• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Adminky, prajem vám krásne a pokojné Vianoce a všetko dobré v Novom roku...
23. dec 2010 o 13:27  • Odpovedz
latvia, emjee
23. dec 2010 o 14:29  • Odpovedz
@lensam mozes zalozit sukromnu temu, do verejneho fora prehliadka jaziev nepatri
23. dec 2010 o 15:02  • Odpovedz
@monkula dakujeme :dizzy_face: tiez prajeme krasne a pokojne sviatky :wink:
23. dec 2010 o 15:03  • Odpovedz
@monkula Dakujeme, pohodove prezitie sviatkov :slight_smile:
23. dec 2010 o 17:51  • Odpovedz
Ahojte, ako upravim sukromie albumu, ked je verejny, tak chcem ho dať na sukromny?
29. dec 2010 o 08:54  • Odpovedz
@lucadra momentalne jedine tak, ze si nahras fotky odznovu
29. dec 2010 o 08:56  • Odpovedz
@latvia No tak to nie je teda dobre vyriesene. Co uz, radsej to vymazem natrvalo, ako sa s tým prplať. Dakujem.
29. dec 2010 o 09:00  • Odpovedz
dobre rano, mozete mi vysvetlit co sa tu vcera stalo? ze si baby blokuju albumy :unamused: :unamused: ...skusala som najst temu zablokovani uzivatelia a v nej vysvetlenie, ale nic mi nechce vyhodit... :confounded: vdaka
29. dec 2010 o 09:01  • Odpovedz
@tatiana1985 Ahoj ani ja neviem, co sa tu stalo, ale radsej si chranit sukromie
29. dec 2010 o 09:04  • Odpovedz
@tatiana1985 kym sa zablokuje uzivatel troskuto trva..uz som pisala adminom, vydrz...kocky si tu privlastnovali fotky a vydavali ich za svoje, + jedna baba sa zaregistrovala s cielom len utocit...tak sa baby zlakli a sukromnia si album...bohuzial..su tu aj taky ludia, treba ich ignorovat...a ak o niekom viete rovno hlasit adminom..
29. dec 2010 o 09:09  • Odpovedz
@lucadra neskor bude mozne prehodit aj stary album na sukromny, zatial nie.
29. dec 2010 o 09:22  • Odpovedz
Ako pise @traktor su aj taki ludia, ktori zneuzivaju fotky a vydavaju ich ako svoje. Uzivatelka bola blokovana.
29. dec 2010 o 09:24  • Odpovedz
ĎAKUJEM ZA ODPOVEDE :slight_smile: :wink: :slight_smile:
29. dec 2010 o 09:28  • Odpovedz
jedno by si mali vsetky uzivatelky uvedomit, ze toto je verejne forum, nie Facebook, takze to, co nechcete zverejnit, nezverejnujte. Chystame sa fotoblogy spristupnit iba registrovanym, ale je jasne, ze zaregistrovat sa tiez moze ktokolvek. Takisto aj stiahnut fotky, s tym nic neurobime,takze na net davajte len to, co chcete aby videl hoc aj cely svet
29. dec 2010 o 10:04  • Odpovedz
takisto si bezhlavo nepridavajte kohokolvek medzi priatelov, odstranit sa zatial nedaju, musia to robit programatori.tak si dobre premyslite kto je a kto nie je priatel, aby vam potom nemizli fotky aj zo sukromych albumov
29. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz
hello admins,

este stale mi svieti prijata posta, ktora tam nie je, uz mesiac... zmizne to niekedy este ? :grinning:
30. dec 2010 o 12:55  • Odpovedz
@lauritka hello, zmizne, ked si prelistujes vsetky strany s postou a objavis tam nejaku neotvorenu :wink: ako sa mojasvadba presuvala na novu verziu, zlucovali sa aj posty, je mozne si tam mala nieco neotvorene
30. dec 2010 o 13:56  • Odpovedz
jeej nasla som, super. dakujem :slight_smile:
30. dec 2010 o 18:18  • Odpovedz
Ahojte admini,
rada by som sa poradila, chcela by som predat prebalovaci pult s vanickou, ale ten je zlozeny, zabaleny a odlozeny v garazi u svokrovcov, cize jeho poskladanie len kvoli fotke do bazaru je troska komplikovane. Aku fotku by som tam mohla dat?Stiahnutu z internetu asi nie, lebo nezobrazuje realny stav. Vedeli by ste mi poradit ako postupovat?
Dakujem pekne
2. jan 2011 o 00:09  • Odpovedz
ahojte admini
teraz som v riadnom soku,toto som fakt necakala.nahodou mi kamaratka dala link na tuto temu http://www.modrykonik.sk/forum/tema/som-tu-nova-7tinka2/ a mne az mraz beha po chrbte,ze coho su ludia schopni :angry: strasne.nejaka zenska ukradla identitu a vydavala sa za niekoho ineho? ved to nie je normalne!!! ako to funguje? je mozne,aby niekto ukradol identitu mne a pouzil moje fotky-FOTKY MOJHO SUNCEKA-ako hejo vlastne??? ako sa mozem branit? ako taketo kopirovanie znemoznit? fakt mi az zle z toho oslato :frowning2:
2. jan 2011 o 01:12  • Odpovedz
@bobocka fotky dotycnej uzivatelky ako aj informacie o nej boli ukradnute z Pokecu, nie z MK, uzivatelku kontaktovala na pokeci, a kedze znela velmi doveryhodne, uzivatelka jej ukazala fotky, porozpravala vsetko o sebe, nasledne jej tato osoba stiahla z pokecu fotky a vycapila ich tu, na MK. zial, tomuto zabranit nevieme...kopirovaniu taktiez nezabranime, aj ked budu fotoblogy nastavene len pre registrovanych, nezistime kto z nich fotky stiahol...takze je to taky zacarovany kruh....teraz su prazdniny, zrejme sa niektori nastrocni doma nudia, tak sa takto zabavaju...
