• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Admini, prosím Vás, ako mám zmazať priateľa? Ďakujem
2. jan 2011 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz
@silvika18 mozu to zmazat len nasi programatori, napis im IP. do prijemcov napis meno viz. ak je uz dotycna zablokovana, tak sa nemusis bat ze by videla tvoj album.
2. jan 2011 o 15:03  • Odpovedz
môže mi niekto z Vás "adminbohov" povedať prečo v poslednej dobre MK viac nejde ako ide??? a keď už aj ide,tak straaaaašne pomaly.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive: :pensive:
2. jan 2011 o 22:00  • Odpovedz
veru dnes nacitava stranku velmi dlho a aj praca na nej ide pomali :angry:
2. jan 2011 o 22:27  • Odpovedz
keby len dnes...uz to trva par dni...a ja som myslela, ze mi blbne net
2. jan 2011 o 22:40  • Odpovedz
to je už pekných pár dní takýto stav..... :unamused:
2. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz
@winona24 zrejme sa kon prezral, boli sviatky :wink:
netusim preco ide pomaly, zistime to zajtra, kazdy predsa sviatkoval, aj asmiraci :slight_smile:
2. jan 2011 o 22:57  • Odpovedz
dobrý deň,prosím Vás dneska som aktualizovala svoje inzeráty a nezobrazili sa.napr.v sekcii tehotenské oblečenie,kliknem bazár,tehotenské oblečenie a nie sú tam.Sú tam keď si začiarknem veľkosť tak mi ho ukaže je tam dnes a inzerát ale všeobecne bez selekcie nie.ďakujem snáď som to napísala zrozumiteľne
3. jan 2011 o 13:39  • Odpovedz
beriem späť už sa tam objavili,vždy to išlo hneď tak preto som sa pýtala.
3. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz
@z.k bol to asi nejaky docasny "skrat", viacerym uzivatelkam to neslo.
3. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz
dobry vecer,prepacte,potrebovala by som radu..... odtial z bazaru na Modrom koniku som si objdenala supravu Adidas za 52,50eur s postovnym..... dnes mi suprava dosla,no nieje original..... co ma strasne zarazilo....
hned som od predavajucej ziadala vratit peniaze,ze v inzerate nebolo uvedene,ze suprava nieje original...... a ani ma to nenapadlo,kedze predaj falzifikatov je zakazany.... postupovala som spravne? mam pravo na vrateni celkovej sumy aj s postou? zatial sa mi predavajuca neozvala..... dakujem za odpoved
4. jan 2011 o 22:12  • Odpovedz
@oriel cely postup ti napisem do ip
4. jan 2011 o 22:16  • Odpovedz
dakujem za rychlu odpoved :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2011 o 22:57  • Odpovedz
prosím vás dá sa verejný album zmeniť na súkromný bez toho aby som ho zmazala a na novo založila ako súkronmný?
5. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:
Neviem, ci sa to niekde uz preberalo, ale ja by som chcela vediet, ci sa neplanuje nahodou do buducnosti moznost zviditelnit profilovu fotku len pre priatelov. Teda ti, ktorych mam medzi priatelmi by ju videli a ostatni by videli len ikonku rysavej slecny :sweat_smile:
Dakujem za odpoved :wink:
5. jan 2011 o 11:40  • Odpovedz
@rivatha predlozime to do diskusie, zatial sa to neplanovalo, ak budu zmeny, dame vediet :wink:
5. jan 2011 o 12:09  • Odpovedz
@janusa127 zatial nie, musis to nahodit odznova. casom bude aj to
5. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz
@latvia boože a mne sa tak nechce :sweat_smile: no čo už, keď musím tak musím :grinning: inak s tou fotkou by to bol dobrý nápad :wink:
5. jan 2011 o 12:34  • Odpovedz
@latvia Dik :wink: To by bolo, myslim si, super :sunglasses:
5. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz
@janusa127 Ze? Viem, ze je to verejne forum, ale tak co ma kto ma ocumovat a sledovat vsade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teraz ma vsak nemozu vidiet ani kamaratky zo sukromnych tem, co je hlupe. Ale nevadi, ja verim, ze nam administratori vyhoveju :dizzy_face:
5. jan 2011 o 12:47  • Odpovedz
@rivatha tu ani tak nejde o vyhovenie, ale o technicku stranku.
