• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@labutka a nemohlo sa to stat tak, ze uzivatelka, ktora ta spominala ta najskor zabudla spomenut a urobila to az ked dala "opravit preklepy"? lebo ked sa to pise dodatocne, tak to nefunguje, inak by to fungovat malo, zatial nik nespominal, ze by to neslo :confused:
20. okt 2010 o 14:40  • Odpovedz
@janocka hm, tak to netusiiim... Ale asi to bude ono. Dik za objasnenie.
20. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz
@labutka a nespomínala ťa nejaká osôbka z Čiech? Lebo ak si píšeš vo fóre a z češkami, oni sú prihlásené cez koníka.cz, tak vtedy to neukazuje v "kto ma spomína", teda aspoň to tak bolo, neviem, či to trvá naďalej, ale bolo to tak, dokonca som si písala so slovenkou, ale sa zaregistrovala cez konika.cz a tiež mi neukazovalo, ak ma spomenula, ale keď som sa aj prihlásila cez koníka.cz, tak tam som si všetky "kto ma spomína" našla :wink:
20. okt 2010 o 22:13  • Odpovedz
@lyongirl uz sa to zjednotilo, vidiet az zahranicne "kto ma spomina" na slovenskom MK :wink:
20. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz
@latvia jasné, akurát som na to prišla :grinning:
20. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz
Ahojte...
Možem sa spytať na dôvod zablokovania pristupu suzik77???? Viem že pred par dnami dostala IP od jednej adminky že ma dva nicky. Suzik77 jej obratom vysvetlila že sa z jej počitača na konika prihlasovala aj jedna jej znama a par krat sa tam ešte odtial prihlasila. Poprosila adminku nech zruši nick jej znamej, kedže ona použiva len jeden nick suzik77. No aj napriek tomu že sa to snažila normalne vysvetliť a poprosila o zrušenie tohto nepouživaneho nicku, bol jej uplne zablokovany pristup na modry konik. Preto ma zaujima čo viedlo administratorov tohto fora ku takemu rohodnutiu. PEvne verim že v tom nehra rolu žiadna osobna antipatiu ku danej uživatelke a taltiež verim, že forum modry konik je postaveny na principoch demokracie a nestane sa že by kvôli tomuto prispevku bol zablokovany aj moj pristup sem.
Za odpoved vopred dakujem vaša verna uživatelka Veronika
21. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz
@vejula suzik77 bola 3x upozornovana do IP ,i verejne, aby neurazala a neprovokovala uzivatelky, s tym ze ak bude nadalej porusovat pravidla MK, bude jej odopreny pristup na stranku. Nasledne sme zistili, ze porusuje pravidlo 58 v.), k comu sa aj priznala,preto jej bol pristup natrvalo blokovany.
21. okt 2010 o 22:20  • Odpovedz
@latvia to pravidlo 58 je to s tymi dvoma nickmi??? LEbo tam išlo čisto len o nedorozumenie, a viem že po upozorneni že bude zablokovana sa prestala zapajať do verejnych diskusii a chodila do sukromnych...
21. okt 2010 o 22:27  • Odpovedz
@vejula mozeme to poriesit cez IP
21. okt 2010 o 22:28  • Odpovedz
@latvia ok ak maš čas budem rada
21. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz
@latvia: aj ja by som to rada riešila - myslím ohľadom suzik77 - je totiž zakladateľkou našej súkromnej témy. A v našej téme nikoho neprovokovala - práve preto sme si založili súkromnú skupinu, aby iné užívateľky neprovokovali nás (a pokiaľ viem, dotyčným dámam nikto prístup nezablokoval). Ďakujem za skoré vysvetlenie.
22. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz
neplánujete niečo také, ako prehľad komentárov? Teda ak niekde niečo okomentujem, tak sa mi to ukáže, aby som vedela, koho fotoblog ma zaujal, ktorú fotku som okomentovala, aby som mohla poprípade skontrolovať, či mi na môj komentár autorka odpovedala... :slight_smile:
23. okt 2010 o 17:46  • Odpovedz
Je mozne pridat kategoriu predcasne narodene alebo mensiu velkost ako 50, nechcem zadavat inzeraty do zlej kategorie, dakujem.
25. okt 2010 o 17:34  • Odpovedz
mozu byt sukromne skupiny cesko-slovenske? Teda pristupne z oboch verzii konika bez toho, aby som musela prechadzat na .cz verziu?
