• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
ahojte,ja by som sa chcela spytat co sa deje s konikom,kedze viac nejde ako ide a ak ide tak priserne pomaly,ze ani nemam chut cakat kym sa vsetko nacita a otvori... mam to tu velmi rada a preto by som nerada "presedlala" na ine forum kde to fici ako ma... prosim dajte to do poriadku a niekedy je menej viac,netreba sa za kazdu cenu snazit vyrovnat socialnym sietam :confused:
25. jan 2011 o 08:31  • Odpovedz
@martinex uz sa tu pisalo co sa deje s konikom, vid prispevky vyssie. Riesime to a tiez nie sme radi, ked stranka viac nejde ako ide. V dohladnej dobe bude problem vyrieseny
25. jan 2011 o 08:41  • Odpovedz
@grenka nehnevaj sa na mna, na kazdej strane som uz vypisovala co sa deje a stale sa kazda pyta to iste :rolling_eyes: mate dojem ze sa prevadzkovatel snazi to tu kazdemu zneprijemnit?ze ked budete stale nadavat ze kon hapruje ze sa rozbehne? chlapci nepopijaju kavicku a nekecaju, robia vsetko pre to aby kon fical ako ma, je to tak tazke pochopit???? :angry:
25. jan 2011 o 09:00  • Odpovedz
@latvia ok sorry :wink:
25. jan 2011 o 10:34  • Odpovedz
Nik tu nespochybnuje, ze sa nesnazia to nedat do poriadku. Ale budme ferovi - co som tu registrovana a to su uz 3 roky, tak stranka ma neustale vypadky, niekedy menej, niekedy viac (v poslednej dobe). Zda sa dost alibisticke napisat, ak mas daky napad, ako to vyriesit, daj vediet. Aj keby tu niektora z nas bola z oblasti IT, tak pri najlepsej snahe asi na dialku nepomoze. Je to dlhodoba zalezitost, akurat v poslednej dobe to je o dost horsie. Nikto si nezela nic ine, len aby sem nemusel pisat a konik by fungoval ako ostatne web stranky.
Toto si myslim, ci uz sa to niekomu paci alebo nie.....Osobne nepoznam ziadnu web stranku s tolkymi vypadkami....a nie je to len sucasny problem, chodim sem dost dlho. Nechcem sa nikoho dotknut, ale skuste aj vy pochopit, ze uzivatelkam to uz ide na nervy. Snad mi to teraz nik nezmaze...
25. jan 2011 o 10:44  • Odpovedz
Ahojte, chcem sa spýtať či by sa nedalo nejak poriešiť "kto ma spomína" , myslím takou formou ako sú emaily. Ten čo neotvorím ,tak mi stéle ukazuje, kdežto tu to tak nefunguje a stalo sa mi už párkrát ,že pri väčšom počte odkazov som na všetky neodpovedala. Za odpoveď vám vopred ďakujem :slight_smile:
25. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz
A mam rada tuto stranku, som jej vdacna za vela, som tu skoro kazdy den....ale pada dost casto a aj padala, bohuzial....to je skratka fakt
25. jan 2011 o 11:22  • Odpovedz
Prosim vas co parti do temy HERO?
25. jan 2011 o 15:16  • Odpovedz
@froschka temu HERO si zatial nevsimaj, bude to aktualne o par dni, ked bude nova kampan na stranke Mesiac s.... ako bolo Vianoce s dostihy a sazky Junior, Mesiac S Enikibeniky, Vianoce s iHRYsko, tak februar bude Mesiac s HERO
25. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz
@mircalla suhlasim s tebou aj ja som im to napisala latviji...riesia ine a nie konika dat do poriadku :angry:
25. jan 2011 o 16:00  • Odpovedz
@mircalla
@grenka aby konik fungoval po technickej stranke riesia chalani - programatori (ktori robia co mozu, podla mojich info je objednany novy server); latvia je uzivatelka s adminovskymi pravami, ktora dozera (tak ako ostatne adminky) na obsah stranky, takze prosim, aby ste sa zdrzali hlupych komentarov, vdaka
25. jan 2011 o 16:07  • Odpovedz
@emjee ja viem ze latvija je admin preto som jej pisala....tvoj prispevok sa teraz nevymaze ked pouzivas take slovo ako hlupost?
25. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz
neviem kto cez aký prehliadavač sa pripája na MK,ale mne dosť zblbol momentálne Chrome,tak som sa prehodila na IE a ide mi rýchlejšie a bez výpadku. Na Chrome som mala problém napr. pridať priateľa a cez IE to išlo bez problémov
25. jan 2011 o 16:22  • Odpovedz
mne ide teraz dobre, ráno ledva načítalo stránku a večer to je znova unavený koník :sunglasses: mám IE
25. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz
@ani3012 ahoj ,ja mam OPERU ,niekedy trošku dlhšie načítava stránku, ale inak s nim nemám priblém :wink:
25. jan 2011 o 16:26  • Odpovedz
@mircalla ahoj, musim sa zastat pracovnikov IT , neda mi to. ano pada teraz konik urcite viac ako inokedy, ale urcite oni robia na tom a riesia to. podla mna musime byt len trpezlive a oni to vyriesia. viem o com hovorim. :wink: :wink: a chcu byt aj s rodinami, a nie len byt stale pri PC. pekny dnicek.
25. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz
@emjee Toto dufam nemyslis vazne?!
1. Viem, kto je Latvia, ale admini predpokladam odpovedaju aj na taketo dotazy. Ja neriesim Latviu (mam ju dost rada), ale nefukcnost konika
2. Vyprosujem si vyraz "hlupy komentar", napisala som to maximalne slusne a podla mna to bola kontruktivna kritika.
Ak tu treba pisat len pozitivne a akuakolvek kritika je nazvana hlupym komentarom, tak potom som ozaj velmi sklamana.
Z tvojej odpovede maximalne...My sme tiez len ludia...Dakujem
25. jan 2011 o 17:22  • Odpovedz
a keď sa to tak vezme...určite sa snažia ..... a nielen kvôli nám :wink:
majú tu platené reklamy a ak nejde stránka-nie sú záujemcovia o platenú reklamu- nie je reklama -nie sú korunky - € :grinning:
25. jan 2011 o 17:23  • Odpovedz
@emjee Prave od admina by som ocakavala slusnu odpoved a nie toto. Neviem, ci ti hovori nieco slovo pravo na slobodny nazor..myslim, ze som ho podala maximalne slusne, tvoju odpoved za slusnu nepovazujem
25. jan 2011 o 17:27  • Odpovedz
boze baby a co cakate....ved sa pozrite stranky dozadu..riesia to..ako vam maju este odpovedat?..zatial nenasli pricinu, preco konik *ochorel*..riesi sa to tu, vo fotoblogoch..vsade..kazdej sa odpoveda zvlast, pozrite kolko je tu toho a nechcem si ani predstavit, kolko musia riesit IP ..a hlavne nazabudajte kazdy ma svoju rodinu aj deti...odpovedia..a aj tak nespokojnost..ako aj mna to stve..ale tym, ze to tu budem kazdu chvilku pisat tak to nevyriesim..mne teraz konik ide, rano bol kustik ako bez zivota, ..ale potom uz fical jedna radost..
25. jan 2011 o 17:39  • Odpovedz
@traktor V poriadku. Napriek tomu ocakavam normalnu reakciu, nie podrazenu....az doslova odpal
25. jan 2011 o 17:42  • Odpovedz
mozno by pomohlo zverejnit nejaky univerzalny odkaz na hlavnej stranke ? :wink:
25. jan 2011 o 17:52  • Odpovedz
@seva napriklad....
25. jan 2011 o 17:54  • Odpovedz
@seva ale naco?..ak to napisu na hlavnu stranku prestanu sa ludia pytat?prestanu to vecne rozoberat? ..myslis si to?..ja nie..ved kazdy vie, ze konik nejde tak ako ma..ze sa hlada ta chyba..kuk aj na stranky dozadu...
25. jan 2011 o 17:57  • Odpovedz
@traktor Ja som si dovolila sa za 3 roky prvy raz adminov vobec nieco opytat...Respektive ani nie opytat, ale napisat nazor. Ale pochopila som...mala som byt ticho. Ak su tu tisicky uzivatelov, vzdy sa niekto opyta. Podla mna to je normalne.
25. jan 2011 o 18:09  • Odpovedz
@mircalla netreba byt ticho :wink: ,,treba sa pytat..len ja chapem adminov..maju to teraz tazke, ..a neriesia len toto.. :wink:
25. jan 2011 o 18:12  • Odpovedz
@traktor Mnohi toho maju vela....Ale aj ked som uz akokolvek z toho otravena a znechutena, nenapisala by som zdrzte sa hlupych komentarov. Kebyze bol nejaky agresivny, nepoviem. Za hlupu sa tiez rozhodne nepovazujem. Proste mi to od admina nesedi. To je cele. Uz sa k tomuto radsej nebudem vyjadrovat. A nabuduce ani nic kometovat...poucenie:slight_smile:
25. jan 2011 o 18:22  • Odpovedz
@janocka oki vdaka
25. jan 2011 o 18:24  • Odpovedz
@mircalla ja si myslim ze nemozes od konika ocakavat to aby fungoval ako facebook...
logicky vychadzam z toho, ze taky objemny server aj nieco stoji a kupit dajaky mega serverisko sa proste neda, lebo to peniaze z reklamy nepokryju....
ja by som inak zrusila moznost mat tolko albumov....zbytocny objem dat..... inak mi neprekaza nic a paci sa mi ze sa konik zdokonaluje
25. jan 2011 o 18:28  • Odpovedz
@froschka V poriadku, toto povazujem za normalnu odpoved a o to mi slo
25. jan 2011 o 18:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.