• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@beruska113 sorry asi sme prehliadli :pensive:
21. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz
@emjee neprehliadli. prišla odpoved, že si mám nainštalovat google chrome a vyskušat tak. ale hlavne, že to už ide.
21. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz
@emjee a ešte jedna- dufam posledná otázka na pridávanie fotiek. Všetky a všade mi už idu, akurát do pasu mi zase nejde dat. A mala som ju tam. Nejde to iba teraz, či s tým tiež niečo mám? díky moc.
21. feb 2011 o 18:34  • Odpovedz
ahojte adminovia uz ma to nebavi nahadzujem si album a zo 14 fotiek vidim iba 2...este robite stale so serverom?aj v bazariku to iste,nemozem tam nakuknut lebo mi ukazuje kazdy 4-5 obrazok ...dakujem
22. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz
@grenka problemy so serverom by uz mali byt odstranene :confused: co vidis naiesto obrazkov? napis, prosim, viac informacii aby mohli programatori skor zistit v com je problem

@beruska113 ked si chces nahrat profilovu fotku, tak sa ti napise nejaka chyba? alebo sa to tvari, ze sa nahrava a nenahra sa to? napis, prosim, co najpodrobnejsie co to robi. Najlepsie do Ip, aby som to potom mohla rovno kolegom preposlat nech sa na to pozru. Dakujem
23. feb 2011 o 19:57  • Odpovedz
@janocka ahoj nevidim napr svoje profilove fotky :frowning2: fotky v mojom albume,niektore ano niektore nie :frowning2: potom profolove fotky niektorych mamiciek ako aj ich albumy,,,v barariku vidim kazdu 3=4fotku...nemozem potom objednat :frowning2:
23. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz
@grenka a co vidis namiesto profilovej fotky? a namiesto obrazkov v bazari? je tam biele miesto alebo tam je nieco? ak mozes posli, prosim, screenshot na info@modrykonik.sk aby sme presne videli ako to vidis
dakujem
24. feb 2011 o 00:18  • Odpovedz
@janocka semtam sa mi stane, že vidím biely prázdny štvorček o velkosti profilovej fotky a v pravom hornom rohu štvorca je malý červený krížik, včera večer asi 2 krát sa mi to stalo...
24. feb 2011 o 07:08  • Odpovedz
Toto je taka kvazi otazka...dost ma stve bazirovanie na slovickach...mam 125 inzeratov, zo vsetkych je evidentne ze predavam veci po svojich dvoch detoch a stiahnete mi inzerat kvoli jednemu slovu, ktore ale popisuje stav veci (uviedla som ze predavam nove tenisky, ktore som objednala svojmu synovi a neboli mu dobre)...neda sa najprv nejako napisat posta, nie hned stiahnut inzerat?
24. feb 2011 o 07:33  • Odpovedz
@stvura nie neda :pensive: nie, ze by sme nechceli, ale nie si jedina a vypisovat denne x ip o tom, co je jasne napisane v pravidlach je proste nemozne
24. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz
@emjee ak mám v bazári novú vec, ale miesto "toho slova" napíšem, že nenosené, je to ok?? a ak sa v texte inzerátu použije slovko "nové" aj vtedy blokujete?? nech mám v tom jasno... dík :wink:
24. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz
24. feb 2011 o 08:40  • Odpovedz
@beruska.zuzanka nenosene , môzes napisat s visackou..ak ma visacku :wink:
24. feb 2011 o 08:40  • Odpovedz
@emjee ok, vďaka :wink:
24. feb 2011 o 08:41  • Odpovedz
@traktor väčšinou nemám, ja neskladujem veci s visačkami, všetko čo kúpime, dostaneme plánujeme ponosiť, využiť, ak sa nepodarí, predávam ako nepoužité, nenosené... málo vecí mám s visačkami :slight_smile: ale dík :wink:
24. feb 2011 o 08:42  • Odpovedz
dovolujem si vyjadrit svoj nazor na otazku: Ako vyrobit uhlikovu vodu.
nezda sa mi cencura a mazanie prispevkov koser. ani sa mi nezda, ze boli porusene citovane pravidla.
zavana to nadrziavaniu ciernej ci inej? magii....
naozaj neuveritelne v 21 storoci. samozrejme, je to len na posudeni cloveka, ktory sa stane adminom.
keby som sa nim stala ja, konala by som inac.
24. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz
pisem este raz, aby som vysvetlila svoj nazor. nejaka neskusena, jednoducho uvazujuca mamicka ma problemy s dietatkom. zrejme place...a pod. ona desifruje tento stav, ze je dieta urieknute. (ale dovody mozu byt aj velmi vazne)
normalna spravna odpoved na tuto otazku by mala zniet: vyhladaj odbornu pomoc. tvoje dietatko mozu trapit koliky, ale moze mat aj ine vazne zdravotne problemy.
avsak, podla pravidiel, ktore ste nastavili, by odpoved od akehokolkvek erudovaneho odbornika, bola mimo temu, cize zmazana......
odborna odpoved, ktora skutocne odpoved na polozenu otazku by bol hadam len chemicky vzorec.
apelujem na adminov, aby si uvedomili, ze niektore naivne matky mozu odpovede velmi ovplyvnit a ublizit ich detom.
preto prosim o zodpovednost.
24. feb 2011 o 10:15  • Odpovedz
@filipal no ..musim reagovat..ako môzes napisat jednoducho uvazujuca..ty ju poznas?..ci sudis,len podla zalozenej otazky?..ona dala konkretnu otazku, tak sa ocakava, ze na nu dostane aj normalnu odpoved..nie vysmech..
