• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@traktor mne to stale nejde, nahodim 1-2 a potom zasa vyhodi chybu alebo to cele zamrzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2010 o 20:21  • Odpovedz
Je s tym stale problem, poprosim vas o zdrzanie, ak sa to nespusti dnes, zajtra, v pondelok sa na to kolegovia pozru urcite.
4. dec 2010 o 20:23  • Odpovedz
no pozeram ze nie som sama co sa sla stazovat na nahravanie fotiek. ani mne to nejde...uz treti den :rolling_eyes:
5. dec 2010 o 06:47  • Odpovedz
:grinning: prave som sla napisat to iste... alebo nejde stiahnut alebo stiahne a napise chyba pri nahravani fotky.
5. dec 2010 o 09:06  • Odpovedz
Poprosim vas o strpenie, pracuje sa na tom, do zajtra by to uz malo ist
5. dec 2010 o 17:46  • Odpovedz
@danu Dobrý deň, prosím vás, v poslednej dobe tu je strašne veľa výpadkov. Dneska skoro celý deň táto stránka nefungovala. Kedy už bude táto stránka plne funkčná??? VĎAKA ZA ODP
9. dec 2010 o 17:52  • Odpovedz
@lucadra neverim, ze si si na hlavnej stranke hned pod reklamou nevsimla:

V utorok 7.12. sme začali s prípravou novej verzie stránok mojasvadba.sk Żiaľ, budeme musieť občas vypnúť aj modrykonik Nepôjde každú noc od utorka do piatka a chvíľami počas dňa. Ako nám to ide sa dozviete na facebook.com/Modrykonik.sk

