• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@latvia tusim to bolo v otazkovej teme o kojeni, o otravnych otazkach ci zena koji. Uz neviem presny nazov, ale bola z novsich tem. Tam som chcela pridat hlas ale neslo mi to, kedze ziadna ikonka umoznujuca zahlasovanie tam nebola.

Ja viem, ze hlasovat sa da len v tych otazkach, v diskusiach sa o to nepokusam. Len som mala skratka technicky problem uskutocnit hlasovanie tam kde to ide. Pisem ako motuz, ja viem. Dufam, ze sa uz chapeme. A dikes za odpoved a snahu poriesit moj problemik. :wink: :slight_smile:
13. dec 2010 o 22:36  • Odpovedz
@jabadaba v tejto otazke http://www.modrykonik.sk/forum/tema/aj-vas-sa-stale-po-prichode-z-nemocnice-kazdy-p/ si uz odpovedala (12.12 o 14.10), preto tam nemozes hlasovat - pri otazkach mozes bud 1x odpovedat alebo dat 1 hlas inej odpovedi
14. dec 2010 o 07:05  • Odpovedz
@emjee aha, tak uz mi svitlo. Dakujem. Cize bud odpoviem alebo zahlasujem. Nejde oboje. "Technicky" problem vyrieseny. :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz
@latvia -ok..dakujem..
14. dec 2010 o 11:16  • Odpovedz
ahoj...práve som chcela odpovedať na otázku z augusta :sweat_smile: ...lebo ju nejaké mamičky "vzkriesili"...neviem, či som správne pochopila, že otázky ukončujú admin- kočky (sorry aj hoši) ... (keď o to požiada zadávateľka otázky), alebo samotná osôbka, ktorá ju položila?...díky
14. dec 2010 o 15:11  • Odpovedz
dobry den, preco sa mi neda otvorit IP? prisla mi odpoved na moju otazku,svieti pocet sprav ale nemozem si to precitat... skusila som takisto odoslanu postu, ani ta mi nejde otvorit... vyskoci upozornenie, ze porucha nie je u mna :confounded: :confounded:
14. dec 2010 o 15:56  • Odpovedz
..uz je to v poriadku :confused: :confused: dakujem ...
14. dec 2010 o 16:27  • Odpovedz
@ivett1 myslis tym zamknutie otazky? ktora to bola? dovodov na zamknutie je viacej, najcastejsie je to duplicitna otazka..
14. dec 2010 o 23:40  • Odpovedz
@latvia ...sorry...myslím, ze duplicitná nebola...len casovo neaktuálna...odpovede na otázku zaujímali mamicku práve vtedy, ked sa jej vyskytol problem, teda niekedy v auguste ...(aspon podla mojho názoru)... trošku ma rozveselilo, ze som isla písat moje skusenosti k otázke so 4 mesačným odstupom :grinning: ...(mozno uz monitor ani nepouzivaju:slight_smile:
Otázka: Mate aj vy problem s monitorom dychu ze sa za noc spusti aj 3x falosny poplach?
15. dec 2010 o 09:54  • Odpovedz
@ivett1 tá otázka sa mi nezdá až taka neaktuálna,lebo ak to niekoho zaujíma,tak si môže prebehnúť odpovede
to je taká istá otázka,ako dokedy ste používali monitor dychu.Zadávala som ju ja,ale možno o týždeň sa bude o to zaujímať ďalšia maminka........ja by som napríklad zmazala otázku,čo sa týkalo "pečatení zubov",lebo už máme dávno po pečatení :grinning:
15. dec 2010 o 09:59  • Odpovedz
@ani3012 veď práve...môžem to ja posúdiť?...určite to zaujíma aj ďaľšie mamičky...ale možno lepšia by bola téma...či?...fakt som váhala, či má zmysel reagovať po tak dlhom čase :sunglasses:
15. dec 2010 o 11:41  • Odpovedz
@ivett1 dotycna otazka uzamknuta nie je :confused:
15. dec 2010 o 12:54  • Odpovedz
@ani3012 díky za info :grinning: ...ale už kočkám nebudem zasahovať do diskusie :sunglasses: (ej, aj keď sa mi zdá, že som niekedy v minulosti asi zasiahla :sweat_smile:) ak bude mať nejaká mamička záujem určite si tam potrebné info nájde :slight_smile:
15. dec 2010 o 13:52  • Odpovedz
@ivett1 mozes mi este raz upresnit co konkretne si sa pytala? pretoze dana otazka zamknuta nieje a teda nerozumiem co konkretne si chcela vediet...
15. dec 2010 o 14:30  • Odpovedz
@latvia ahoj...už je to vyriešené...díky :slight_smile:
15. dec 2010 o 15:17  • Odpovedz
ahojte. stale mi svieti nova prijata sprava, uz asi tyzden, ale ziadnu tam nemam.....dakujem......
17. dec 2010 o 10:09  • Odpovedz
@l.lara urcite ju tam niekde mas - ak nie na prvej strane, tak na dalsich :wink: Niekto ti ju pravdepodobne pisal este na stranke mojasvadba.sk, ktora bola v starej verzii a interne posty boli oddelene. Minuly tyzden sa preniesla na novu verziu a interne posty sa spojili
17. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz
@janocka bola tam ta sprava, potvora..ale kdesi na zaciatku..dik :slight_smile:
17. dec 2010 o 16:19  • Odpovedz
17. dec 2010 o 17:09  • Odpovedz
Ahojte poprosim vas o radu...v mojich oblubenych mam jeden inzerat ale uz je zmazany (neaktualny) a ja neviem ako si ho mam odtial zmazat...trochu ma tam "rusi" ...
18. dec 2010 o 22:47  • Odpovedz
uz mi poradila jedna dobra dusa ...takze uz vieeemmm... :grinning:
18. dec 2010 o 23:40  • Odpovedz
Otázka Používate už zimný fusak?

