• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@latvia Naozaj neviem, uz si to nepamatam...
Ako pisem - skutocne som klikla na moj fotoblok - vpravo je moja fotka, pod nou bolo moje meno (ci predtym bolo, alebo nie - naozaj neviem, vsimla som si ho len dnes)-potom som klikla na "zmen udaje v profile" (alebo take daco :grinning: )..
A tam som v kolonke "meno a priezvisko" - mala svoje meno.

Mozno som to tam vpisala pri registracii mysliac si, ze tato info nebude zverejnena (ze bude len pre ucel Konika)...
Mozno som tam svoje meno mala uz dlhsie - ja fakt neviem.

Ale ako pisem, staci dat nejaku mini poznamku, ze sa tento udaj zverejni.

A ci to bolo z moja svadba - netusim..fakt.. :unamused:
9. dec 2010 o 23:48  • Odpovedz
@minewka @soldi bude to tak ako pise @latvia - ze ste to vyplnali este na mojasvadba.sk a teraz sa to prenieslo.... Pri registracii na tieto stranky sa nevyzaduje realne meno ani priezvisko, takze prevadzkovatelia tieto udaje neuchovavaju, to vyplnate dobrovolne....

@soldi - skus si pozriet internu postu prijatu aj odoslanu a ak tam nebude nic neprecitane, bude to error, ktory budu programatori v blizkom case riesit
9. dec 2010 o 23:51  • Odpovedz
@janocka Aha...no mozno som to vypnila na moja svadba...(urcite som na moja svadba foto zo svadby davala - cize som sa tam prihlasila)
9. dec 2010 o 23:53  • Odpovedz
Ako je možné, že IP prijatá 1. novembra bola doteraz "skrytá" a ukázala sa mi až dnes?
10. dec 2010 o 03:02  • Odpovedz
@monkula prechodom na novu verziu mojasvadba - asi si dostala ip tam a tu sa ti neukazovala, no teraz ako sa to spojilo, sa mozno objavila :grinning:
10. dec 2010 o 05:49  • Odpovedz
@emjee ale ja na MS nechodím... :confused: a okrem toho bola až na druhej strane, nebola nová....
10. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz
@monkula to, ze ty nechodis na ms este neznamena, ze ti tam niekto nemoze napisat ip :wink:
10. dec 2010 o 09:40  • Odpovedz
aha.... akože mi neikto napísal odtiaľ? Prečo by to robil? :grinning: Keď sa poznáme z MK
10. dec 2010 o 09:42  • Odpovedz
@monkula mozno sa jej / mu vtedy nechcelo prihlasit na mk, tak to poslal cez ms :wink:
10. dec 2010 o 09:47  • Odpovedz
aj to je možné..
ďakujem za TVoj čas...
10. dec 2010 o 09:58  • Odpovedz
chcem sa spýtať adminov, máme založenú diskusiu v snažilkách pod názvom snaženie od jesene 2010. bolo by možné ju prepísať na Vytrvalé snažilky od jesene/zimy 2010? dakujem
10. dec 2010 o 11:18  • Odpovedz
10. dec 2010 o 12:01  • Odpovedz
@latvia dakujem pekne :wink:
10. dec 2010 o 13:05  • Odpovedz
ahoj . vymazete mi oznacenie prijatej posty ?? svietia mi tam dve, ale nic tam nie je. :slight_smile:
10. dec 2010 o 20:03  • Odpovedz
ahoj..ak som poziadala o priatelstvo,ktore este doteraz nebolo prijate,dalo by sa to nejako zrusit,ked som si to rozmyslela?dakujem.. :wink:
11. dec 2010 o 18:55  • Odpovedz
ahoj, chcem sa spýtať, prečo sa nedajú pridať fotky do albumu, kedy to bude v poriadku?
11. dec 2010 o 23:57  • Odpovedz
ahojte, uz dlhsie sa mi ukazuje cervenym prijata posta, ale ziadnu novu spravu nemam. neda sa s tym prosim nieco spravit? dakujem a peknu nedelu zelam.
12. dec 2010 o 14:02  • Odpovedz
Aha, tak vyuzijem tuto diskusiu: potrebovala by som vediet preco mi nejde v otazkach hlasovat k jednotlivym odpovediam. Raz sa mi to podarilo a tym to haslo. Teraz som chcela dat hlas jednej prispievatelke, ale zial ziadna ikonka, na ktoru by som mohla kliknut sa nekonala. Ako potom hlasovat? Kde je chyba? Dakujem. :wink:
12. dec 2010 o 14:18  • Odpovedz
ahoj chcela by som sa spýtať....či by sa dala premenovať téma Tehule ISCARE MT......na Tehule a Maminky ISCARE MT.....Ďakujem :wink:
12. dec 2010 o 14:21  • Odpovedz
aj ja mam stale trimnove spravy - akoze - v skutocnostin nijake nemam
12. dec 2010 o 17:03  • Odpovedz
@lauritka malo by ist o technicku chybu, pracuje s na tom

