• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@gerdusha porad ako, ja ho nemam len pre priatelov
12. feb 2011 o 16:24  • Odpovedz
jaj uz to fici
12. feb 2011 o 16:26  • Odpovedz
@mircalla ,
takze uz to mas nastavene?
12. feb 2011 o 16:38  • Odpovedz
12. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz
ked som na modrejstreche a niekto ma na koníku spomína, tak sa mi to tam ukáže... platí to aj o bazároch? aby som zbytočne nemusela preklikávať z kona na strechu... ked chcem len skontrolovať či náhodou blesk neudrel a niekto tie veci nechce :wink:
12. feb 2011 o 18:58  • Odpovedz
@benne inzeráty asi nezobrazuje, ja som mala inzerát na streche a na koňovi mi to teda neukazovalo...
12. feb 2011 o 19:13  • Odpovedz
@lyongirl dik..no to potrebujem vedieť...ale bolo by to blbé, lebo by som nevedela, na ktorý bazár vytrieliť asi.. už nech tie 4 kusy predám a mám pokoj - tak to dopadne, ked chceš pomôcť švagrovi :wink: ďakujem ešte raz
12. feb 2011 o 19:15  • Odpovedz
@benne nie je zač :wink:
12. feb 2011 o 19:46  • Odpovedz
Ahojte @danu @janocka @emjee dá sa takýto spam nejako z vašej strany blokovať?? dííík za info :wink: lebo je aj pre vás zle, keď si tu takto niekto robí reklamu...

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ponozky-pancusky/y74o/hello-kitty-ponozticky-cca2-4mesiace/#replies
13. feb 2011 o 15:58  • Odpovedz
@beruska.zuzanka Nerozumiem, aky spam myslis, dala si link na tvoj inzerat :confused:
13. feb 2011 o 19:14  • Odpovedz
@danu jaj, sorry, vy nevidíte "záujemcu" ktorý mi napísal, tak to sem skopírujem, prepáč, nejako mi nedoplo :sweat_smile: :sweat_smile:

takže toto som myslela

info@hellokitty.sk - Hello Kitty (neregistrovaná/ý) - Dnes o 15:10
Dobry den, spustili sme novy inzertny portal http://www.hellokitty.sk ktory je venovany vyhradne inzercii tovaru s motivom Hello Kitty. Pridavanie inzeratov je uplne BEZPLATNE a velmi jednoduche. Rovnako ako aj ich spatna editacia. V pripade otazok nas nevahajte kontaktovat na info@hellokitty.sk. Pekny den!
13. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz
Ahojte ja som vytvorila súkromnú skupynku a chcem sa spýtať či sa dá zmeniť zakladateľ témy lebo ja pracujem a sú kočky ktoré by sa radi pridali a ja niekedy neviem prísť sem aj pár dní a aby nemuseli čakať tak či by to nemohla prebrať niektorá kočka z témy? dakujem Edit
14. feb 2011 o 17:15  • Odpovedz
@edita84 posielam ti ip
14. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz
@danu mohla by som poprosiť upresniť znenie otázky tu:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/boli-ste-ockovani-proti-chripke/
Podotázka aby bola len ( alebo to môže byť rovno aj otázka )
" koľko z vás,čo ste sa nechali zaočkovať proti chrípke napriek tomu ochorelo ?"

ja som nechcela vedieť názor na očkovanie,ale či očkovanie im pomohlo alebo naopak..skoro každá odpoveď je NIE,lebo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ďakujem :slight_smile:
15. feb 2011 o 11:31  • Odpovedz
@ani3012 najlepsie by bolo keby si zalozila novu otazku, lebo ti, co ti uz odpovedali tak nemozu. Taka otazka este nie je. :wink:
15. feb 2011 o 11:36  • Odpovedz
@danu:slight_smile: ďakujem :dizzy_face:
15. feb 2011 o 11:44  • Odpovedz
Ahojky, chcem sa spytat, preco mi pri nazve moj bazar svieti cervena jednotka a bazar mam prazdny,ziadna kupa a ani ziaden tovar, proste nic.
15. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz
@adikad vieme o tom, ide o technicku chybu riesime to, tvoj problem posielam kolegom na vybavenie :wink:
15. feb 2011 o 14:10  • Odpovedz
chcem sa spytat, ako je to so zadavanim cien v inzeratoch, v inzerate som zadala 5,10 zobrazuje sa vsak 5,09 ked to idem opravit tak je tam 5,1 nula je odmazana, ale ked zadam 5,11 tak to zobrazi spravne, raz som uz kvoli tomu pisala niekedy v novembri, tak sa chcem informovat, ci sa to bude riesit alebo si mam do textu inzeratov pisat aj realnu cenu a v kolonke cena zadavat cokolvek, dakujem
15. feb 2011 o 22:17  • Odpovedz
@zatykoa aj mne sa toto stáva, ale nie vždy, netuším, čo to :confused:
16. feb 2011 o 09:09  • Odpovedz
@zatykoa
@beruska.zuzanka
ja som tiež zvedavá, pred časom ked som sa pýtala, tak mi bolo povedané, že o tejto "chybe" vedia... tak sa vyhýbam tým sumám, ktoré to robia, alebo to beriem tak ako to je... že predávam ako 2.30 nie 2.29... myslím, že horšie by bolo, keby to tam hádzalo sumy nižšie o euro, nie cent :grinning: :grinning:
16. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz
16. feb 2011 o 09:13  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať na nastavenie súkromia - info vo fotoblogoch a v pase pokiaľ majú nastavenú funkcionalitu "viditeľné pre priateľov" sú pre priateľov neviditeľné... vďaka
16. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz
@mau mne práve že ukazuje všetko-aj keď niekto aktualizuje krátku správu ,pridá fotky alebo článok :confused:
ukáže sa to tu http://www.modrykonik.sk/ nad fotkami mi zasvieti čísielko (hneď pri nápise Obľúbené a od priateľov )
16. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz

@danu

vážne sa neplánuje dávať nielen súhlas,ale aj nesúhlas v otázke ? Tak mi teraz v jednej téme chýba :sweat_smile: ale strašne :grinning:
ďakujem
16. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz
@ani3012 mne vo viacerých.. :sweat_smile:...toto by bolo myslim super, keby tu ta moznost bola :wink:
16. feb 2011 o 13:46  • Odpovedz
@ani3012 v dohladnej dobe sa to neplanuje
16. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz
@mau posielam ti ip
16. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz
@ani3012 hovoríš o inej veci ako ja! :wink: Vo fotoblogu máš možnosť nastaviť si súkromie - nakoľko sa budú osobné info (ako napr. vek, bydlisko, údaje o dieťati) zobrazovať - či budú verejné, pre registrovaných, alebo pre priateľov. Ale pokiaľ mám nastavené pre priateľov, tak nevidia ani oni moje osobné údaje v pase...
16. feb 2011 o 14:02  • Odpovedz
16. feb 2011 o 14:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.