25. okt 2010 o 21:00  • Odpovedz
@saza007 nie, nemozu
25. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz
@janocka tak dufam, ze nad tym budu tvorcovia stranky aspon premyslat :slight_smile: Je to trosku zdlhave, ked clovek musi preskakovat z jednej verzie do druhej. vdaka za odpoved.
25. okt 2010 o 22:49  • Odpovedz
@saza007 nad medzinarodnymi sukromnymi skupinami sa neuvazuje :sweat_smile:
26. okt 2010 o 10:17  • Odpovedz
ako je možné, že som dala do inzerátu cenu 2,30 ale zobrazuje ju ako 2,29? Nepoužívam také jednocentovonižšie ceny (baťovské) a ked som dala inzerát upravit, tam bola cena napísaná správne :astonished:
27. okt 2010 o 13:39  • Odpovedz
ja mam rovnaky problem ako benne, v inzerate som zadala 5,10 zobrazuje sa vsak 5,09 ked to idem opravit tak je tam 5,1 nula je odmazana, ale ked zadam 5,11 tak to zobrazi spravne
27. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz
@benne @zatykoa @viz: to zle zaokruhlovanie ceny je chyba o ktorej vieme ale sme ju este neopravili... Dik za pripomenutie.
27. okt 2010 o 17:35  • Odpovedz
@zatykoa no vidíš, to ma nenapadlo skúsiť :grinning: :grinning: hlavne že neukazuje menej o celé euro :wink:
27. okt 2010 o 17:37  • Odpovedz
prosím vas ako a ide to vobec,odstránit priatela z mojho fotoblogu-profilu?dakujem
28. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz
chcem sa spytat adminov ako možme na konika chodit 2 osoby v jednej domacnosti ked nemožeme mat 2 nicky z jedneho PC? dakujem
28. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz
@janulabj momentalne sa priatelia odstranovat nedaju, ale casom sa to bude dat.... ak uz niekoho nechces mat priatela napis to do Ip Viktorovi - @viz - a on to vybavi :wink:

@bubinko83 mozu byt 2 nicky z 1 PC. Ak sa prihlasuju 2 osoby z 1 PC, neznamena to automaticky, ze niekoho upodozrievame z viacnasobnej registracie..... Na zistovanie toho ci ma alebo nema niekto viac nickov pouzivame viacero sposobov.... Mozes mi ale do Ip pre istotu napisat kto sa este prihlasuje z tvojho PC a poznacime si to :wink:
28. okt 2010 o 16:30  • Odpovedz
@janocka aj ja mam asi podobny problem ako bubinko83, stale sa bojim ze ma budete upodozrievat z niecoho zleho, z jedneho pocitaca sa prihladujeme aj tri, dcera, ja, aj moja mama. Kazda byvame uplne inde, ale ked sa stretneme u nas alebo u mojej mamy, tak samozrejme konikujeme a kazda pod svojim nickom. Inac moja mama je asi najstarsia tu na konikovi, naucila som ju kvli miminku, ktore caka moja dcerka vo februari a velmi jej to pomaha, uplne tu omladla...Bude vlastne uz prababicka. Aj ja vam teda napisem do IP, dobre?
28. okt 2010 o 18:10  • Odpovedz
prečo sa v mojom fotoblogu nezobrazuje medzi obľúbenými fotoblogmi fotoblog :grinning: užívateľky, ktorá je registrovaná na českej verzii? Ak si kliknem na je jfotoblog, som tam uvedená ako tá, ktorej sa fotoblog páči....
29. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz
@monkula neviem preco to tak je ale @bob a @viz to urcite vedia :wink:
29. okt 2010 o 16:08  • Odpovedz
@janocka ďakujem :slight_smile:
29. okt 2010 o 16:43  • Odpovedz
Ako si nadstavím fotoblog tak,aby mi ho mohli prezerať iba priatelia ? Ja to vážne nikde v nadstavení nevidím. (Je tam len to,že mám určit,kto može písať donho komentáre,ale prezeranie priatelov nie) Ano,je tam aj tá značka oranžoveho zámku,že len pre priatelov,no akonáhle na to kliknem,skočí mi to späť na tu zelenu značku....čiže verejné všetkým.
30. okt 2010 o 23:03  • Odpovedz
@cikyta ked si vytvaras album, tak mas moznost vybru,ci to uvidia vsetci alebo len priatelia.stare albumy sa zatial takto prehodit nedaju, casom bude aj to
30. okt 2010 o 23:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.