• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@latvia Máš pravdu, viem a naozaj ma to mrzí - čo sa týka všetkých mojich dnešným príspevkov v tejto téme. Nechcem sa tu ospravedlňovať, len viem, že som spravila chybu a teraz sa cítim ako idiot, určite sa to už viac krát nestane. Diky, pekný večer.
5. sep 2010 o 22:15  • Odpovedz
@babulka negativne hodnotenia neplanujeme. To je potom prestrelka medzi pozitivnymi a negativnymi a da sa tym lahko skodit.
co sa tyka zobrazovania mena admina, ktory zmaze inzerat/prispevok, pracuje sa na tom
7. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz
zdravím naše adminky!
mám otázku: je ok, ak si dám v bazári do textu (alebo ja do názvu) rezerváciu? napr. som už dohodnutá s nejakou kupujúcou, ale stať sa môže všeličo, tak by som nemusela inzerát mazať a znova nahadzovať, chcela by som to riešiť takto. aby som nemusela písať ďalším prípadným záujemkyniam, že napr. čakám na platbu... a čakať môžem aj 2 týždne...
7. sep 2010 o 14:59  • Odpovedz
@zuzanocka nemusis pisat rezervacia, staci ked si zakliknes na Pozastav-je to vedla Aktualizuj a inzerat sa bude zobrazovat len tebe a zaujemkyni od ktorej cakas platbu.. Ak by si to zaujemkyna nahodou rozmyslela, kliknes na aktivuj a inzerat bude opatovne aktivny a viditelny pre vsetkych uzivatelov :wink:
7. sep 2010 o 15:01  • Odpovedz
danu, ďakujem, to som si ani nevšimla takúto možnosť :wink: takže nemusím, ale môžem, ano? :wink:
7. sep 2010 o 15:03  • Odpovedz
@zuzanocka mozes, ale bolo to vytvorene na to, aby sa predislo inzeratom s nazvami rezervacia. :wink:
7. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz
danu, ok. diky
7. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz
chcela by som sa opytat bude mozne nastavit si fotlobolg ,alebo aj konkretny album tak ze by ho mohla pozerat urcita skupina ludi.
tak ako do sukromnej skupiny..tak aj na fotoblog alebo kontretny album by sme si zvolili kto moze pozerat.
dakujem za odpoved
7. sep 2010 o 15:08  • Odpovedz
@dugyna ano, uz sa na tom pracuje.... onedlho bude mozne aby si konkretne albumy vo fotoblogu, clanky, kratke spravy alebo cely fotoblog moholi pozriet iba niektori uzivatelia
7. sep 2010 o 15:55  • Odpovedz
@janocka jej super dakujem :slight_smile:
7. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz
Chcela by som sa opýtať koľkokrát človek musí odhaliť druhého človeka že zavádza klame,ešte sa aj vulgárne vyjadruje,naozaj zavádza vo viacerých témach,už posobí pod ďalším nickom lebo predchádzajúci bol zablokovaný..hovorím konkrétne o jankaat a teraz tiež podobný nick,kým admin začne nejako konať?či to sa už na tejto stránke takí ľudia berú s nadhľadom?
10. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz
Prosím Vás, môžete tému: Patrí náboženstvo do MŠ zamknúť? asiuž nikdy viac tu nedám žiadnú otázku, lebo sa tu to elé zvrtlo vlastne proti mne, ja som to myslela úplne ináč, ako to pochopili. Náboženstvo a viera to je zložitá vec a hlavne vec každého súkromná. ďakujem.
10. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz
@jazminn presne tak....!....vierovyznanie je hakliva tema - a ti, ktori nie su "v sulade" su napadani nazlostenymi veriacimi - kolko nabozenskych tem na tomto fore musi vzniknut, aby ich nejako upratali?...o chvilu tu bude tema "ako cistit svatych v kostoloch".....fakt nechapem - na fore o detoch!!!
10. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz
a aj tak sa tam diskutuje mimo tému, napríklad o vyučovaní cudzieho jazyka... a riekankach a veršíkoch...
a ako písala @diddi ak niekto vysloví iný názor, je zlý a šup s ním na pranier....
10. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
10. sep 2010 o 16:38 • diddi
a pamätáš, keď vznikla diskusia o islame? Koľké protestovali ,že to sem nepatrí...
10. sep 2010 o 16:39  • Odpovedz
to som nejako nezaregistrovala :grinning:
10. sep 2010 o 16:49  • Odpovedz
@monkula
@diddi svoje nazory si prosim piste do ip resp.do inej temy, aby sme v tejto teme mali prehlad kto sa co pyta.dakujem

