• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@katuskad pridaj ma do sukromnej skupiny, skusim to vymazat.potom ma vyhodis
25. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz
@latvia dobre dakujem, idem ťa pridať. je to skupina s názvom Tehulky z jesenných snažiliek 2010 a chcela by som v nej vymazať diskusiu pod názvom Tehulky. Malá mi sedela na kolenách ked som ju zakladala a slačila mi enter skôr ako som dopísala :grinning:
25. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz
@katuskad mozes ma uz vyhodit :wink:
25. nov 2010 o 11:43  • Odpovedz
@latvia jej, už si to aj spravila? dakujeeeeem :wink: pekný deň ti prajem
25. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz
@janocka ahááá, tak toto ma teda nenapadlo :grinning: , ale super vysvetlené :wink:
25. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz
Ahojte admini, mám takú netypickú prosbu na vás. Kamoška @772009 je tu dnes absolútne nová, a veľmi sa nevyzná v počítači, ani na web veľmi nechodí. Pri registrácii vôbec netušila čo má napísať, a tak si trošku nešikovne dala takéto krásne záhadné meno. Viem že sa nesmie, aby bol ten istý človek pod viacerými nickmi. Tak čo keby to skúsila znovu, zapísala sa pod novým nickom, a toto konto by sme vás potom poprosili zrušiť. Šlo by to? :wink:
Ďakujeme vopred :grinning:
28. nov 2010 o 22:19  • Odpovedz
@yennn nie je mozne menit si nick, pokial na to nie je vazny dovod (nick obsahujuci meno a priezvisko, hanlive slovo a podobne)
29. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz
@yennn neboj sa, zvykne si...aj ja som si zvykla. :grinning: ..tiez som chcela potom zmenit a neslo to..ale uz som to ja a kazdy ma tak pozna :wink: ...a ked bude chodit do napr. spolocnej temy, tak tam ju uz baby môzu volat podla mena, nie podla nicku :slight_smile:
29. nov 2010 o 15:06  • Odpovedz
@traktor len som chcela pomoct. Ale tvoj je tiez dobry :grinning: Ja tiez nemam taky aky by som chcela, lebo moj bezny je uz zadany ale nechcela som si davat cisla, tak som pridala este jedno N za nickom. A chuda yenn je uz zo mna hotova, furt jej ktosi vypisuje. Co uz :slight_smile:
29. nov 2010 o 19:06  • Odpovedz
zaujimalo by ma, ci sa daju vyhladat vsetky prispevky vlozene od jednej osoby?
29. nov 2010 o 20:42  • Odpovedz
@lensam urcite, len dufam, ze tuto funkciu admini v databaze nespristupnia beznym uzivatelom :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz
29. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz
@lensam uzivatelia jedine na vlastnu past :wink: ked si prebehnes vsetky temy, pripadne zadas nick do vyhladavaca tak ti to niektore prispevky najde, ale myslim ze uplne vsetky nie.
29. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz
@kaktusik007 preco nie? obcas by sa mi ziadalo si zistit s kym mam docinenia :slight_smile:
29. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz
@lensam a prave preto to nemoze byt tak zverejnovane... tebe by sa pacilo ak by si ktokolvek dal tvoj nick do filtra a zistil by komplet vsetky tvoje prispevky este aj spred dvoch rokov, napriklad??? toto fakt by nebol dobry napad to zverejnovat :wink: a ked chces si niekoho preklepnut, tak ad jeden, pozri sa ako dlho je tu dotycny registrovany, ci tu ma foto... aj toto ti napovie viac :wink: a stale mas moznost ako ti napisala
@latvia manualne hladat a hladat a hladat.... :wink:
30. nov 2010 o 08:16  • Odpovedz
@kaktusik007 všetko sa dá nájsť, všetko sa dá zistiť, preto si treba rozmyslieť, čo človek bude vôbec písať. Len to nejde tak jednoducho ako na iných fórach
3. dec 2010 o 18:51  • Odpovedz
ahoj...nemôžem pridávať fotky - začne mi ich načítavať a potom mi stále vypíše chybu...čo robím zle?
3. dec 2010 o 19:33  • Odpovedz
No už sa mi to nejak podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2010 o 19:48  • Odpovedz
3. dec 2010 o 20:23  • Odpovedz
ahoj...chcela som zmenit profilovu foto syna a nejde to, ani mi ich nenacita. co robim zle?
3. dec 2010 o 23:19  • Odpovedz
@bubelko asi maju nejaky problem,chybu na servery,lebo fotky niektorym kockam ani mne nejdu nacitat do albumu a ani do bazaru...
4. dec 2010 o 00:57  • Odpovedz
@weiya dakujem :wink:
4. dec 2010 o 09:16  • Odpovedz
Ahojte, nejde mi nahravat fotky k inzeratom, kde udelali soudruzi z NDR chybu? :sweat_smile: vdaka
4. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz
@bubelko
@bezaz technicka chyba, uz sa na tom pracuje
4. dec 2010 o 13:10  • Odpovedz
@latvia dakujem :slight_smile:
4. dec 2010 o 17:32  • Odpovedz
@bubelko uz by to malo fungovat
4. dec 2010 o 17:33  • Odpovedz
@latvia no skusala som pred chvilkou a stale nic, tak neviem :confused:
4. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz
@bubelko ja som skusala tiez a ide to, doobeda mi to este neslo, ale niesi jedina ktorej to nejde ani teraz :sweat_smile: neviem cim to je, mozno prehliadacom? pouzivam google chrome, tak skus cez neho ci to pojde
4. dec 2010 o 17:36  • Odpovedz
@latvia uz mi to klaplo :slight_smile: ja mam mozillu a doteraz vzdy isla, ale nebuduce vyskusam cez iny :wink:
4. dec 2010 o 17:37  • Odpovedz
ani mne to neslo a uz ide..mozno to postupne kazdemu nabehne, treba len vydrzat :wink:
4. dec 2010 o 17:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.