• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
zistila som že vyhladávač funguje maximálne do 3 strany teda ak je téma na 4 strane v jednotlivých forach tak mi nič nevyhľadá dá sa to posunúť aby hľadal aspon na 5 strane? :wink:
3. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz
elise nie som si ista, ci my na to mame nejaky vplyv, kedze sa jedna o externy vyhladavac - google - netusim, do akeho datumu spatne oni indexuju :sweat_smile:
5. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz
emjee, porad prosim :slight_smile: bola tu v lete dajaka tema - ktoru cestovku by ste doporucili? a neviem ju najst. dik
6. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz
bambusko, podla slova cestovka, a ani podla slova doporucli som ziadnu taku temu nenasla :zipper_mouth:
6. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz
bambusko neviem ju najst - nevies presny nazov? skusala som hladat v nazvoch tem obsahujucich "cest", "dopor", "odporu", "odporú", "kancel" a zatial nic
6. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz
neviem, uz som hladala tiez vsetko mozne. zeby podla nazvov cestoviek?

zuz :slight_smile: ty co tu??? :fearful: maly je kraaasny, drzte sa!
6. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz
ani podla nazvov
6. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz
uz som to nasla :dizzy_face: ake jednoduche "ktora ck?" :grinning: :grinning: :grinning: no darmo, sami inteligenti sme tu...
6. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz
to je des, takto nas skusat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. jan 2009 o 22:03  • Odpovedz
ja som vas neskusala, len neoplyvam trpezlivostou :frowning2: tak som rozhodila siete :sunglasses: pardooooooon
6. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz
bambu, ona nemyslela teba, ale tých, čo ten názov vymysleli :wink:
6. jan 2009 o 22:07  • Odpovedz
bambusko to nic, radi pomozeme
klii aj aj :grinning:
6. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz
kili, myslela som hladacov. cim inteligentnejsi, tym komplikovanejsie na to ide
6. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: bambusko naprosto suhlasim :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz
ked idem na konika cez zoznam, ocitnem sa prijamo v albume, pre mna neznamej, uzivatelky.....pritom, ked idem cez google mi hodi stranku a prezeranie albumov sa musim prihlasit.
7. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz
melory :confused: , však na prezeranie albumov človek nemusí byť prihlásený, nie?
7. jan 2009 o 12:08  • Odpovedz
Ahojky,
zalozila som v skupinach tem Babatka temu Starostlivost o 2-mesacne babatko, len som urobila preklep - mesacne/mescane. Ak by sa to dalo upravit, aby sa to objavilo aj po vyhladavani, aj ked zatial vyhladavac nenajde ani jednu variantu. Dakujem.
7. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz
:grinning: :grinning: este sa aj prizna
7. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz
bubba :grinning:
7. jan 2009 o 13:30  • Odpovedz
adminky, slo by opravit nazov tejto temy na "otazky pre adminov"? :dizzy_face: ten moj slovencinarsky zrak... :sweat_smile:
7. jan 2009 o 13:39  • Odpovedz
dakujem :wink: :slight_smile:
7. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz
:wink: vivere

pammy staci klik na vykricnik a my uz to opravime - aj ked tato tema patri do novembrovych babatiek, takze sa spojte
7. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz
mel nerozumiem celkom tvojmu problemu - ako chodis na konika cez zoznam a cez google? to si das vzdy vyhladat? asi zoznam inak indexuje ako google, ale predpokladam, ze malokoho to hodi priamo na hlavnu stranku, vzdy to hodi niekde do temy, albumu, alebo sekcie tem ... no vzdy sa odtial da priamo prihlasit
a na prezeranie albumov sa urcite nemusis prihlasovat - teda nemala by si sa (jedine ak kliknes na moje albumy ta to vyzve, aby si sa prihlasila, ale cez autora si vies vyhladat aj tie bez potreby prihlasenia)
7. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz
emjee:
Prave som tam aj napisla, preco som zalozila tu temu. Do novembrovych babatiek nezavita skusenejsia mamina (ak nema uz dalsie dieta, ale vacsinou su tam baby, ktore maju prve), a ja som sa chcela nechat inspirovat :frowning2: , nechcela som konkretne o niecom poradit, ale komplexne. Buduci mesiac by som uz reagovala v teme napr: Ako zabavit 3mesacne babatko - taka existuje. A 'moju' temu by mohli vyuzit mamicky s 2mesacnymi babatkami. Urcite by sa nieco dozvedeli... Skoda..........
7. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz
ja poznam aj ludi, co si myslia, ze google je "ten internet" :grinning: normalne si daju najskor www.google.sk a tam do vyhladavaca natukaju napr. www.modrykonik.sk :sweat_smile:
7. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz
7. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.