• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@danu písala som, že nejde ani tak o to, že ju zamkla, ale o to, že mi boli odporučené témy ako "neposlušné dieťa" a "keď dieťa neposlúcha" a myslím, že tieto témy sú o neposlušnosti a nechápem, načo sú založené 2...
1. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz
@lyongirl pozerala som temy o ktorych pises a jednu som zamkla, kedze obidve su totozne :wink:
1. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz
1. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz
2. okt 2010 o 08:39  • Odpovedz
dobrý deň,
mám problém. Po pridaní inzerátu si ho chcem pozrieť ako vyzerá popri konkurencii a nevidím ho!
pridala som cca 10 hračiek a nič.
Pozrela som ich podľa kritérií Hračky - prvé hračky,hryzátka- unisex a NIČ!
hľadám ich bez kritérií tj iba Hračky a NIČ!
Vidím ich iba ak som prihlásená v sekcii Moje inzeráty. Ukazuje sa mi dokonca že pár ľudí ich pozrelo ale iba v prvý deň.
Pridala som ich 1.10. večer.
Prosím o pomoc.
Ďakujem
Lenka
3. okt 2010 o 08:34  • Odpovedz
@nea30 technicky problem bazaru, chyba sa odstrani do zajtra
3. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz
Bazar je spusteny :slight_smile:
3. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz
@latvia @danu Dobry den. Ja by som sa chcela spytat, ci je mozne v bazari inzerovat aj veci ako napr. fotoaparat alebo mobil. Ak ano, v akej kategorii? Dakujem.

4. okt 2010 o 13:29  • Odpovedz
@smejkaa nie, neda sa, kategoria Elektronika bola zrusena
4. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz
@danu Dakujem.
4. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz
môže mi niektorý admin napísať, prečo ste zablokovali práve môj inzerát, ( zo dôvodu, že titulná fotografia bola stiahnutá z netu) ak na bazári je kopec inzerátov, na ktorých neni odfotená skutočná predávana vec, ale len, krabica, alebo papierik, atď...?! Ďakujem.
4. okt 2010 o 14:06  • Odpovedz
@mimkao pretoze nesplnal nase pravidla
to, ze je tu este vela dalsich takychto inzeratov, neznamena, ze nebudu stopnute aj tie (ak mas na mysli nejake konkretne, pri kazdom inzerate sa da pouzit vykricnik upozorni admina)
4. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz
@emjee, chápem, že nespĺňal pravidlá. Len niektorí ľudia tu asi majú výnimky, kedže tie inzeráty sú tu už aj dva týždne nebloknuté a môj ste blokli po necelej hodinke od vloženia.
A tie konkrétne, ktoré som myslela, aj by som to spravila, len nechcem bonzovať, aby sa tu na mňa niekto nehneval. :confounded:
4. okt 2010 o 17:02  • Odpovedz
Ahojte, potrebovala by som do prispevku pridat nie foto, ale excelovsky subor, alebo pdf - da sa to nejako?
4. okt 2010 o 17:44  • Odpovedz
@mimkao okrem adminov nikto nevidi, ze si pouzila vykricnik
bohuzial je to tak, ze nevieme 100% odchytit vsetky prehrsky, prave preto su tam tie vykricniky

@yennn nie, neda, jedine ak si excelovsku tabulku prerobis na jpg (otvor si excel, stlac print screen, vloz napr. do skicara, uprav ako potrebujes a daj ulozit ako .jpg)
4. okt 2010 o 18:34  • Odpovedz
@emjee to je strasna skoda, my sme sa baby spojili v teme chudneme po porode, a robim prehlad vysledkov - tak ako ho budem publikovat? Neda sa to ani v niektorej inej sekcii, napr. fotoblogy? Uf... to baby odradi :frowning2:
4. okt 2010 o 18:42  • Odpovedz
@yennn veď si urobte normálne tabuľku v Exceli, dáš si ju uložiť na plochu, otvoríš v skicári a uložíš ako JPG. Ty budeš mať ten originál na ploche a tam budeš len dopisovať a meniť..
4. okt 2010 o 18:43  • Odpovedz
Viete mi niektora prosim Vas poradit???Chcem pridat do bazaru fotky, aj su zmensene, zadam ze pridat fotky a nic sa nedeje :frowning2:
5. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz
@karamel nahravanie fotiek je teraz robene cez Flash. Skus si nainstalovat najnovsiu verziu flashu (http://get.adobe.com/flashplayer/) mohlo by to pomoct. Daj mi vediet ci to pomohlo.
6. okt 2010 o 08:16  • Odpovedz
Dakujem Danu. Skusim to.
6. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz
Danu nepomohlo :frowning2:
6. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz
6. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz
viete mi poradit? mam sukromny fotoblog, doteraz fungovalo pozeranie fotiek cez specialnu linku, ale uz to nejde a neviem najst sposob, ako to rozbehnut - ci uz novu adresu alebo nieco podobne ... robili sa nejake zmeny v tomto smere? :fearful: Vdaka ...
8. okt 2010 o 08:52  • Odpovedz
@pifina coskoro nebudu fotoblogy sukromne ale bude to fungovat na systeme "priatelov" - pri pridani albumu, clanku, kratkej spravy si urcis ci ten konkretny album, clanok, kratku spravu maju vidiet vsetci alebo iba priatelia, ktorych si si pridala. Teraz, ked este nemas ziadnych priatelov tak to nevidi nikto ale v priebehu buduceho tyzdna to uz bude doriesene a album sa bude zobrazovat. Je to tak urobene preto, lebo sukromny fotoblog vyuzivalo minimum uzivatelov.
8. okt 2010 o 10:06  • Odpovedz
@janocka ok, vdaka za odpoved, tak si pockam na "update" :slight_smile:
8. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz
Ako si môžem nastaviť fotoblog tak, aby si ho mohli prezerať len priatelia?
9. okt 2010 o 19:10  • Odpovedz
@monkula fotoblog ako taky sa neda cely nastavit na 'iba pre priatelov'. Pri vytvarani kazdej kratkej spravy, albumy alebo clanku urcujes ci dana sprava, album, clanok ma byt 'iba pre priatelov' alebo 'pre vsetkych'.

9. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz
@bob a "stary" album si viem prehodit, aby bol sukromny?
9. okt 2010 o 19:48  • Odpovedz
viete poradit aj mne? Prispievam vacsimou cez mobilny internet, a jedine co mi nefunguje je, ak niekto prejavi zaujem o moj inzerat, neviem mu odpovedat. Kliknem na odpoved, zobrazi sa mi okno, napisem odpoved ale ked kliknem na odoslat, nic sa nedeje. :confused:
10. okt 2010 o 09:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.