24. feb 2011 o 10:23  • Odpovedz
@traktor ak vie nejaka mamicka diagnostikovat u babatka, ze je zarieknute, tak je jednoducho uvazujuca, lebo iste vies, ze priciny placu, nervozity a pod. u babatka je viac a musi respektive mal by) ich vylucit odbornik.
okrem toho dotycna mamicka napisala cely prispevok velkou klavesnicou a usudzovala som aj zo stilizacie, z jej prejavu, ze ide o matku z jednoducheho prostredia.
vies, moj nazor je taky, ze radsej nic nezanedbat.
ty zase z coho usudzujes, ze nemoze ist o nieco vaznejsie? pohybujeme sa na tenkom lade.
v inych temach sa priciny daneho stavu vzdy riadne rozpitvavaju a nikto ich nemaze.
ja dost prispievam do temy depresia a viem, ako rady, ktore su tu velmi ovplyvnuju zivoty zien.
aj ked samozrejme mozeme dat od toho ruky prec a povedat, vsak nech si robi co chce, ja za to zodpovedna nie som....
24. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz
@filipal jasne..chapem co pises ale aj tak si myslim, ze tu vysmech nema miesto..mozno stacilo len napisat..tu je link na temu ale...dietatko môze mat aj nieco vaznejsie, treba vyhlat lekara../ak ho uz nevyhladala.../ ..atd, atd...skratka myslim si, ze vzdy sa da aj inak odpovedat :wink: ..ja tiez vela veciam neverim, ..v konkretnej teme som sa vyjadrila ze u nas boli len cervene snurky..pre môj lepsi pocit...myslim si, ze kazdy ma pravo niecomu verit, pokial tym neublizuje svojmu dietatku...ci uz veri v boha, ci cervenej snurke...su tu aj jehovisti ci ako sa to pise, ..su tu rôzne skupiny...a podla mna, vzdy sa da povedat svoj nazor, ale bez rýpania,urazok a vysmechu.. :wink: ..a to , ze priamo v temach sa nemaze..no pokial ma tema nazov a recni sa tamo tom co je v nazve,tak sa nemaze..teda pokial to uz nie je neurazaj, neprovokuj, ..odbocenie....toto bola konkretna otazka, uplne normalne polozena..
24. feb 2011 o 10:48  • Odpovedz
@traktor a ako sa teda vyraba uhlikova voda? :slight_smile:
24. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz
@filipal ja neviem..mrkni do temy http://www.modrykonik.sk/forum/tema/co-proti-urieknutiu/?page=1..ale uz tu nebudem pisat, to je tema adminov :wink:
24. feb 2011 o 11:26  • Odpovedz
@filipal chapem tvoj zamer, pride mi spravny, ale nikto nikomu nezakazuje aby dotycnej mamicke nenapisal IP. takze k informaciam sa dostane
24. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz
nie som dlho zaregistrovana, ale zatial musim povedat, ze som sklamana z tejto stranky. Napad to bol super vytvorit stranku kde si mamicky vymienaju skusenosti, ale uz x krat sa mi stalo ze som hladala odpoved na nejaku otazku a bum - tema uzavreta adminov, odporucene linky kde sa presmerovat a tam "milion" prispevkov niektore roky stare-cize uz aj neaktualne..fakt si myslite ze ma mamićka s malym bejby cas cele to citat?na druhej strane rozumiem ze tu nechcete mat vytvorene tie iste temy niekolko krat..nedalo by sa to nejak sprehladnit?ja neviem podla rokov napr....aj ked je to ta ista tema uz len napr.povinne ockovanie je ine ako pred par rokmi...
25. feb 2011 o 09:00  • Odpovedz
@aninka30 nemusis citat niekolkosto stran, staci ked si precitas par dozadu alebo sa rovno v teme opytas co chces vediet. ak by kazdy tyzden niekto vytvoril otazku o ockovani, aka je pravdepodobnost ze sa v kazdej dockas tych istych odpovedi? bude stale rovnaka tema a po 10 prispevkov? bude mat mamicka cas potom citat 30 rovnakych tem lebo v kazdej je len niekolko odpovedi a nedozvie sa tam vela noveho? snazime sa vsetky mamicky s rovnakym problemom dat dohromady aby si lepsie poradili, viac hlav viac skusenosti a nazorov.
25. feb 2011 o 09:04  • Odpovedz
@aninka30 a este mas jednu moznost, opytaj sa vo svojom fotoblogu, ak nemas cas citat diskusie, tak ti mamicky odpovedia hned bez toho aby si niekde listovala, ale zase to bude o tom, ze ti napise par mamiciek ktore aktualne uvidia tvoju otazku. ak ti to staci, tak sa smelo pytaj :wink:
25. feb 2011 o 09:07  • Odpovedz
@aninka30 ja som tu takmer 2roky a som spokojna. Plny suhlas s @latvia. Takto sa urcite dozvies, co potrebujes
25. feb 2011 o 09:16  • Odpovedz
@latvia dakujem za radu ohladom toho fotoblogu :wink:
25. feb 2011 o 09:20  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. feb 2011 o 11:35 • grenka
zdravim admini,mozem sa opytat-ze ked inzerujem ciernu bluzku v bazari,no v podstate je to top,slusnejsie tielko,tak mozem to inzerovat dva krat a teda pod bluzkami a aj pod trickami? nechcem porusit nejake pravidla tym,ze 2x inzerujem tu istu vec,preto sa radsej dopredu pytam.dakujem:slight_smile: pytam sa preto,ze mozno pod bluzkami si to nik nevsimne,skor si ludia tie topy a tricka otvoria,no v podstate ta vec spada pod obe kategorie
26. feb 2011 o 03:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.