalnej urovni. Tvoj napad na oznacenie admina,ktory inzerat stopol,posunieme programatorom
5. sep 2010 o 22:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.