:confused: :wink:
9. dec 2010 o 17:55  • Odpovedz
chvíľami počas dňa. ---- definujte kolko trva chvila... lebo tie vypadky pocas dna mi nepripadaju vobec ako chvila :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 18:15  • Odpovedz
@danka.k dnesny vypadok trval trosku dlhsie, ale vsetky info boli na stranke facebook.com/Modrykonik.sk :wink:
9. dec 2010 o 18:17  • Odpovedz
@domika007 no nebolo to len dnes ale OK.. na tej stranke som hladala, ale akosi som tam nic nenasla... ale prezila som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 18:25  • Odpovedz
@danka.k no lenze chalani pisali, ze vypadky mozu trvat od utorka do piatku, kedze svadby prechadzaju rovnako na novu verziu a tym padom mozu sposobit aj vypadky na uz novych verziach( konik, strecha)... a je to tam pisane v komentaroch :wink:
9. dec 2010 o 18:26  • Odpovedz
@domika007 ved ja som si to tu na hlavnej stranke precitala.. len mi prislo smiesne ze bolo napisane Chvilami pocas dna... kludne mohli napisat ze nepojde ani MK a nie napisat tam ze iba chvilami.. podla mna chvila trva najviac pol hodinu a nie 4 -5 hodin :wink: :wink: ale ja nic v zlom
9. dec 2010 o 18:28  • Odpovedz
@danka.k ok v poriadku, ale nie vsetko treba brat doslova :wink: este trosku strpenia a vsetko bude fungovat ako ma a konecne budeme v novom sate na kazdej nasej stranke :dizzy_face:
9. dec 2010 o 18:30  • Odpovedz
@domika007 jasne jasne, ved vsetky to este zajtra prezijeme :wink: :wink: :wink:
9. dec 2010 o 18:32  • Odpovedz
@ikke no vsimla ako tak, ale on nie ze chvilami pocas dna nesiel, ale nesiel pekne dlho. dakujem
9. dec 2010 o 19:11  • Odpovedz
Do piatku budu este vypadky, nevieme na ako dlho, ale potom uz bude vsetko ok
9. dec 2010 o 19:20  • Odpovedz
stale mi svieti, ze dve spravy, mohol by s tym prosim niekto nieco urobit? dakujem.
9. dec 2010 o 19:33  • Odpovedz
@soldi mohol, svieti to viacerym uzivatelkam, programatori to opravia hned ako sa bude dat
9. dec 2010 o 20:14  • Odpovedz
@latvia dik za odpoved.
a este by som sa chcela opytat, ze ako sa stalo, ze sa mi pod fotkou v profile objavilo moje skutocne meno, dokonca s priezviskom za slobodna, kled som chcela byt anonymne a nic take som neodklikla?
musim napisat, ze ma to dost vytocilo.
9. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz
@soldi svoje meno a priezvisko si si napisala sama, preto sa ti ukazalo pod fotkou
9. dec 2010 o 21:05  • Odpovedz
@latvia no, ja som si ho teda urcite nepisala pod fotku- dodnes tam nebolo nic- a urcite som si ho nedala ani zverejnit.
9. dec 2010 o 21:07  • Odpovedz
@soldi pristup k svojmu profilu mas len ty, pokial ti niekto neprisiel na heslo, takze nikto z nas ti tam meno dopisat nemohol, admini menit profily nemozu a neviem o tom ze by niekto z nas vedel tvoje meno za slobodna :sweat_smile: alebo?
9. dec 2010 o 21:11  • Odpovedz
@soldi staci ak si ho napisala predtym do profilu, automaticky sa zobrazuje potom pod fotkou
9. dec 2010 o 21:11  • Odpovedz
@latvia dodnes to tam ale nebolo. ak ste robili zmeny, ze sa to tam zobrazilo, tak ste mali na to upozornit. proste, ak niekde napisem meno a to meno sa nikde nezobrazuje a zrazu sa zacne zobrazovat, tak to je trosku divne.
9. dec 2010 o 21:22  • Odpovedz
@soldi je mozne ze predtym si mala fotoalbum nastaveny ako sukromny, nedavno to bolo upravene a sukromie fotoblogu si si mohla nastavit na kazdy novy album alebo kratku spravu. tak zrejme v tom je problem
9. dec 2010 o 21:24  • Odpovedz
a meno pod fotkami uz funguje minimalne par tyzdnov, nie je to zalezitost dneska :sweat_smile:
9. dec 2010 o 21:25  • Odpovedz
@latvia ano, viem, ze to funguje uz niekolko tyzdnov, ale este pred dvoma dnami tam nebolo. pozeram tam, tak to viem.

uz som to vymazala, takze je to v pohode, ale viem, ze nie som sama, ktorej sa to stalo.
9. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz
@soldi este ohladne tej blikajucej posty. zrejme mas fakt neprecitane spravy, dnes sa spajali interne posty zo svadby a konika, tak mozno mas nejaku neprecitanu zo svadby, skus sa pozriet nastarsie strany v poste
9. dec 2010 o 22:11  • Odpovedz
Ahojte - aj mne sa to dnes stalo. Klikla som si na "moj fotoblog" - vpravo je moja fotka a pod ňou som mala celé svoje meno - tiež za slobodna. (asi som to niekde vyplnala este pri registracii?? No neviem, nepamatam sa)Tiež som predtým nepostrehla, že by sa pod mojou fotkou zobrazilo moje plné meno...
Klikla som potom na profil - tam hneď v prvej kolonke je napísané Meno a priezvisko - tam som mala uvedené svoje reálne meno. Zmazala som ho.

Snáď by stálo za to tam dať poznámku - že sa tento údaj aj verejne ukáže - že to nie je pre nejakú internú potrebu Koníka.
9. dec 2010 o 23:25  • Odpovedz
@minewka
@soldi nemali ste nahodou vyplnene meno za slobodna na mojasvadba.sk? lebo to jedine ma napada preco by sa vam dnes zobrazilo to meno pod fotkami....mojasvadba presla na novu verziu a prenasali sa spolocne profily aj albumy
9. dec 2010 o 23:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.