• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
19. nov 2010 o 19:06 • zuzana581
Odpovedz mi prosím, kedy som robila túto fotku?
19. nov 2010 o 19:19  • Odpovedz
Naozaj sa nechcem hádať, ale nechápem to. Chcem odpoveď ak by to bolo možné, prosím o ňu, .... kedy som robila tú fotku, ktorú som pridala tu vyššie. Naozaj ma zaujíma, či táto fotka by bola prijatelná.
19. nov 2010 o 19:21  • Odpovedz
@zuzana581 tu nejde o to kedy si robila fotku, ale ci je to fotka tovaru, ktory predavas a nie foto z internetu. Fotka je prijatelna ak je to tovar, ktory predavas.
19. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz
@danu ale to nikto z vás nemôže vedieť, že či je to fotka toho tovaru z dnešného dňa alebo z minulého roku. Takže aj tak neviete, či to čo predávam vyzerá tak ako to je na fotke. Ide o to, že toto vás naozaj nemusí zaujímať. Ak bude namňa ako na predávajúceho nejaká sťažnosť od kupujúcich, tak mi stopnite inzeráty, zablokujte bazár, alebo čo, ale nediktujte mi akú fotku môžem a nemôžem pridať a koniec koncov ak sa rozhodnem nepridať žiadnu, tak som zasa mimo, lebo u vás sa to ani nedá. A ako som už napísala, myslím, že každý kupujúci si vyžiada aj tak čo najviac fotiek toho tovaru ktorý kupuje a ja ako predávajúci dávam vždy vela fotiek aby bolo jasné čo predávam. Vy by ste sa mali naozaj v prvom rade držať pravidiel bazáru číslo 4. a 5. a nebuzerovať ludí za fotky, lebo to už je vec kupujúceho a predávajúceho. Toto vrcholne nezmyselné pravidlo, ktoré vzniklo asi naozaj zlou kúpou na internete, niektorého z vás, by sa malo vážne zmeniť, lebo ja som možno jedna čo sa ozvala, ale určite to vadí aj iným.
19. nov 2010 o 22:59  • Odpovedz
@zuzana581 zaujima to prevadzkovatelov stranky ako to tu bude vyzerat, a ked su raz dane pravidla ake fotky sa mozu pridavat, tak je na tebe ci si zadas inzerat na tieto stranky alebo pouzijes ine.
19. nov 2010 o 23:08  • Odpovedz
@zuzana581 tak ja som za,aby každý predávanú si vec sám vyfotil.
Mne sa veru nepáčilo ani to,keď som predávala kočík a nejaká dobrá duša si stiahla moje fotky a zadala taký istý inzerát (až na jednu fotku) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že to stiahneš odniekiaľ z netu alebo vyfotíš sama ti nikto nedokáže.
A nedokáže ti ani to,kedy si tú fotku robila.
Ale ak kupujúci vec nedostane takú,aká je na tej fotke,tak to je len tvoja vizitka :wink:
22. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz
@zuzana581 ja napriklad na inzerat, kde ako hlavne foto nie je realne ani nepozeram..cize mne by napr nevadilo, keby okrem 2 fotiek boli ostatne z netu..napr ako to funguje a pod..ale pokial by tam nebola reaklna fotka, tak sa na inzerat ani neozvem
22. nov 2010 o 15:06  •  2 deti  • Odpovedz
ja osobne ak nie je realna fotka, tak si ju vyziadam..ak ju predavajuca neda, tak ani nekupujem...a to nakupujem väcsinou cez net...takze tak..nie sme taky bohaty, aby sme mohli kupovat macku vo vreci....
22. nov 2010 o 15:11  • Odpovedz
@ani3012 No veď presne, moja vizitka, ak nedám presný popis (napríklad aj vo forme fotiek). Ale to riešim priamo až s kupujúcim (opíšem mu tovar do podrobna a zašlem čo najviac reálnych fotiek, väčšinou tak asi10) a zatial sa na moje veci nesťažoval ani jeden jediný človek.

