• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@labutka nedá sa to ,preto som sa pýtala..
Ale to je mierne povedané nedomyslené, pretože teraz čo mám robiť s albumom, ktorý už mám vytvorený? Ja som patrila k zanedbateľnému počtu užívateľov, čo mal súkromný album, otvárala som ho len vtedy, keď som pridala fotky, vždy na pár dní.. A chýbala mi možnosť, s ktorou ste prišli, aby bol fotoblog prístupný len tomu, komu určím ja....
Ale teraz to budem musieť vymazať a zložito hľadať po zložkách a ext. diskoch fotky, čo som tu mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2010 o 10:02  • Odpovedz
@monkula @labutka Momentalne to nejde, ale bude aj to coskoro.
10. okt 2010 o 20:23  • Odpovedz
@bob tak teraz som klikla pridať priateľa a ako správa mi prišlo toto :
Odteraz si navzájom vidíte všetky príspevky a fotky vo vašich fotoblogoch (t.j. aj tie určené len 'pre priateľov').

to je ako myslené ?
ďakujem za vysvetlenie :slight_smile:
11. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz
@ani3012 Ked davas nieco do fotoblogu, tak musis teraz nastavit ci to je 'pre vsetkych' alebo 'len pre priatelov'. Napr. album ked pridavas. Ta sprava hovori o tom, ze ked si s niekym priatel, tak uvidi v tvojom fotoblogu vsetky veci, t.j. aj veci "pre vsetkych" aj veci "len pre priatelov". Tak isto ty uvidis vsetky jeho veci v jeho fotoblogu. Neviem ci sa mi to podarilo objastnit.
11. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz
@bob asi preto som to nepochopila :sweat_smile: lebo to mi je jasné,že keď si dám niekoho ako priateľa,tak uvidí aj zložky pre priateľov.Som si myslela,že v tom bude ešte niečo :grinning: :wink:
ďakujem :slight_smile:
11. okt 2010 o 10:21  • Odpovedz
@ani3012 hej, je to trochu zbytocne opakujuce sa v tej IP :slight_smile: Sme si povedali, ze radsej na to 2x upozornime.
11. okt 2010 o 10:42  • Odpovedz
k tomu zmazavaniu prispevkov: trosku pouzivajte aj mozog a logiku!....ked budete mazat "od buka do buka", tak z povodnej temy nezostane nic - vytrhavate veci z kontextu - ide o prispevky,ktore podla vas su mimo temu - podla nas vsak nie!.....trosku sa zacitajte predtym ako mazete a mazete.....- aj ine prispievatelky vas v tej teme ziadaju,aby ste vratili ich prispevok /tema: strajk.../....ja som vam tam napisala,aby ste tolko nemazali- lebo sa to neda citat /a vacsinou ide o mazanie mimo temu,nie urazky!/....je tu xy tem,tak relaxujte pri nich,tam mate o mazanie postarane - 80% je mimo temu....RISPEKT!!!
12. okt 2010 o 16:11  • Odpovedz
@bob to som zase ja :grinning:
ešte jedna vec...nikde som nenašla ,kde sa dá už potvrdený priateľ odstrániť. :confused: neviem či som slepá alebo čo :rolling_eyes:
ďakujem za odpoveď :slight_smile:
12. okt 2010 o 18:51  • Odpovedz
@ani3012 zatial tato moznost (odstran priatela) este nie je dorobena (radi spustame veci postupne :slight_smile:). Coskoro bude aj to. Ak zatial potrebujes nejakeho konkretneho priatela odstranit, tak mi napis do IP jeho login a mozem to urobit rucne.
12. okt 2010 o 19:00  • Odpovedz
@bob ďakujem,zatiaľ tvoje služby nepotrebujem :wink:
12. okt 2010 o 19:12  • Odpovedz
Ahojte, ako je to s "viditelnostou" fotoblogu a prispevkov pre mojich znamych ktori nie su zaregistrovani na konikovi, maju odo mna link na moj sukromny album (nie je viditelny pre kazdeho). Aj to ste doriesili ako sa k nemu dostanu? Pretoze mam vela znamych ktori si tymto uzasnym sposobom pozeraju prave na konikovi co mame nove, nemusim kazdemu pisat maily a posielat fotky...... a nechcem aby si ich pozeral kazdy! Dakujem.....
14. okt 2010 o 07:46  • Odpovedz
@vrn súkromný album bol zrušený, takže ak chceš aby Tvoji známy album videli, musíš si ich pridať do priateľov, čiže oni sa tu musia zaregostrovať..
14. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz
@vrn teraz je to tak, ako pise @monkula ale onedlho sa bude dat poslat link na album e-mailom, takze fotky uvidia tvoji priatelia z kona + ludia, ktorym das link
14. okt 2010 o 14:56  • Odpovedz
@janocka Dakujem..........
15. okt 2010 o 07:22  • Odpovedz
...opakujem este raz moju prosbu....
viete poradit aj mne? Prispievam vacsinou cez mobilny internet, a jedine co mi nefunguje je, ak niekto prejavi zaujem o moj inzerat - neviem mu odpovedat. Kliknem na odpoved, zobrazi sa mi okno, napisem odpoved ale ked kliknem na odoslat, nic sa nedeje.
A zistila som aj to, ze si neviem oznacit spravu alebo forum ako obluene, takisto si ich z oblubenych neviem odobrat. neviete nahodou, cim to moze byt? :confused:
16. okt 2010 o 21:58  • Odpovedz
@labutka cez aky prehliadac chodis?mne toto robi tiez. ja sa pripajam cez operu mini,no niekedy proste pomoze viackrat odoslat odkaz.skopirujem si napisanu spravu pre istotu a skusam :confounded: co uz.
ja mam aj ten problem, ze mi cez operiu mini nevyhladava vo fore.
18. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz
@martina46 nemam ziadny speci prehliac, nieco tu bolo a cez to chodim. A mozem tukat hocikolkokrat na odosli odpoved, stale nic. :unamused:
19. okt 2010 o 08:29  • Odpovedz
@labutka viacero uzivatelov malo rovnaky problem ked pouzivali zabudovany prehliadac v mobile.... skus opera mini ako ti radila @martina46 , to by malo pomoct
19. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz
@janocka ahoj
chcem sa opytat ci sa da verejny album zmenit na album pre priatelov
dakujem
19. okt 2010 o 10:53  • Odpovedz
@lenocka84 ahoj. momentalne sa to zmenit neda.... da sa to nastavit iba vtedy ked si album vytvaras..... ale casom to pojde :wink:
19. okt 2010 o 11:01  • Odpovedz
@martina46 @janocka dakujem za rady, uz mam operu mini a funguje. :slight_smile: uz len sa s tym naucit poriadne robit, z notebooku som zvyknuta na mozillu, ale tu som do mobilu nenasla...
19. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz
@labutka je aj Mozilla na mobily, ale s nou skusenosti nemam :sweat_smile:
http://www.mozilla.com/en-US/mobile/
19. okt 2010 o 14:20  • Odpovedz
@janocka uz som sa skamaratila s operou. Je lepsia nez ten beznazvovy prehliadac z mobilu. :slight_smile:
A tu mozillu zrovna na tejto mojej nokii netestovali, tak uz to nebudem viac riesit. Akurat tu v opere zase nevidim pasy, ked si na ne len ukazem, muim sa prekliknut az do fotoblogu.
19. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz
@labutka noooo, ono je to tak nejako nastavene aby to zralo malo dat, tak asi preto :wink:
19. okt 2010 o 15:06  • Odpovedz
@janocka este mozem? Nefunguje mi poriadne funkcia kto ma spomina. Vcera o 16.43 vo fore Latkove plienky -moderne, zdrave, ekologicke ma spomenula dugyna, ale v kto ma spomina to nemam. :confused:
A objavila som nevyhodu opery - ak niekto prida do fora fotku, nejde mi zvacsit.
20. okt 2010 o 08:18  • Odpovedz
...a teraz pozeram ze ani opravit preklepy sa nedaju... V mini opere...
20. okt 2010 o 08:20  • Odpovedz
mozem sa spytat..som sa omylom zaregistrovala na tejto stranke ale ceskej a ked si chcem urobit tu fotoblog tak sa mi neda...da sa to nejako inak?
20. okt 2010 o 08:40  • Odpovedz
@krv registraciu som ti presunula na SK verziu

@labutka kto ma spomina ti nefunguje iba v Opera mini alebo vseobecne na PC ti to vobec nejde? :sweat_smile:
20. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz
@labutka skusala som sa prihlasit cez mobil, tiez mam Opera mini a zobrazilo sa mi "kto ma spomina"..... nebolo to sice v cervenom stvorceku, iba obycajna cierna cislovka tam svietila
20. okt 2010 o 10:37  • Odpovedz
@janocka ta funkcia mi funguje aj v pc aj v mobile. len obcas ked listujem dozadu, tak zistim ze niektore prispevky si v kto ma spomina nenajdem. Teraz som nasla ten konkretny prispevok co som pisala vyssie. Ked si pozriem do historie kto ma spomina, vobec tam nieje.
20. okt 2010 o 14:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.