2. jan 2011 o 08:25  • Odpovedz
@egyptanka ak je vec pouzivana, tak je vhodne ju odfotit poskladanu, aby fotka odzrkadlovala skutocny stav. ak su veci nove, este nerozbalene, akceptujeme fotku krabice. takze v tvojom pripade to ide jednine znovuzlozenim a odfotenim :sweat_smile: skus poprosit svokru, ci by to nezvladla ona :wink:
2. jan 2011 o 08:28  • Odpovedz
@bobocka aj mne sa to osobne stalo práve na pokeci, jedna osoba mi ukradla foto a zverejňovala ich a vydávala môjho syna za svojeho, je to nechutné čoho sú niektorí ľudia schopný, viem, že to urobila viackrát aj iným mamičkám ale admini na to kašlali, ani jej nezablokovali účet :frowning2:
2. jan 2011 o 08:32  • Odpovedz
@eimiky :confused: dufam ze hovoris o pokeci :sweat_smile:
2. jan 2011 o 08:39  • Odpovedz
@latvia ano veď to tam píšem, že sa mi to stalo na pokeci
2. jan 2011 o 08:46  • Odpovedz
@latvia dakujem, skusim nejako poriesit. Radsej som sa dopredu spytala aby som sa vyhla nejakym nedorozumeniam. :wink:
2. jan 2011 o 11:15  • Odpovedz
@latvia @eimiky dakujem za odpoved latvia.ja uz veru na konika okrem profilovej foto ziadne ine nedam.ja viem,ze sa to stalo na pokeci,no aj tak.pokial sa tomu kopirovaniu nejak neda zabranit,tak to radsej nerisknem.mne az zle prislo,ked som si predstavila,ze fotky mojho uzasneho synceka by mohla nejaka vygumovana mrcha povazovat za svoje :angry: a eimiky boze,to je strasne.si ani neviem predstavit ake stavy si musela mat,ked si na to prisla.to je nechutne co niekotri ludia dokazu.fakt strasne :angry: ja nechapem,ze to vobec niekoho napadne take daco spravit.ved to musi byt sialene chora hlava.a mimochodom je to trestna cinnost.ja nechapem,ze takychto ludi policia nenahana :unamused: vsak je to kradez identity.iste,ze to nieje kradez identity za ucelom podvodu( a mozno aj je),no aj tak by to malo byt tresne stihane a ti dementi vy mali byt zatavrani.ved to len chora hlava take nieco vymysli :angry:
2. jan 2011 o 14:27  • Odpovedz
@bobocka policia ich nenahana, lebo nedostala zatial ziaden podnet. ak niektora mamicka , ktorej boli pouzite foto inou osobou poda trestne oznamenie, policia si moze ziadat dokazy, pripadne nejake udaje o "pachatelovi", a my ich mozeme poskytnut. ale pokial su mamicky ticho, tak nech sa nik nedivi, ze policia nic nerobi. fotky tu nemusi mat nikto, je to dobrovolne, ale kto ma strach ze sa zneuziju jeho fotky, nech si nezabudne utajit aj fotky z inych portalov, pokecu, FB< hi5 a rozne ine, kde sa k tomu mozu ludia volne dostat.
takisto si vyberat priatelov, staci sa pozriet na FB, kolko ludi ma aj 300 priatelov v kontaktoch, lebo odklikne hockoho, pripadne len kvoli tomu aby mali vela susedov na farmville :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom sa divia ze ako niekto cudzi prisiel k ich fotkam.....no, treba toto riesit v prvom rade u seba, ja ked nechcem aby niekto videl moje dieta, tak to nikde nedavam co nieje uplne zabezpecene..
2. jan 2011 o 14:35  • Odpovedz
@latvia presne som toho isteho nazoru.tiez si casto robim poriadok na fcbk a fotky mozu pozerat len moji priatelia.vsak hore vpravo na fcbk si tieto veci moze kazdy nastavit :slight_smile: tu na koniku to je ine a fakt tu nie som preto,aby som sem vesala albumy a fotky mojej rodiny,ale preto,aby som si potrkotala s inymi maminkami a povymienala rady a info:slight_smile: som veeeeelmi stastna,ze konik existuje,bez neho by som nevedela ani tretinu z toho co viem dnes o detoch a vychove.ktokolvek zalozil konika by si zasluzil velikanku pusu a objatie od kazdej z nas :wink: fantasticky napad a neskutocna pomoc pre maminky :wink: robite skvelu pracu,fakt :slight_smile:
2. jan 2011 o 14:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.