• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
zdravim, nefunguju mi linky, vzdy si nejaky musim skopirovat a dat do zvlast okna, je to mojim pocitacom, ci nejaka technicka chyba? vdaka
9. jan 2011 o 19:17  • Odpovedz
@maznacik007 co je podla teba na tych albumoch zle? su tam veci pre dieta, ktore sa jej pacia, nevidim na tom nic zle.....

@atrami to, ci je alebo nie je tehotna neriesime - ked sa zaregistrovala na tejto stranke tak je pravdepodobne, ze sa skor ci neskor chysta otehotniet. To, ci si niekto da do profilu ci sa o dieta snazi, alebo nejake caka, pripadne uz ma, je jeho osobna vec, nie je povinnost to uvadzat :wink: Fotky, v ktorych je planovana vybava sa mazat nebudu, pretoze suvisia so zameranim stranky.

@cicimotinka torty s detskou tematikou nemaju cervenu. Albumy s detskymi a plienkovymi tortami boli vymazane preto, lebo si uzivatelky pod fotoblogom robili biznis. Tie, ktore su ciste nemazeme. Na biznis je katalog firiem, nie fotoblogy. Ak si chces dat do albumu orchidee, kaktusy, zvierata, manzela alebo hocico ine tak mozes ale daj si album viditelny iba pre priatelov, potom to bude ok.
10. jan 2011 o 15:00  • Odpovedz
Adminky a mne tunikto neodpíše? Lebo fotky mi stále nejdu pridávat.
10. jan 2011 o 19:44  • Odpovedz
@beruska113 skus si nainstalovat google chrome prehliadac a vyskusaj ci to ide cez neho
11. jan 2011 o 09:12  • Odpovedz
@latvia a ake prehliadače podporuje stránka MK? Lebo my sme mali v robote prehliadače, ktoré sme podporovali a na nich ručili korektným fungovaním.
11. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz
@beruska113 MK niekedy strajkuje na mozille, ale nie stale, na chrome zatial fici bez problemov
11. jan 2011 o 11:59  • Odpovedz
Ahoj, nedá sa mi dostať do súkromnej témy O všetkom, pritom som členom, skúšam už aj na druhom PC, stále nič. Píše mi to: zdá sa že téma neexistuje. Pritom ostatný členovia normálne prispievajú, aj sa mi to zobrazí v: kto ma spomína - ale nedostanem sa tam. Kde je chyba? Ďakujem za pomoc.
12. jan 2011 o 11:50  • Odpovedz
@dendy1 a si si ista ze ta z nej nevyhodili? :confused:
12. jan 2011 o 12:19  • Odpovedz
@dendy1 bola si na chvilku vyhodena z uzivatelov,uz by to malo byt ok
12. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz
Krasny den zelam. zvlastne,ze inzeraty a albumy sa v kuse mazu, ale napr, take nieco ako dat oznam,ze nepojde kon, je asi tazke.uz je to pomaly kazdy den,ze sa sem nevieme dostat.preco???????
13. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz
@martinano suhlasim, ja mam este skusenost, ze ked kon ide tak kym natiahne stranku tak ma aj prejde chut tu byt - a to mam super internet a ostatne mi ide takze chyba u mna v PC alebo v nete nie je
13. jan 2011 o 14:18  • Odpovedz
čo sa s tým koníkom deje? bud nejde vôbec alebo ked ide je nenormálne pomalí. písali ste, že na mozille sem tam hapruje, tak som skúsila ten chrome a to to bolo také isté. v mojom internete chyba určite nie je, pretože iné stránky načítava bez problémov a hned.
14. jan 2011 o 11:41  • Odpovedz
aj ja som mala teraz asi 15 minút problém s MK :cry:
A vyskúšala som viac prehliadačov
14. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz
jj , aj mne to blbne, alebo nejde vôbec alebo strasne dlho nacita..ostatne stranky mi idu perfektne..
14. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz
ešteže viem... už som chcela nahnať brata, nech mi tu nahodí ten chrome... :unamused:
14. jan 2011 o 11:53  • Odpovedz
už by mohli dať kompetentní aj vysvetlenie prečo sa to deje.....dokonca ani na FB vôbec nereagujú na odkazy, akože trošku čudné. :unamused:
14. jan 2011 o 12:02  • Odpovedz
tak včera to nahnevalo aj mňa.konečne sme sa stretli viaceré v jednej téme a v najlepšom že porucha :frowning2:
14. jan 2011 o 12:21  • Odpovedz
@martinano
@nemko
@lenuska20
@lubica69
@traktor
@benne
@alca85
@ani3012 dat oznam ze kon nefunguje sa vopred neda z toho dovodu ze ani programatori netusia preco stale pada server, hlada sa chyba, ale zatial ziadnu nenasli, proste pada to a nevedia preco. vadi to kazdemu ale aj keby sa vsetci roztrhali na kusy tak nevedia proste co s tym je. ak ma niektora z vas nejaky tip kden by mohol byt zadrhel, kludne piste..
14. jan 2011 o 12:24  • Odpovedz
asi je to pretazene
14. jan 2011 o 12:26  • Odpovedz
aj teraz to blbne prispevok mi publikuje po 65 sek
14. jan 2011 o 12:27  • Odpovedz
aj teraz to blbne prispevok mi publikuje po 65 -90sek
14. jan 2011 o 12:27  • Odpovedz
@latvia no staci dat oznam,ze pada server sorry to by urcite stacilo
14. jan 2011 o 12:37  • Odpovedz
@latvia veď ja nehovorím, že treba dať oznam, že nepôjde kôň, ale niečo v takom zmysle: prepáčte, server z nevysvetliteľných príčin padá, snažíme sa nájsť príčinu....prosíme o strpenie :sweat_smile: :pensive: :wink: a my budeme určite pokojné a trpezlivo čakať :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz
14. jan 2011 o 12:40  • Odpovedz
:sweat_smile: a naco budu davat oznam, ze pada server, ked vieme ze pada?
14. jan 2011 o 12:42  • Odpovedz
súhlasím s @traktor načo oznamovať niečo, čo je zrejmé... A navyše niekto asi nedokáže pochopiť, že na server po jeho vypadnutí sa nedá dať oznam, že padne... :wink: Asi by mali pre tieto náročné mamičky vycapiť hore na stránku "pozor server môže každú chvíľu spadnúť" :grinning:
14. jan 2011 o 12:45  • Odpovedz
ok, tak pre tie, ktore chcu oznam, tak oznamujem : server pada, nevie sa preco, pocitajte s tym ze bude padat dost dlho :wink: .... az do odvolania :slight_smile: to by malo pokryt cely ten cas kedy to bude padat, nie? :wink:
14. jan 2011 o 13:08  • Odpovedz
tak uz mi je jasne prečo konik mrzne a často nefunguje, tak dufam, že čoskoro sa to da do poriadku a bude zdravy ako predtym :slight_smile:
14. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz
Dokedy bude neprístupná IP?

Mám tam tri nové správy a horím zvedavosťou, kto ma zháňa.. :grinning:
14. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz
no ja by som si tiež prosila nejakého admina, že na mazanie fotiek sú hned dostupní, ale na riešenie, človek sa nevie k nim dopátrať :unamused: prosím aby sa mi niekto ozval
14. jan 2011 o 21:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.