5. jan 2011 o 12:58  • Odpovedz
@latvia Tak budeme dufat, ze to je uskutocnitelne a nie prilis narocne :slight_smile:
5. jan 2011 o 13:07  • Odpovedz
Dnesne inzeraty sa nenahadzuju, ide o technicku chybu, riesime to :wink:
6. jan 2011 o 12:03  • Odpovedz
Ahojte, chcem sa spýtat v čom moze byt problém: už asi 4 dni mi nechce pridat ziadnu fotku ani v diskusii, ani v albume. dám pridaj fotku k príspevku, pridaj fotku, vyberiem ju a nic. fotky mám vo formáte JPEG a velkost nie je vysoká, dokonca som skusala dávat aj zmensenu kvalitu. ma inak napadlo, ze odvtedy ako je novy dizajn stránky som ani žiadne fotky nepridávala. Dakujem za pomoc.
8. jan 2011 o 12:35  • Odpovedz
Ahojte "adminkovia". Ja by som sa chcela spýtať : Niekde som tu zachytila diskusie o tom, že boli zmazané fotky, na ktorých neboli deti ale torty...niekomu áno, niekomu nie a podľa čoho to mažete atď... Sú tu diskusie - marcipánové torty, orchidee, a pod. Nedalo by sa do spraviť niečo také do voľnej témy, že by sa tam dali prikladať fotky našich prác. Maminy sú šikovné a stále sa čudujem, ako to všetko stíhajú... Proste urobiť niečo, aby sa niektorí nečudovali, prečo fotky látkových plienok pre deti majú zelenú a torty pre deti (s detskou tématikou) majú červenú. A niekto by sa možno rád pochváli, že šije bábiky, zakvitla mu orchidea, urobil sám plienkovú tortu a pod. Akože nie robiť si nové albumy plné nezmyslov, ale keď sa zapojím do témy trebárs orchidee, tak môžem niekam do jedného "koníkovského albumu" pridať 3 fotky pod svojím nickom. A keď si niekto album v téme orchidee otvorí, uvidí, že je tam napr. 32 fotiek od 19 ľudí... Možno som napísala nezmysel, ale myslela som to dobre...ďakujem.
8. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz
Ahojte , nové pravidlá sú aké sú. To, že sú zmazané albumy-to to som vyrobila ja/ výrobky, ktoré vyrobili mamy vlastnými rukami/ je podľa vás v poriadku. Ale albumy plné fotiek- toto by som chcela, jedna fotka za druhou plné kočíkov, oblečení, postielok- vyzerá to ako reklamný portál, to je úplne mimo. Ja neviem, ale už by s tým bolo treba niečo robiť. Rovnako ako zakázať fotky, kde sú deti totálne holé a vidieť úplne všetko. Ochrana detí asi nikomu nič nehovorí. :frowning2:
8. jan 2011 o 13:10  • Odpovedz
vytvorila som si album s grafmi bazálnej teploty. Prvú fotku som si dala obrázok bazalky (bylinky) :grinning: V priebehu sekundy mi bol zmazaný.... nevadí mi to, neriešim to, predýcham a idem ďalej, len mi to príde smiešne, tak aspoň takto konštatujem... :grinning:
8. jan 2011 o 13:43  • Odpovedz
@piacere to je divne... ja som pozerala tvoj album ... tiez meriam BT a sak si tam mala same grafy... okrem tej bazalky co mne teda prislo trefne a vtipne...

napr. tieto albumy su podla mna neni koser... / a adminy s tym nic nerobia /

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katusska1/album/postielky/
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katusska1/album/zavinovackykosikylehatka/
8. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz
@maznacik007 , presne na tento album som narážala aj ja. Nič v zlom, ale tá kočka má 17 rokov, možno čaká bábo, možno nie, v profile to nemá.
8. jan 2011 o 14:23  • Odpovedz
chcela som sa nieco spytat.dala som komentar k jednje fotke a zda sa mi nevhodny teraz.ako by sa to dalo odstranit?dakujem Zdenka
8. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.