• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
danulik, aj ja poznam takych ludi... srandovne je, ak je to clovek vyssie profesijne postaveny ako ty a mas priamy prenos :grinning:
7. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz
pammy ak mas konkretnu otazku najdes si ju bud zodpovedanu cez vyhladavac alebo zalozis temu s konkretnou otazkou - starostlivost o 2mesacne dieta je prilis nekonkretne do sekcie babatiek a zaroven sa to da riesit v spolocnych terminoch
7. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz
problem bude v tom, ze som bola hlhodobo v tom, ze na prezeranie albumov musim byt prihlasena. alebo registrovana.
7. jan 2009 o 14:34  • Odpovedz
mala som nastavene, ze internet sa mi zapinal konikovskou strankou...taky dbil niesom, ale som fakt bola v tom, ze musim byt registrovana a prihlasena. emjee dakujem
7. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz
:wink: nie je zaco :wink:

inak vseobecne odporucam mat nastaveny prehliadac tak, aby sa zapinal strankou "blank" :wink:
7. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz
emjee:
Tak tu temu premenujme na: 'Ako stimulovat 2-mesacne babatko.' Potom by to uz malo byt v poriadku....
7. jan 2009 o 20:13  • Odpovedz
pammy, kým to tu vyriešite, tak tvoj malý bude mať 3m :grinning:
deti sa síce vyvýjajú zo začiatku rýchlo, ale myslím, že v pohode môžeš písať do témy 3m, aspoň to tie maminy budú mať čerstvo v pamäti
7. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz
A vies co Kili, to je dobry napad :slight_smile:
Dakujem :slight_smile:
7. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz
Chcela by som sa opýtať, či niekto nevie, prečo mi nechce zobrať popis k fotkám. Normálne ho tam napíšem, dám "Uložiť" a ked kliknem na celý album, fotky sú bez popisov.
8. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz
Po vymazaní a opätovnom pridaní fotiek už vzalo aj popis :slight_smile:
8. jan 2009 o 10:38  • Odpovedz
mirka lebo nam to tak trochu blbne, riesenie je:
- bud zmazat foto apridat znovu uz aj s popiskom
- pridat popisok bez diakritiky a akychkovek zvlastnych znakov ako ? ! ... :wink: atd.
8. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz
Emjee, viem, že s tým istý čas boli problémy, ale myslela som, že je to už OK. Nevadí, podarilo sa mi to vyriešiť a dik za odpoved :wink:
9. jan 2009 o 07:22  • Odpovedz
ahojte,kedy by mala byť nová verzia MK? :sweat_smile: :confused:
12. jan 2009 o 16:14  • Odpovedz
dobra otazka :slight_smile: ale neviem odpovedat, hadam ked to bude hotove :slight_smile:
12. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz
Ahoj. Čo ste to tu porobili? Všetko je tu písané takým malým písmom,že na to dobre nevidím. Je chyba v mojom PC? :slight_smile:
12. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz
asi v tvojom. už sa tu niečo podobné riešilo a napokon mala dotyčná len zmenšený prehliadač. aký prehliadač máš? skús si zväčšiť pomocou ctr plus+ alebo len samotné +
12. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz
chcela by som sa opýtať adminov - nejde mi Modrý koník na mojom compe, vypisuje mi,že stránka momentálne nie je k dispozícii /v angličtine/, no Modrá strecha aj svadba mi ide..
problém pretrváva už 3 dni :frowning2:

ako vidím, tak v práci žiaden problém..

viete poradiť, čím to je? ďakujem..
13. jan 2009 o 10:50  • Odpovedz
aj ja to mam malinke a rozne modre farby,dva druhy,cim to je?
13. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz
nanyka, a nie je to tým, že doma sa pripájaš až večer? lebo niekoľko dní sa mi to stáva tiež, že o takej 23tej odpoja a asi sa pracuje na novej verzii al. čo
13. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz
... ale teda vtedy mi nejde ani strecha :confused:
13. jan 2009 o 11:23  • Odpovedz
hej v noci byva udrzba, vcera trvala cca 3 hodiny od cca 23:00 :wink:
13. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz
gabuliik,aj mne sa to stalo,ale omylom som klikla na format prehliadaca/som ho zmensila/ :slight_smile: ,tak ako ti pise kili to das do poriadku. :wink:
13. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz
kili nie, ja to mam non stop, cele 3 dni..nie len vecer, aj cez den..

a ako som pisala, strecha mi ide, aj svadba, kon nie.. :frowning2:
13. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz
vcera v noci nesiel konik a ja som sa uz tesila, ze dnes bude nova verzia :angry:
13. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz
ta udrzba bude prebiehat teraz vzdy?
ved ma to nauci chodit skor spavat :grinning:
13. jan 2009 o 15:46  • Odpovedz
dobra otazka, dufam ze dnes uz nebude udrzba :confounded: alebo keby zacinala az okolo 01.00 :sweat_smile:

a mne ked nejde kon tak mi nejde ani strecha, ako je mozne ze vam strecha ide?????
13. jan 2009 o 16:34  • Odpovedz
kili,tak nejde mi to . Teda ide,ale je to zas moc veliké a hrozné! Tak som to zrušila. Myslím ,že to nebude chyba v mojom PC,ale tu na koŇovi. Ved aj Mirka414 písala,že to má malinké a dva druhy modrej.
13. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz
gabuliik, ono by sa to malo zväčšovať postupne, podľa toho, koľko krát to stlačíš, tak daj zas znamienko "-" t.j. mínus, aby sa to zmenšilo podľa požadovanej veľkosti. alebo fakt neviem, čo by mohlo byť vo veci.
13. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz
gabulik,ako kili pise,musis si to zvacsit postupne... :slight_smile:
14. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz
baby, tak mne kôň nejde od pondelka vôbec - ani vo dne, ani v noci..ale len na mojom pc, v práci mi normálne išiel..
zato strecha aj svadba idú v pohode..

tak som to poriešila tak, že som si stiahla mozillu a tu to frčí v pohode..

nechápem prečo, ale tu ide...aspoň že tak..veď som už mala absťák :sweat_smile:
14. jan 2009 o 16:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.