@strapco13 neexistujú reálne fotky. Môžeš kupovať cez internet aj nové veci priamo v internetovom obchode a nikdy neuvidíš reálnu farbu a možno ani materiál. Fotoaparát nedokáže presne zachytiť farbu, taktiež je podstatný rozdiel, či fotíš vec cez deň, alebo pri lampe. Taktiež opotrebenie určitej veci vyzerá inak ako v skutočnosti, ak to nenafotíš, minimálne 10-15 krát a vždy v inom čase. Ja si žiadam také fotky, ak nakupujem staršie veci a pri nových to proste musím risknúť, lebo tie internetové obchody taktiež sťahujú fotky z internetu, nakolko niekedy ten tovar ani nemajú na sklade. Všetky veci mám nafotené v počítači vo vela kusoch a najväčšom rozlíšení a pripravené na odoslanie, ale pripadá mi zbytočné to sem pridávať, ak môžem aj tak pridať len malé rozlíšenie a obmedzený počet fotiek. Nikdy to nikomu, na iných stránkach nevadilo.

@traktor
22. nov 2010 o 21:55  • Odpovedz
@traktor Presne, tak sa to aj robí. Ale aj tak tam máš isté riziko, ktoré som už opísala v príspevku vyššie. To je hold riziko internetových obchodov.

Mne išlo len o to, aby mi povedali, prečo to tak je a prečo nie sú pravidlá jednotné, lebo nie sú a jedinej odpovede, čo som sa dočkala bolo: "keď sa ti nepáči, tak sem nechoď a ak sa budeš ozývať, tak ťa zmažeme" No to je naozaj jednanie.

Pred pár mesiacmi som predala autosedačku, ktorú som mala aj tu a nemala som k nej reálnu fotku. Nikomu to nevadilo. Pred nedávnom som tu kúpila topánky, ktoré boli super nafotené, ("reálne") a ako prišli tak aj išli do koša, lebo to bolo otrasné. No hold, riziko. Takže mi to pravidlo s fotkami príde absurdné a obťažujúce.
22. nov 2010 o 22:00  • Odpovedz
Ešte by ma zaujímalo, prečo mažete moje príspevky? Nie sú vulgárne, ani nevyhovujúce, tak prečo? Pravda sa tu velmi nenosí, alebo? Teraz mi je jasné, že ma asi aj bez odpovede vymažete, ale mali by ste pouvažovať, či tento systém nie je trošku divný? Systém drž hubu a šúchaj nohami je možné dodržiavať v base, ale asi nie na verejne prístupnom diskusnom fore.

