• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@jazminn technicka chyba, pracuje sa na jej odstraneni
8. nov 2010 o 15:14  • Odpovedz
@emjee ďakujem.
8. nov 2010 o 16:26  • Odpovedz
ako teraz môžem nahlásiť nevhodný príspevok?
konkrétne v slobodných mamičkách je žiadosť o hlasovanie, mne sa to dá dosť mimo tému :confounded: keďže k nám dotyčná "nepatrí",len chce hlások
9. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz
@ani3012 dík :slight_smile: , ja som za hlasovanie, ale toto mi príde ako taký spam :unamused: Keby že si píšeme denne, tak pohoda, ale takto....
9. nov 2010 o 12:09  • Odpovedz
9. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz
9. nov 2010 o 12:50  • Odpovedz
@latvia dík, si zlatá ako vždy :grinning:
9. nov 2010 o 13:02  • Odpovedz
ahojte, napravo mi zmizla ikonka "poslať IP" :astonished: ďakujem
11. nov 2010 o 13:06  • Odpovedz
@riska technicka chyba.... uz to tu pisali x krat.. staci precitat par prispevkov vyssie :wink:
11. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz
@danka.k, aha, som nevedela, vdaka za info, prečitam :slight_smile:
11. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz
no,neviem či mi níekto odpovie ,ale stala sa mi taka vec :rolling_eyes:

robila som si objednavku nejakých veci z UK aposielala som ju cez IP kamaratke a čakam jak cvok 2dni, či mi to objednala a ona nič,medzitým som jej ešte 2x napísala do toho istehu upravu objednávky a nič. dnes sa jej pýtam na fore a ona že nič nedostala,tak som jej to z odoslaných skopírovala do IP a jej došlo len par riadkov pisaneho slova a opät čast s linkami nikde ! čo to je ???
13. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz
chcela by som vas o nieco poprosit,objednavala som si u jednej mamicky spaci fusak,2.11.hned na druhy den mi pisala,ze balik je poslany,povedala ze ho posiela najlacnejsou triedou,ale neviem akoo to posielala budu to skoro 2 tyzdne a balik stale nemam.problem je v tom ze spravy ktore som od nej mala som vymazala ako mi nappisala ze balik poslala.teraz sa s nou nevimem niako spojit,nespominam si na nick pod akym tu bola.peniaze som jej poslala a balik nemam.Chcem sa spytat ci je vo vasj kompetencii dostat sa neako k vymazanym spravam,aby som sa s nou mohla spojit.Dakujem a budem rada ak sa mi ozvete.
13. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz
@mery19011 tvoju poziadavku preposielam kolegovi @viz
13. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz
vcera som zalozila temu: MY sme opatrovatelky (a cenime si aj nazor maminiek) v kategorii Volna diskusia ...smiem vediet, preco mi ju niekto z adminov (ani netusim ktory) zmazal? bez akehokolvek vysvetlenia? co je na tej teme zle???
14. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz
@kathynka tema bola zmazana, najdes to zapisane v diskusii Zmenovnik tem, bola zmazana z dovodu, ktory vyplyva uz z nazvu -my sme opatrovatelky. predpokladam ze si ako opatrovatelka privyrabas, teda je to brane ako reklama
14. nov 2010 o 22:05  • Odpovedz
@latvia reklama? precitala si si, co som sa v tej teme pytala? ja sa tam chcem delit o skusenosti, navrhy, napady, rady, vypocut si aj nazor maminiek...co je na tom reklamne...ja sa neponukam, ja pracu mam...to by si musela zmazat v temach o opatrovatelkach kazdy prispevok, kde niekto ponuka opatrovanie, kedze to patri do inzeratov...a je tam takych prispevkov pozehnane...ale ok, mne je jedno...
14. nov 2010 o 22:18  • Odpovedz
@kathynka precitala, a velmi pozorne.zatial som sa k temam o opatrovatelkach nedostala, ale idem sa do nich pozriet. Budem ti vdacna ak mi nevhodne prispevky oznacis
14. nov 2010 o 22:22  • Odpovedz
@latvia staci, ked si pozries napriklad tuto stranu, tam takych prispevkov, co by malo ist do inzeratov je plna kopa...http://www.modrykonik.sk/forum/tema/opatrovatelka-2/?page=2&lastref=go&post=last
a toto je snad cela tema inzeratoveho typu...
takze stale potom nerozumiem, preco moja tema bola zmazana...ale sak ty si sef
14. nov 2010 o 22:36  • Odpovedz
@kathynka dakujem za link, uz na tom pracujem.ak mas na mna dalsie otazky tak v IP
14. nov 2010 o 22:41  • Odpovedz
@latvia ahojte rada by som sa spytala ,ze ako si mozem pozriet hodnotenia ked nema uzivatel ziadny inzerat ani prispevok pridany,dakujem.
15. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz
@monica25 musíš si ho vyhľadať v "Hľadaj predajcu" a tak sa pozrieť :unamused: nájdeš to nad fotkami
http://www.modrykonik.sk/bazar/
15. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz
Nedalo by sa v bazári zmeniť, že hodnotenie môže písať len ten, kto niečo kúpi/predá? Momentálne môžem komukoľvek napísať hodnotenie aj keď som od neho nič nekúpila/nepredala. To mi nepríde v poriadku.
15. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz
@bihan tak neviem neviem či sa to dá...lebo ako zistiť,či si vec ten človek naozaj kúpil ?
Ak sa niekto takto "hrá" tak potom bude stačiť,aby iba prejavil o vec záujem a už ti môže písať hodnotenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2010 o 15:45  • Odpovedz
@bihan bazar je len miesto, kde sa mozu stretnut nakupujuci a predavajuci a modrykonik do tohoto "vznikajuceho obchodneho vztahu" nijako nekeca, castokrat aj nezrealizovany obchod treba prave ohodnotit, okrem toho na kazde hodnotenie mas pravo odpovedat
15. nov 2010 o 15:52  • Odpovedz
@emjee aha.. ospravedlňujem sa, nevšimla som si, že sa dá na hodnotenie odpovedať :wink: To už mi príde fér :grinning:
15. nov 2010 o 15:56  • Odpovedz
Ahojte
chcem sa spytat preco niektore temy ako napr. digiscrapbook neukazuje na uvodnej strane ked sa odosle prispevok?
15. nov 2010 o 16:34  • Odpovedz
@michalag je to preto, lebo temy z Volnej diskusie sa nezobrazuju na titulnej stranke :wink:
15. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz
@ani3012 dakujem :slight_smile:
15. nov 2010 o 17:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.