@diddi ohladne daneho pravidla som ti pisala ze sa to riesi,to dobre vies sama, neviem este kolkykrat ti to mam povedat

@jazminn temu na tvoju ziadost zamykam
@bejbypd ip

11. sep 2010 o 12:38  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
11. sep 2010 o 15:02 • diddi
zdravim, neviem, ci si admini vsimli, ze v poslednje dobe sa dost casto stava, ze jeden prispevok (ci uz do temy, alebo do hodnotenia, resp. do sprav v bazare) to akosi pridava dva krat... kdepak asi soudruzi z NDR udelali chybu? :wink:
18. sep 2010 o 13:00  • Odpovedz
Prosim,nedaju sa mi vlozit fotky,ako je to mozne???Dakujem.
19. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz
@falkonka skus si nainstalovat najnovsiu verziu flashu (http://get.adobe.com/flashplayer/) a restartpvat PC, mohlo by to pomoct. Ak nepomoze daj mi, prosim, vediet a nastavim ti nahravanie fotiek take ako bolo v starej verzii

@zuzanocka nevsimla som si :sweat_smile: robi sa to iba tebe alebo aj inym? Nie je to nahodou vtedy ked das "odosli odpoved" a stlacis to viackrat?
20. sep 2010 o 12:09  • Odpovedz
@janocka aj mne to robí.Minule mi napr. v bazári hodilo správu až tri krát.
skúšala som to potom aj tak,že či som viackrát neklikla ale tým to nieje.
Náročky mi to nejde spraviť,ono sa to samo :grinning:
20. sep 2010 o 12:17  • Odpovedz
mam otazku... mozem mat iny nick tu a iny na streche? ide o to, ze mame len jeden pc a dva zaujmy :grinning: ja kona a mm strechu, co s tym? :wink:
20. sep 2010 o 17:15  • Odpovedz
@tilly kazdy z vas moze mat iba 1 nick - ty mozes mat 1 nick a prihlasovat sa pod nim na koni, svadbe, streche a tak isto aj tvoj manzel. Nech si manzel vytvori novy nick a bude po probleme - pretoze aj tak nie je ok ak 2 ludia pouzivaju 1 nick :wink:
20. sep 2010 o 17:55  • Odpovedz
@ani3012
@zuzanocka ok, dakujem za info, posuvam to kolegom programatorom nech sa na to pozru
20. sep 2010 o 17:56  • Odpovedz
@janocka dik, takze neva, ked budu dva nicky z jednej ip... lebo mame len jeden pc...
20. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz
@tilly nevadi.... ale napis mi, prosim, do Ip aky je ten druhy nick a poznacim to - aby aj ostatni admini do buducnosti vedeli a nedochadazalo k nedorozumeniam, ze mas 2 nicky :wink:
21. sep 2010 o 10:29  • Odpovedz
ahojte admini, na str. 55 v tejto diskusii som sa pýtala, do ktorej kategórie môžem zaradiť design socks, odpovedala mi
@danu , že do sekcie pančušky, ale nakoľko tam musím zadať číslo pančušiek a design socks nie sú značené na čísla, je to univerzálne, tak sme sa dohodli, že inzerát dám do inej kategórie/teraz už neviem ani akej, ale tuším do INÉ/. Inzerát mi bol ale stopnutý, nakoľko bol v zlej kategórii, tak kam ho mám PROSÍM zadať, aby mi nebol stopnutý, alebo niečo podobné???
V pančuškách ma nepustí ďalej pokiaľ nezadám číslo, ale design socks číslo nemajú, zbytočne by som tým zmiatla prípadných záujemcov...
24. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz
@lyongirl informovala som sa na to, rozmyslame, ze by sa doplnila v sekcii Ponozky a pancuchy - velkosti, Velkost Univerzalna, potom by si inzerat presunula tam, zatial ta poprosim zadaj opatovne inzerat do kategorie Ine detske, nebude ti uz stopnuty.
24. sep 2010 o 10:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.