Ja som bola rozhodnutá, že to už nebudem riešiť a nebudem prosto na tento bazár nič pridávať, ale dnes mi prišla výhražná správa, že ma odtialto vyhostia a všimla som si, že boli vymazané moje komentáre aj z tejto diskusie, tak mi nedá, pokladať znova otázky.
22. nov 2010 o 22:10  • Odpovedz
neda sa mi nereagovat:
@zuzana581 ten prispevok co ti zmazali bol urazajuci a proste ked nechces dodrziavat pravidla ake su tu stanovene to je tvoj problem.. aj v skole bol skolsky poriadok ktory si musela dodrziavat a bol tiez postaveny na hlavu a ine skoly ho nemali... tak ak tam nechces davat realne fotky tak tam nedavaj, ale potom sa necuduj ze sa ti nik nebude ozyvat. tot vsio z mojej strany.
23. nov 2010 o 09:38  • Odpovedz
@danka.k ty si tiež admin?
23. nov 2010 o 11:29  • Odpovedz
@zuzana581 nie je,mala by to napísané v pase ale súhlasím s ňou aj ja.
Tvoj príspevok,čo bol zamazaný sa zdal aj mne ostrejší na admina danu ako bolo vhodné
neber to v zlom :wink:
23. nov 2010 o 11:36  • Odpovedz
@ani3012 Ale baby ktorý? To kde som napísala, že by si niekto mohol myslieť, že to predávam aj s tou mrkvou? To bolo také akože ostrejšie? Ale no? Prosím vás, to tu nemá nikto ani trošku zmyslu pre humor, šak zas neberte všetko tak vážne. A už to uzavrime, ok? Ja som to už uzavrela aj s adminmy, aspom teda s jedným, @danu ty ak sa cítiš dotknutá, tak prepáč, ja viem, že ty za pravidlá nemôžeš a neriešme to ďalej, lebo sme mimo témy.
23. nov 2010 o 11:42  • Odpovedz
@zuzana581 MK je SUKROMNA stranka, teda je na prevadzkovatelovi, ake pravidla si urci. Ohladne fotiek v bazari boli vytvorene taketo pravidla. Preco? Lebo sa prevadzkovatelovi osvedcili ako zatial najlepsie, aby sa eliminovali podvodnici.Je jasne, ze ani nejaka fotka stiahnuta z inej stranky nezarucuje pravost inzeratu, ale nie vsetci podvodnici su natolko chytri, aby vyhladali fotku z netu ktora sa bude podobat predavanemu vyrobku.V snahe eliminovat aspon toto, boli vytvorene pravidla ake aktualne su. Nikto ta odtialto nevyhadzuje, prosime ta len o dodrziavanie pravidiel. danka.k ti myslim dala velmi dobry priklad.Ak s nasou strankou niesi spokojna, mozes inzerovat inde, to je proste tvoja slobodna volba,nie vyhrazka.
23. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz
@latvia díky, ešte niekto mi to chce vysvetliť? Prepáč, ale už si ma nevšímajte. Nechcem byť drzá a neodpovedať na vaše komentáre inzerované mne, ale už sa mi nechce omielať znova to isté. Vidím, že si admin, tak dúfam, že som nebola zasa ostrá. Pekný deň.
23. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz
@zuzana581 nepamätám si presne čo si tam písala,ale tvoj príspevok už pri oslovení danu sršal hnevom a aroganciou.
možno si to tak ani nemyslela,ako si napísala :sweat_smile:
a už sa k tomu nevracaj ,lebo každý je presvedčený o svojej pravde a názore ,že je správny :wink:
23. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz
prosim Vas mozete mi povedat preco ste mi zmazali profilovu fotku? bola som odfotena z blizka s mojim manzelom :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. nov 2010 o 11:51  • Odpovedz
@helenkasabinka
http://www.modrykonik.sk/nastavenia/avatar/
mozes mat fotku s dietatom, s manzelom nie, je to v pravidlach
23. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz
@latvia aha no skoda ale dakujem :wink:
23. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz
A manžel nie je súčasťou rodiny? Ak je manželku dostatočne vidieť, prečo tam nemôže byť aj manžel? :sweat_smile:
@zuzana581 súhlasím s Tebou
23. nov 2010 o 15:28  • Odpovedz
@monkula ja som si všimla, že na MS má niekto foto s manželom, neviem, či ju tam má ešte stále, ale mala ju tam jedna žienka a ani mi to nejako neprišlo, že by to tak nemohlo byť, veď s manželom asi stavajú/prerábajú spoločne, možno dieťa ešte nemajú, tak mi to prišlo jednoducho normálne, no a keď prejde na MK, tak samozrejme foto "ide s ňou", takže tiež nechápem, prečo by to tak nemohlo byť...
24. nov 2010 o 14:33  • Odpovedz
@monkula @lyongirl v nastaveniach je vysvetlene preco nemozu byt 2 dospele info na fotke
viac info tu: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clanok/pravidla-fotiek-v-profile-otazky-a-odpovede/

uz sa to riesilo niekolkokrat, ale opakujem - toto pravidlo sa menit nebude

24. nov 2010 o 16:45  • Odpovedz
@janocka šak ja pravidlá chápem, len mi nie je jasné - dieťa áno, muž nie.Podľa mňa tam už teda mal byť, že len portrét dotyčnej/ného a hotovo a nepovolovať buď nič, alebo aj niečo iné, ako to len obmedziť na dieťa...
Ale viem, že admini s tým nič nenarobia :wink:
24. nov 2010 o 18:24  • Odpovedz
@lyongirl foto s dalsou dospelou osobou nie je ok preto, lebo nie je jasne kto z tych ludi je uzivatel, ktory pise prispevok. Ked je na fotke dieta, tak je jasne, ze dieta to pisat nemoze, takze to pise ta dospela osoba na fotke
25. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz
prosím vás na koho sa obrátiť, ak chcem v súkromnej skupine, ktorú som založila zmažať jednu diskusiu, nakoľko som ju uložila dvojmo. už som aj mail písala, ale nikto mi neodpovedal :unamused:
25. nov 2010 o 11:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.