• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@danu ďakujem veľmi pekne a to ho musím znova celý nahodiť? Nedá sa iba odblokovať?
24. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz
@danu už som na to prišla...
24. sep 2010 o 11:27  • Odpovedz
@lyongirl inzerat som ti odblokovala
24. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz
@danu vďaka
24. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz
24. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz
dobry den, zablokovali ste mi inzerat
jeden bunda coccodrillo, udajne je tam dvakrat ten isty... ale ja mam dve bundy coccodrillo, jedna je velkost 80 a jedna je velkost 86, cize nie je to na tu istu vec, dalej mam stopnute cizmy a topanky, ktore mam tiez dvoje, nakolko mam dvojicky a predavam veci po nich...to uz su teda rovnake veci a vies sa stotoznit so stopnutim...ale pri tej bunde tomu nerozumiem, dakujem za vysvetlenie.
Lenka
27. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz
@ooxy s dvojickami tu nepochodis - bazar na MK nie je ustretovy voci dvojickovym mamam,ktore chcu veci predavat....uz som to tu tiez riesila - radsej vznikne kopec nezmyslom ako potrebna vec - ale tak to tu zial chodi - mas inzerovat inde,ked sa ti nepaci - to je ich odpoved - ale v podstate som rada,dala som postielky a vecicky na mimibazar a babybazar ahned sa to minulo - tak skus tam inzerovat!
27. sep 2010 o 14:10  • Odpovedz
@ooxy
@diddi
mimibazar a babybazár sú oveľa lepšie - snáď nerobím reklamu, ale je to tak...
len potom nechápem, prečo tu na MK v bazári je pre dvojičky...
27. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz
@diddy @lyongirl ved toto...ked mam realne dve rovnake veci, preco nemozem inzerovat veci, ktore viem prealne aj posunut...a co uz teda vobec nechapem, preco nemozem mat dva inzeraty na rovnaku bundu ale roznej velkosti...to podla mna nie je ten isty inzerat... pretoze ak si da niekto vyfiltrovat len podla velkosti bundy...tak mu vyfiltruje len jednu z nich...
27. sep 2010 o 14:44  • Odpovedz
prave mi to odblokovali...tu bundu aspon :slight_smile: dakujem
27. sep 2010 o 14:56  • Odpovedz
Ahojte admini,
prave ste mi stopli 11 inzeratov - vraj su komercne co vobec neni pravda. Su to len nove veci ktore sme nestihli vynosit...Ak sa vam nepaci slovicko NOVE, ja to vymazem ale rada by som tie veci predala - na niektore mam kupcov a teraz sa im ten inzerat strati...Da sa prosim odblokovat aby som ich mohla zmenit?
Dakujem
27. sep 2010 o 18:01  • Odpovedz
@lubkamik stopnute inzeraty sa nestratia :wink: zmenit ich mozes (a mas) ked su stopnute, admin, ktory ich stopoval (v tomto pripade ja) automaticky dostane hlasku, ze boli upravene a ma ich odblokovat

preco sa v bazari nedaju predavat NOVE veci sa pise tu http://www.modrykonik.sk/jak-funguje/bazar/ v bode 3
29. sep 2010 o 06:14  • Odpovedz
Oki dakujem emjee. Uz som ich zmenila na nenosene :slight_smile: Len ma to zarazilo ze ako to mam predat ked sme to vobec nenosili :grinning:
29. sep 2010 o 08:37  • Odpovedz
možno by bolo dobré mať na výber v bazári aj ako : nenosené a použité
29. sep 2010 o 08:46  • Odpovedz
@danu moj inzerát bol pozastavený, kvoli výkričníkom. V čom je problém. Len upozorňujem na stav vecí. Stopnúť inzerát viete hneď, ale obnova trvá niekoľko dní.
Pokiaľ viem správca nepreberá zodpovednosť za pravdivosť inzerátu. Ak tam napíšem blud, napr. vec je nenosená, všetko je vporiadku, ale ak upozorním na stav vecí už je problém.
29. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz
@atrami inzerat som ti odstopla hned ako si si ho opravila o 13.35, co bolo asi minutu po oprave :wink: Obnova inzeratu netrva niekolko dni, ale nie vzdy sme na pocitaci. Ak ti niekedy nebude odstopnuty inzerat ani po 2 dnoch, skus napisat inej adminke.
29. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz
Ahojte admini, dúfam že sa nenahneváte, nemyslím to nijako v zlom, ani ako provokáciu - moja otázka je čisto zo zvedavosti. Všimla som si, že uzamknutie témy alebo zablokovanie príspevku (nie moje, vo všeobecnosti) sa udeje dosť rýchlo po jeho uverejnení. Tak by som chcela vedieť, ako funguje práca adminov - máte vždy niekto (alebo viaceré z vás) službu na to, aby ste to celé sledovali? Alebo je to nejako technicky ošetrené, že vás to upozorní, ak niekde treba zasiahnuť alebo niečo skorigovať? Už som nad tým minule rozmýšľala, veď predsa nie je možné byť takto stále v strehu a čítať tie stovky (či lepšie povedané tisícky) príspevkov, či? :grinning:
Ak sa niekomu chce odpísať, budem rada, môže byť aj IP :slight_smile:
29. sep 2010 o 13:54  • Odpovedz
@yennn pri kazdom prispievatelovi mas posli IP a pod tym mas prispevok nie je ok..tak tam môzes adminov upozornit, ak tema nie je ok, ak sa v teme uraza, alebo sa tema opakuje :slight_smile:
29. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz
@yennn temy a prispevky kontrolujeme, ale po vacsine nas na to upozornia uzivatelky tak ako ti napisala @traktor.
29. sep 2010 o 14:17  • Odpovedz
@danu @traktor.
aha :grinning: Bo to by bol aký nadľudský výkon stíhať všetko :slight_smile:
29. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz
@danu je ahoj, a kedy mi odblokujete jeden z inzeratov v bazari? uz som ho opravila asi pred 4-5 dnami a stale je zablokovany :cry: :wink:
29. sep 2010 o 14:20  • Odpovedz
@suzik77 inzerat budes mat odblokovany ked bude opraveny, mas v nazve nepovolene znaky, viac v ip :wink:
29. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz
ja by som chcela len napísať, že som si založila tému, ktorú mi zamkli. Nehnevám sa za to, že ju zamkli, ale odporučili mi iné témy, ktoré nie sú o mojom probléme. Moje dieťa nemá obdobie vzdoru a ani to nie je vyslovene o neposlušnosti, je to o tom, že nervačí pre nič, za nič ap lieska sa o zem, robí to odjakživa, takže obdobím to nebude. Takže som sa zaradila do témy, ktorá je o vzdore, ale nejde o to, ide o to, že mi boli odporučené témy ako "neposlušné dieťa" a "keď dieťa neposlúcha" a myslím, že tieto témy sú o neposlušnosti a nechápem, načo sú založené 2 a moja, ktorá je o inom je zamknutá...
Vo všetkých témach, ktoré mi boli odporučené sa jedná o niečo iné a hlavne sa jedná o staršie deti, ktoré majú viac rozumu a neposlúchajú...
29. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz
ahoj, zaujíma ma, že či sa dajú príspevky, v skupine v ktorej som, pozerať automaticky, tak ako napríklad keď sa chatuje, že odpoveď sa ti hneď hodí, alebo musím stále preklikávať, aby som videla, či niekto nepridal ďalší príspevok. Dúfam, že som sa to opýtala zrozumiteľne. ďakujem
30. sep 2010 o 16:47  • Odpovedz
@udada kedze toto nie je chat ale forum, tak aby si videla ci je nieco nove v diskusii, musis si stranku obnovit a tak zistis co je nove :wink:
30. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz
@janocka ok, ďakujem za rýchlu odpoveď
30. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz
@udada skús cez F5 - to je rýchle :slight_smile:
30. sep 2010 o 16:55  • Odpovedz
@mau super, vyskúšam
30. sep 2010 o 17:01  • Odpovedz
@lyongirl latvia ti zamkla temu, ktoru si zalozila. Nemyslim si, ze by ti dala zle linky na diskusie, ktore ti odporucila. Vo vsetkych temach sa pise o tvojom probleme, ci uz je to v diskusii, ktora je pre starsie deti, alebo v diskusii, ktora zahrna vek batolata. Urcite tam najdes rady mamiciek, ktore to uz riesili, alebo budu radi, ked sa tema obnovi a pribudnu nove nazory.
1. okt 2010 o 09:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.