@jabadaba v jednej otazke sa da hlasovat iba raz

@crazybabenka premenovane
12. dec 2010 o 21:32  • Odpovedz
@danu ďakujeme :wink:
13. dec 2010 o 06:28  • Odpovedz
ahojte....po prechode na novu verziu mojasvadba mi tu na konikovi zmizli smajliky a vsetky temy sa mi ukazuju az uplne na spodku strany nalavo....dalo by sa s tym nieco spravit? dakujem
13. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz
@danu hm, nerozumem, cize pocet hlasovani je limitovany? Lebo ja som chcela hlasovat v novej teme a teda bola som tam prvy raz, raz som sla hlasovat. No uz som z toho jelen na cisto. :slight_smile: Ja chapem, ze nemozem dat jednemu prispevku x hlasov, to nebol ale moj pripad. Mne to fakt nejde. Raz sa ikonka hlasuj zobrazi, velakrat nie. Potom mi uz vychadza len jedine, ze mozem dat len jeden hlas jednemu nicku a viac v inych temach uz nie kedze som si vycerpala kvotu. Tak to je? Asi som motuz, ale nerozumiem tomu. Dikes za ozrejmenie.
13. dec 2010 o 11:03  • Odpovedz
@jabadaba V novej otazke mozes znova hlasovat :wink: Hlasovat nemozes len v diskusiach.
13. dec 2010 o 11:46  • Odpovedz
ahojte chcela som sa spytat preco ste mi zamkli moju diskusiu. ja som chcela nejake recepty na slavnostne jedlo na vianoce. mi niekto tam napisal aby som si kukla inu diskusiu. tak som tam isla ale tam boli tradicne jedla a nie detske jedla.boli tam aj recepty na kolace ale to co som chcela som nenasla. dakujem za odpoved
13. dec 2010 o 14:18  • Odpovedz
@zdenda86 ak nechces davat 2 rocnemu dietatu jedlo ako pre dospelych, mozes sa inspirovat aj tu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/stedrovecerne-menu-pre-10-mesacne-dietatko/?page=last&post=last&lastref=go
v teme, na ktoru si bola presmerovana si sa opytala a dostala si aj odpoved....
13. dec 2010 o 14:38  • Odpovedz
ahojte...pred dvoma dnami som pisala,ze som poziadala jednu ososbu o priatelstvo,ktore este doteraz nebolo prijate..chcela by som vas poprosit,ci by sa ta ziadost dala nejako zrusit,ked som si to rozmyslela..dakujem..
13. dec 2010 o 15:51  • Odpovedz
@danu ale preco mi to potom nejde?
13. dec 2010 o 16:57  • Odpovedz
@jabadaba napis priklad, lebo mozno sa navzajom nechapeme :sweat_smile:
hlasovat mozes len v otazkach, v kazdej z otazok len za jednu odpoved. v diskusiach hlasovat nemozes. V ktorej konkretnej otazke si nemohla zahlasovat?

@vodnarky napis adminovi- programatorovi IP, napr. bob, viz, ceresnam , pozru sa ti na to, pripadne priatelstvo zrusia
13. dec 2010 o 19:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.