• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@bobocka ak vec aj spada pod dve kategorie (alebo dve velkostne cisla) aj tak sa smie inzerovat len raz - kam to zaradis necham na tebe, ak to nie je kategoria uplne odveci (damska bluzka zaradena do detskych kosiel)
26. feb 2011 o 07:51  • Odpovedz
čaute adminky, neviem sa dostať do svojho albumu vo fotoblogu :frowning2: vyhadzuje mi to chybu 404 :sunglasses:

Zdá sa, že stránka www.modrykonik.sk/fotoblog/beruska.zuzanka/album/emka-v-brusku/ neexistuje.

dík za pomoc :wink:
26. feb 2011 o 20:22  • Odpovedz
@danu zazrela som Ťa v téme o nespoľahlivých inzerentoch, vieš mi na ten album pls pozrieť, poprípade to niekomu posunúť? neviem ani vytvoriť nový fotoalbum :frowning2: vďaka za pomoc :wink:
26. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz
@beruska.zuzanka musim to posunut kolegom na riesenie. Link co si dala tak nefunguje, ale ked kliknem na teba tak album vidim, ale uz otvorit nejde :unamused:
26. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz
@danu veľká vďaka :wink:
26. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz
26. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz
ahojte admini/adminky
mam problem so zobrazenim mojich albumov. akosi sa do nich neviem dostat a tak ani pridat nove foto. vyhadzuje mi to chybu 404 a tuto hlasku:
Zdá sa, že stránka www.modrykonik.sk/fotoblog/katka.ott/album/zima-2010-11/ neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.

album nie je uzamknuty, do vcera to fungovalo.
dakujem
27. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz
@katka.ott ja som mala presne taký istý problém cez chrome ,ale cez IE mi nahrávať fotky išli ..vyskúšaj to...teraz to mám urobené na chrome tak,že môžem nahrávať,ale len po jednej fotke :unamused:
27. feb 2011 o 16:04  • Odpovedz
takze problem som obklukou vyriesila :sunglasses: .
nejde to ak idem nasledovne: klik na nazov albumu (napr. ZIMA 2010/11), nasledne hlasi chybu 404

ide to: klik na fotku (1. - titulna) z albumu, klik spät na album, pridat fotky, ...
dookola blizsie :sweat_smile:
27. feb 2011 o 17:56  • Odpovedz
@katka.ott no, len keď chceš nový album vytvoriť, tak Ti to ide, lebo ja mám rovnaký problém ako Ty, to pridanie fotiek som vyskúšala, to si dobre vymyslela, ale nový album nejde :frowning2:
27. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz
ahojte chcem napisat kratku spravu a nezobrazi sa mi tam :angry: daco robim zle?
27. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz
@beruska.zuzanka takze novy album nejde, sprava ide. niekde musi byt pes zakopany ... :unamused:
27. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz
@beruska.zuzanka
@katka.ott
poslala som to kolegom na riesenie
28. feb 2011 o 07:41  • Odpovedz
@evitka82 a co ti vypise? opis to prosim blizsie
28. feb 2011 o 07:41  • Odpovedz
ja mám nápad....čo tak vymyslieť sekciu pre tých čo majú potrebu si vymýšľať? :sweat_smile:
28. feb 2011 o 13:50  • Odpovedz
@alca85 len čo by sa tam nenudili, veď oni potrebujú serióznu pozornosť :wink: jedine, že by sa chceli predbiehať, ktorá je lepšia! :wink:
28. feb 2011 o 13:55  • Odpovedz
@danu dakujem, uz to funguje :slight_smile:
28. feb 2011 o 14:59  • Odpovedz
@beruska.zuzanka uz by ti to malo ist, skus :wink:
28. feb 2011 o 19:28  • Odpovedz
@danu Ahojky, jeej super, vďaka :wink: tak hádam cez víkend sa dostanem k tvoreniu nového albumu, vaka ešte raz, maj sa pekne :wink:
28. feb 2011 o 19:57  • Odpovedz
Dobrý večer prajem. Dnes mi zrazu nechce pridať nové fotky do albumu..kliknem na "pridať", potom vyberiem príslušnú foto, ale nenahrá mi ju, nič to nerobí, ani nevypisuje žiadne upozornenie, akoby som ten krok ani nespravila, jednoducho to absolútne nereaguje..V čom je chyba? Doteraz som s tým problém nemala. Vopred ďakujem za odpoveď.
28. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz
no dobre takze ked mam dat otazku sem, tak ju sem davam, sice clovek by ratal s tym, ze admini to sem z tej druhej temy skopiruju, ale tak kedze sa tak neudialo, tak kopirujem ja:

sovicka_ Mám dotaz - ptala jsem se pod jednou fotkou ve vašem fotoblogu, ale bez odpovědi - což chápu, tam je to takové zapadlé.
Nastavila jsem si v soukromí fotoblogu v kolonce "kdo vidí moje osobní informace" možnost Jen přátelé. Problém je, že mi zmizel počet týdnu těhotenství v podpisu - a vlastně i po najetí myši na mojí fotku. To je normální stav? Nevidím ty informace ani já, ani mí přátelé.
Díky

sovicka_ Prosím prosím, nemohl by se někdo mrknout na ten můj podpis pod příspěvkem? V nastavení mám normálně uveden termín porodu i to, že čekám dvojčata - ale po zaškrtnutí možnosti, aby údaje ve fotoblogu viděli jen přátelé, je opravdu nevidí nikdo, ani já - a pořád se mě na to někdo ptá
Ještě jednou popis problému:
Nastavila jsem si v soukromí fotoblogu v kolonce "kdo vidí moje osobní informace" možnost Jen přátelé. Problém je, že mi zmizel počet týdnu těhotenství v podpisu - a vlastně i po najetí myši na mojí fotku. To je normální stav? Nevidím ty informace ani já, ani mí přátelé.

katy.m @sovicka_ taky mi nejde nastavit syn do pasu,asi před 14 dny zmizel a opakované nastavení nefunguje

sovicka_ @katy.m tak to mně, když si tam dám, aby to viděli všichni registrovaní, to normálně funguje. Jen to nefunguje při zaškrtnutí volby, aby to viděli přátelé (což mám nastaveno i teď).

katy.m aha,tak u mě ho v pase nevidí nikdo.Ale v albu ho mám

sovicka_ @katy.m a když tu volbu změníš na "všichni uživatelé" tak to pořád nikdo nevidí?

katy.m @sovicka_ aha,už to tam mám, děkuji

sovicka_ Stále nic ?

cuttysark nefunguju mi tehotenske tyzdne a info o mne v pase - pridavam sa k @sovicka_ a @katy.m admini, prosim, co s tym?
1. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz
Mám otázku na adminov: ako a kde môžem spropagovať, že sa v našom MC bude konať burza detského oblečenia, potrieb a hračiek - tak, aby to nešlo proti pravidlám Modrého koníka. (veď preto sa pýtam radšej skôr ako niečo urobím).
Ďakujem!
1. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz
@syslica mas viac moznosti - mozes si dat do fotoblogu kratku spravu, a taktiez to mozes zverejnit v teme o danom MC pripadne v regionalnej teme (mesto v ktorom MC posobi)
1. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz
nedali by sa hodnotenia rozdelit na negativne a pozitivne?
1. mar 2011 o 12:03  • Odpovedz
@murinka hod to do napadov pre adminov, to by bolo vcelku fajn mat to rozdelene
1. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz
@latvia uz som to tam tusim pisala a nikto nic :sweat_smile: skusim este raz
1. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz
nedal by sa obmedzit pocet kratkych sprav? neda sa mi odpovedat ked ma niekto napr. 220 kratkych sprav. nestacilo by cca 30?
1. mar 2011 o 19:57  • Odpovedz
@murinka uz som to poznacila do nasho interneho zoznamu napadov, mne sa to tiez pozdava, ale realizaciu neviem prislubit :wink:
2. mar 2011 o 06:38  • Odpovedz
Dobrý deň..3. deň mi nejde pridávať nové foto, už som sem písala, pozreli sa programátori na to? Nejde len o pridávanie fotiek do albumov, ale takto ma to brzdí aj vo vytvorení nových inzerátov. Znovu prosím o nápravu alebo aspoň o oznámenie kedy sa to bude riešiť, aby som vedela, či sa mi tu na to ešte vôbec oplatí čakať, alebo si inzeráty budem vytvárať na inej stránke. Znovu vopred ďakujem za odpoveď!
2. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz
@lukinkowa nefunguje ti to ani cez internet explorer prehliadac?
2. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.