• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
denisocka
"zháňam kupon na 75%zľavu na paušal 100 , pokial ho máte a nik z blízkych ho nepotrebuje ,prosím ponuknite cez IP" je jasne bazar

a neber zle poznamku od zuz, len ti napisala, preco by ona taky kupon nikdy len tak niekomu nedarovala - reagovala na prispevky v teme, konkretne:

cica13 • 2d • Včera o 09:27
Kamoskin manzel kupil taky kupon od niekoho za 2000 korun, takze je dost mozne, ze uz sa aj drazia.

denisocka • 1d • Včera o 09:30
hej,je to hrozne čo ludia nepredaju a za aku cenu,ja keby že ho mám tak ma ani nenapadne za to pýtať peniaze a užbvobec nie take sumy
6. dec 2008 o 04:44  • Odpovedz
:sunglasses: no chceš sa doťahovať? davaš tu vycuci z debaty , to čo som povedala je moj nazor,ja by som to nepredavala po aukciách a bazaroch ,ale dala by som to niekomu zo známych ... a rada by som kupon kupila,ale 2000 je naozaj pálka :wink: .... :confused:
6. dec 2008 o 11:45  • Odpovedz
prepac, tiez som vyjadrila svoj nazor a fakt taka vec patri do bazaru tak som ju hned aj zamkla, ak sa chces pozalovat resp. so mnou pokecat na to tu je IP :wink:
inak na mimibazare ten kupon niekto daruje som si vsimla :wink: ale aj ponuku za 1900sk som tam videla :zipper_mouth:
podla mna je to normalbne ze za to chcu ludia zarobit kedze clovek fakt za dva roky na tom usetri minimalne 12 tisic, takze podla mna to stoji aj za 2tisicky :wink:
a povedz uprimne ak by si mala taky kupon teraz komu by si ho darovala?
6. dec 2008 o 17:43  • Odpovedz
ahoj,už ten kupon mám - a rozmýšlam či ho darujem našim či sebe :grinning: , ale darovala by som ho niekomu z rodiny alebo z blízkych známych .

inač,čítala som dnes čo to o tých kuponoch a prišlo mi zle,vraj ak niekto v T-mobile povie že nechce,šak načo mu,tak si to nechavaju zamestnanci zadara s tým,že dotyčnemu povedia,že ak sa niekto najde kto ho bude chcieť-tak im aspon 10 000 bodov zan nabehne-tak toto je už svinstvo

ale som rada že som zohnala pre seba,samozrejme nie zadarmo :sunglasses: a už len dufať že ten mobil čo chcem budu aj mať a že zajtra už budem šťastna majitelka noveho fonu . Ak to zajtra vijde,skusim kupiť ešte jeden našim :grinning:
6. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz
denisocka, ja som sa dostala ku kuponu tak ako pises. niekto ho tam nechal a zamestnannec t mobile mi ho ponukol. akurat som si bola predlzovat pausal. ale to bolo este vlani, ci kedy...
6. dec 2008 o 22:26  • Odpovedz
irenka-chcem len doplniť k tomuto ,že pokial ti ho daju zamestnanci zadara tak je suoer,ale oni dokonca pýtaju aj 3000 potajme :frowning2: samozrejme asi nie všetci

" inač,čítala som dnes čo to o tých kuponoch a prišlo mi zle,vraj ak niekto v T-mobile povie že nechce,šak načo mu,tak si to nechavaju zamestnanci zadara s tým,že dotyčnemu povedia,že ak sa niekto najde kto ho bude chcieť-tak im aspon 10 000 bodov zan nabehne-tak toto je už svinstvo"
7. dec 2008 o 07:04  • Odpovedz
mi mame novu admini?
7. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz
Mi nie, mozno my :wink: :grinning:
7. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz
oh ja som koza :cry:
7. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz
hej, hej mame novu adminku, no nie je uz uplne nova :wink:
Krista je hlavne na konikovi.cz
Janocka je na svadbe.sk
:grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 22:10  • Odpovedz
Zuzana, nevadi, aspon som sa pobavila :wink:
7. dec 2008 o 22:29  • Odpovedz
aspon ktosi sa bavi nevesta.
vidis stava sa. a to som pedagog. len to nikomu nehovor. :pensive: vdaka
7. dec 2008 o 22:48  • Odpovedz
mna by zaujimalo,preco ked chcem dat na niekoho vykricnik /nesplna pravidla fora/ tak sa to tam ukaze a ostava to tam. myslim moje meno. potom mam o jedneho nepriatela naviac,nie? :wink:
12. dec 2008 o 22:05  • Odpovedz
to tvoje meno a to, co tam napises, vidis iba ty a my-admini :wink:
videla si uz aj meno niekoho ineho ako upozornoval? :confused: :sweat_smile:
12. dec 2008 o 22:17  • Odpovedz
jasne
12. dec 2008 o 23:28  • Odpovedz
och alebo to prve meno v tom ramiku je ten co to pisal ten prispevok? :unamused:
12. dec 2008 o 23:30  • Odpovedz
uz poznam odpoved. vdaka. :slight_smile:
12. dec 2008 o 23:43  • Odpovedz
tak sa mi dari... :grinning: :grinning:
13. dec 2008 o 00:48  • Odpovedz
hohohoooooooooooo adminka zamkyna temu druhej adminke hohohooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: ale nie baby chcem vam povedat,ze dakujem za vasu objektivitu a na ferovost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ste cool :grinning:
17. dec 2008 o 20:45  • Odpovedz
na zamknutie temy sa neumiera... :wink:
17. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz
ikke :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz
Ahojte. Založila som tému Autosedačka od 0-36 kg a teraz som si všimla, že bola uzamknutá. Zaujímalo by ma prečo? Taká téma tu nebola a ja som potrebovala info o tej konkrétnej sedačke, ktorú som tam zobrazila. Je tu vela takých tém, kde sa pýtajú na konkrétny produkt, tak ma zaujíma, prečo bola zrušená táto.
18. dec 2008 o 23:37  • Odpovedz
temu si nazvala vseobecne a kedze take temy s takym nazvom su tu tak sa tato zamkla :zipper_mouth:
Autosedačky MULTIMAX, MEGAMAX - zkušenosti, názory http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=51389
19. dec 2008 o 00:28  • Odpovedz
Aha. Ok. Ale inak ja som hladala tú tému cez vyhladávanie a nič som nenašla, tak to asi nerobím správne. Pa.
19. dec 2008 o 07:58  • Odpovedz
zuz11,kedze podla pasu to uz mas"za par",prajem ti krasne Vianoce,stastny Novy rok,a hlavne rychly a co najmenej bolestivy porod... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dec 2008 o 09:49  • Odpovedz
neviete mi poradit, preco sa mi nedaju vlozit do textu smajliky a preco , ked si kliknem na fotky mamiciek na stranke, tak sa mi neukazu ich inicialky o detickach atd.????Vdaka
22. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.