• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@traktor ja len myslim, ze ak by admini upozornili priamo na uvodnej stranke, ze vedia o probleme a riesia ho, urcite by sa nemuseli zaoberat vecnymi otazkami typu, preco MK nefunguje ako ma. a ak aj ano, namiesto odpovede by som uzivatelkam hadzala link na tento oznam.
myslim, ze vsetci chapeme, ze aj admini su ludia, maju svoje rodiny, a nemozu sa zaoberat dookola reagovanim na jeden a ten isty problem, ale naozaj mi pride neprimerane oznacit kriticky nazor ako "hlupy komentar". to je cele.
25. jan 2011 o 19:08  • Odpovedz
@mircalla mno admini su obsas divny....mam s nimi nejake skusenosti.....ale v celku su nas poklad :slight_smile:
25. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz
moj nazor,, mne velmi pomohla tato stranka hlavne zienky co sem pisu .teraz som spokojna aj psychicky a co sa tyka kvality stranky :mno kazda ma svoje chyby, vyhody a nevyhody nikto a nic nieje dokonale.
25. jan 2011 o 20:40  • Odpovedz
@mircalla ospravedlnujem sa, nechcela som sa ta dotknut, tvoj nick som zahrnula do odpovede, pretoze si to na poslednych dvoch stranach rozoberala aj ty a tiez ti odpovedala @grenka citujem "ja som im to napisala latviji...riesia ine a nie konika dat do poriadku " a to povazujem za hlupy komentar, pretoze naozaj sa tu posledne tyzdne neriesi nic ine, len vypadky konika a my admini s tym technicky nic nenarobime, mozeme len uistit uzivatelov, ze sa pracuje na odstraneni chyby a potom tu niekto napise, ze admini riesia ine ...
26. jan 2011 o 06:29  • Odpovedz
26. jan 2011 o 07:09  • Odpovedz
@emjee a dakujem
26. jan 2011 o 07:13  • Odpovedz
mam otazku, ked by som chcela poziadat o pomoc (nie pre mna) dobrych ludi aj na tejto stranke ako to mam spravit??? mojej dobrej znamej sa nedavno narodilo velmi chore vnuca, chlapcek Jakubko ma tumory na hrubom creve a zlyhavaju mu oblicky, musi podstupit operaciu ale na to nemaju dostatok financii... je mozne aby aj prostrednictvom tejto stranky by sa im dalo pomoct zaslanim dobrovolnej lubovolnej ciastky na ich ucet???
26. jan 2011 o 13:23  • Odpovedz
Dobry den, celkom by som uvitala nejaku cast v sekcii "Moj bazar", kde by sa mi zobrazovali "neziaduci" predajcovia, hlavne taky s ktorymi mam neg. skusenost. Bolo by to sukromne, takze by som to videla iba ja. Neplanujete nieco podobne pridat? Dakujem, jana
26. jan 2011 o 15:25  • Odpovedz
@jana17 momentalne sa to neplanuje, ale ako navrh to mozeme prediskutovat. staci nateraz, ak si das do oblubenych tem ciernu listinu alebo skusenosti s nakupujucimi / predavajucimi, kde sa pisu uzivatelia ktori nejakym sposobom vystupovali v bazari nekorektne.verim ze si nemala tolko negativnych skusenosti aby si si nezapamatala ludi s ktorymi uz obchodovat nechces :wink:
26. jan 2011 o 15:33  • Odpovedz
@latvia Dakujem idem to hned pohladat :wink:
26. jan 2011 o 15:36  • Odpovedz
@ywonnee Pravdou je, ze nemame dobre skusenosti s podobnymi akciami, castokrat su to podvody, preto nechceme, aby sa podobne veci zverejnovali na fore. Co si viem predstavit je, zeby si to zverejnila na svojom fotoblogu, ako kratku spravu, alebo clanok, opisala pribeh a poziadala o pomoc. V tom pripade ty nesies zodpovednost, ale aj rucis ze informacia je pravdiva. Ludia, co ta poznaju tak mozu reagovat s doverou.
26. jan 2011 o 15:49  • Odpovedz
tak ako po otázkach,čo je s koňom začnem otázkou:
Už je opravený ? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: sa mi zdá,že ide perfektne,nevypadáva a odkazujem "ujom" že ďakujeme :dizzy_face:
28. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz
@ani3012 mne dnes raz vypadol..a dalo hlasku ze porucha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no ale len chvilocku to bolo :slight_smile:
28. jan 2011 o 20:08  • Odpovedz
@traktor fakt ? Mne nie ,práve že mi ide aj veľmi rýchlo-len niekedy nemôžem upraviť príspevok
28. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz
@ani3012 tak ja som tu ..viac :sweat_smile:
28. jan 2011 o 20:11  • Odpovedz
@ani3012 nemam info ze dosiel uz server, ale opytam sa :wink:
28. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz
28. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz
Neviem, ci to je len moj problem, ale na tuto stranku sa pripajam cez telefon a prehliadac opera mini 5, a neda sa mi komentovat moje vlastne statusy pokial ich uz niekto komentoval. Samotny komentar napisat ide, ale tlacitko pridat komentar sa tam nenachadza.
30. jan 2011 o 13:37  • Odpovedz
@terrs Opera mini 5 je najnovsia verzia? Ostatne veci ti cez operu idu robit? Ked som pred par mes. mala najnovsiu opera mini na mobile, mohla som robit uplne vsetko ako keby som bola na internete na PC, takze neviem v com moze byt tvoj problem :confused:
30. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz
@janocka je to najnovsia verzia, presnejsie 5.1
vsetko ostatne ide okrem youtube a adobe flash. mohlo by to byt tym ??
30. jan 2011 o 18:33  • Odpovedz
@terrs jawa skript to ma na svedomi... konika b museli preprogramovat..
30. jan 2011 o 18:37  • Odpovedz
@olifcek zeby len pri mojich statusoch ktore uz niekto komentoval? vsetko ostatne fubguje..
30. jan 2011 o 18:48  • Odpovedz
@terrs ano, ved tam sa Ti zobrazuje menu, ked prejdes myskou, za pc, ze?
30. jan 2011 o 18:52  • Odpovedz
@olifcek prepac netusim co myslis
30. jan 2011 o 18:57  • Odpovedz
Ahojte chela by som sa opytat ako mam napisat respektiveodoslat inzerat na kocik.Vzdy sa mi zobrazi na monitore inzeraty modry konik cz. no ja ho chcem dat do modry konik sk.Ako to poslat?
30. jan 2011 o 19:13  • Odpovedz
@amina000 musis sa zaregistrovat na modry konik sk. lebo pozeram, ze si sa zaregistrovala na cz- :wink:
30. jan 2011 o 19:15  • Odpovedz
dakujem
30. jan 2011 o 19:17  • Odpovedz
@amina000 dalsiu registraciu si nevytvaraj, tento tvoj nick som prehodila na MK.sk, takze si uz tu mozes vytvorit inzerat
30. jan 2011 o 19:57  • Odpovedz
@terrs ked chces odpovedat, tak na mobile sa Ti nezobrazi t amoznost, ze odpovedat, tak?
30. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz
30. jan 2011 o 20:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.