strašne by ma zaujímalo prečo ste vymazali práve môj príspevok????????!!!!!!! keď je tam viac odpovedí formou otázky.....(to bol dôvod vymazania)....či ja som Vám bola najviac nesympatická???? :unamused: :unamused:

chodím na MK už niekoľko rokov...našla som tu veľa spriaznených duší....ale to čo tu niekedy nacvičujete nemá obdobu....pripadám si ako v škole,kde ma učiteľky za všetko hrešia....a nezabudnite ma za moju otázku zablokovať.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bude už len najväčšia sranda

20. dec 2010 o 09:00  • Odpovedz
@winona24 vysvetlime si to v IP
20. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz
nerozumiem preco ste zmazali moj inzerat na stromcek? Dostala som od mojich chlapov dva Vianocne stromceky, bohuzial, dva nemam kam dat, tak som niekomu chcela spravit radost a niekomu ich darovat. Niekto by sa im urcite potesil.
Ked sa pozeram na niektore inzeraty, tak urcite moj stromcek patri viac na MK ako ine inzeraty. Ale to je uz asi kazdeho osobny nazor.
20. dec 2010 o 12:59  • Odpovedz
@jankohrasko zmazala si si ho sama, my sme ho mohli maximalne tak stopnut. Vianocny stromcek mozes predavat na modrej streche, kedze je to dekoracia do domu/bytu. login a heslo plati rovnako ako na MK, takze problem v tom nevidim
20. dec 2010 o 18:15  • Odpovedz
@latvia stopnuty = zmazany, pretoze ho nikto nevidi!!!!
20. dec 2010 o 18:33  • Odpovedz
@jankohrasko stopnuty je stopnuty, ak sa da opravit ,odstopne sa. ak inzerat nepatri na stranku, tak odstopnuty nebude. vymazala si si ho sama.
20. dec 2010 o 19:03  • Odpovedz
uz som si ho dala ma MS
20. dec 2010 o 19:13  • Odpovedz
preco ste mi zmazali temu o jazvach po cisarskom konkretne "cisarsky rez. ako vyzera vasa jazva"? Ze uz podobne su? ale nie take iste :frowning2:
22. dec 2010 o 23:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.