• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
20. jan 2011 o 08:10 • traktor
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
20. jan 2011 o 08:30 • dajna11
Preco ked si otvorim zakazdym nejaky fotoblog, aj vlastny a chcem niekomu odpisat, tak cakam par minut kym sa mi vyhodi take blbe zlte okno - nejaky script a pyta sa ma to: Stop running this script? Lebo vraj mi to moze spomalovat internet. Tak zakazdym musim dat rucne ANO, aby som vobec mohla nieco niekomu napisat. Na ziadnej inej stranke sa mi toto neukazuje. Neda sa to nejako odstranit? Co je to za script?
20. jan 2011 o 08:36  • Odpovedz
Včera som mala problém prihlásiť sa, vypisovalo mi to, že mám iné heslo, tak som dala, že som heslo zabudla, no link nefungoval. Kamarátke sa s mojím heslom podarilo prihlásiť, mne nie... Dnes to už bolo v poriadku. Len pre budúcnosť, ako sa správne používa ten link, ktorý mi prišiel?
20. jan 2011 o 09:39  • Odpovedz
Prosím o pomoc, ako deaktivovať priateľa tu na MK? Ďakujem
21. jan 2011 o 20:54  • Odpovedz
ahojte, chcela by som sa spytat, ci by ste k "Diskusii" a "Otázke" nemohli pridať aj Anketu?? Aby ten kto zaklada novu anketu zadal otazku, moznosti, za ktore by uzivatelky hlasovali. a potom pod hlasovanim by sa mohlo na danu problematiku konzultovat normalne ako v diskusii, taka anketa ako to byva na phpbb forach.....pretoze ak zalozim otazku na ktoru mi zeny mozu odpovedat napriklad len "ano" "nie" pricom je tam sto odpovedi, je to neprakticke,lebo neviem kolke odpovedali ano a kolke nie....newem ci ma chapete
21. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz
mam prosbu.
1. dalo by sa do horneho osobneho menu k "Moj bazar" "moj fotoblog" pridat "moje oblubene /diskusie/? nech netreba klikat spat na forum a potom na moje oblubene
2.dala by sa pridat moznost hodit celeho konika do tmavomodra s bielou alebo este lepsie cierna napriklad? pripadne oboje nech si ludia vyberu. v noci to tu sialene kole oci .nehovoriac o setreni energie a monitoru ked chcem prehanat ;)/, a ked chceme aby tieto nase poklady spali a nechceme ich oslepovat tak by bolo fajn mat zhasnute. v tom pripade je ale smrt citat "bieleho" konika... :grinning:
23. jan 2011 o 18:01  • Odpovedz
pridávam sa k divoške, nemohol by na tej hornej lište byť aj klik na moje obľúbené témy?
A tiež sa chcem opýtať? V poslednej dobe sa neviem dostať často na koník, je spomaléný, alebo je tá hláška o technickej poruche....je to dočasné? :wink:
24. jan 2011 o 10:55  • Odpovedz
aj ja by som mala este jeden navrh....nemohli by ste vytvorit novu kategoriu DOjčenie?? tam kde je "tehotenstvo" babatka"batolata" "mama,oco,rodina" atd.....ved je to dost rozsiahla tema...nech nemusime vsetky problemy rozoberat v jednej teme
24. jan 2011 o 11:09  • Odpovedz
a mne by sa páčilo, keby sa vo fotoblogoch dali zobraziť nie len samotné albumy, ale i krátke správy, alebo články
24. jan 2011 o 12:31  • Odpovedz
@martinka17 technicka porucha je nedocasne docasna - hlada sa chyba, zatial sa nenasla, takze sa nevie ci to bude haprovat stale alebo kratkodobo
@tatolu napis janocke IP
24. jan 2011 o 13:06  • Odpovedz
@monkula kliknes na link , ktory ti dosiel na mail a mala by sa ti zobrazit stranka MK s tymto popisom
Zmena hesla pre užívateľa monkula
pod nim su 2 policka - nove heslo a zopakovanie noveho hesla
24. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz
@latvia práve ten link mi vôbec nefungoval, keď som ho skopírovala do googlu, tak mi vypísalo, že link neexistuje..
24. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz
Nechcem nikoho nahnevat, ale preco su take caste vypadky konika? Je toho ozaj moc
24. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz
@latvia dík dobrá víla :wink:
24. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz
mam rovnaky problem ako @iwesska :rolling_eyes: a dost ma to uz otravuje :rolling_eyes:
24. jan 2011 o 13:29  • Odpovedz
@iwesska - to robi aj mne a je to otravne.

No a ze non-stop blbne konik cloveku tiez na nalade nepridava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2011 o 13:30  • Odpovedz
@monkula ja som to skusala teraz na svojom nicku, a fungovalo to. skus to teraz

@mircalla prispevok odomna vyssie
24. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz
@latvia nerozumiem....ktory?
24. jan 2011 o 13:35  • Odpovedz
ak ten, ze hlada sa chyba....ok, fajn....ale ked su neustale vypadky, tak asi bude nejaky dlhodoby problem...nie je normalne, aby web stranka mala tolko vypadkov....a nieco asi nefunguje....akceptovala by som to, keby to bolo obcas, ale 3-4 krat tyzdenne je trochu moc
24. jan 2011 o 13:38  • Odpovedz
@mircalla ano, otazky tohoto typu boli aj na predoslej strane, je to dlhodoby problem kedze sa nevie co tieto vypadky sposobuje. ak by si mala nejaky navrh, riesenie, kludne napis
24. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz
@latvia to by som musela byt asi IT expert.... :slight_smile: co nie som
24. jan 2011 o 14:00  • Odpovedz
@mircalla to ani ja, preto verim ze chlapci robia maximum aby sa kon spojazdnil
24. jan 2011 o 14:34  • Odpovedz
aj ja mam prosbu.
chcela by som si vyymazat z priatelov niekolke dievcata.ako na to?a moc mi na tom zalezi.
24. jan 2011 o 20:20  • Odpovedz
@marryaa napis IP janocke
24. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz
@latvia napisala som danu prave.mam teda janocke?
24. jan 2011 o 21:18  • Odpovedz
@marryaa janocka vymazava priatelov,napis jej
24. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz
@latvia ,ok,dakujem.
24. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz
@latvia co to robia s tym konikom uz je to tyzden co nevidim vobec vsetky fotky a co den sa to zhorsuje :angry: :angry: dievcatam z bazariku musim vypisovat a prosit aby mi posielali fotky na mailove adresy.....vsetky ostatne stranky funguju len ta to nie dakujem za pochopenie a bola by som velmi rada keby sa ten problem cim najskor opravil!vy nam tu vymazavate kde ake prispevky ,fotky a o toto sa nestarate dat cim skor konika do poriadku
25. jan 2011 o 07:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.