• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@berus222 ako sa ti neda odpovedat? :confused: skus byt konkretnejsia :sweat_smile:
2. mar 2011 o 12:25  • Odpovedz
@latvia najprv mi to strasne dlho nacitava, potom mi to vsetko oznaci na zlto a vyhodni nejaku tabulku, ze nieco prestalo pracovat a ci chcem cinnost ukoncit. ci dam ano alebo nie, vypne ma to z tej kratkej spravy. ale toto mi robi iba ked ma niekto vela sprav. ked ma niekto cca 10, tak mi ide odpovedat.
2. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz
@berus222 to zrejme nebude kvoli poctu sprav, mne to funguje aj pri velkom pocte. mozno nejaka technicka chyba, uvidime
2. mar 2011 o 13:14  • Odpovedz
@latvia Už som to skúšala cez všeliaké prehliadače.. :frowning2: Pôvodne som mala Google chrome, všetko bolo v poriadku, tak som skúsila cez Mozzilu a aj Explorer a nič..
2. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz
Už mi to ide! :dizzy_face: Ďakujem pekne za nápravu, teším sa :slight_smile:
2. mar 2011 o 15:58  • Odpovedz
@murinka rozdelenie hodnoteni na pozitivne/negativne sa neplanuje. Ak uzivatel dostane napr. 20 pozitivnych hodnoteni a 1 negativne, tak to 1 negativne bude stale svietit a "zavadzat". takto ked si chce niekto urobit obraz o predavajucom/kupujucom, ma moznost precitat si par najnovsich hodnoteni a na zaklade toho usudit ci je uzivatel spolahlivy.
3. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz
Adminky, chcela som sa spýtať. Nebolo by možné dať okrem ,,páči sa " aj ,,nepáči sa" mi to?
3. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz
Chcela by som sa spytat, ci by bolo mozne v bazariku v casti baliky oblecenia zadavat a vyhladavat inzeraty aj podla velkosti, dost zle sa v tejto kategorii orientuje.
3. mar 2011 o 15:39  • Odpovedz
prosim vas fotky mam zmenšené a dejaju sa mi vložit do inzerátu :cry:
3. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz
Dá sa zmazať môj vlastný príspevok. Chcela som napísať odkaz do IP a nejako som zazmätkovala a napísala to normálne do diskusie. Nechcem aby bol ten môj príspevok zverejnený, lebo je tam také info, čo nepatrí na verejnú diskusiu.Ďakujem.
5. mar 2011 o 18:39  • Odpovedz
@martineckac tak príspevok označ..pod značkou IP máš trojuholník a klikni naň
5. mar 2011 o 19:47  • Odpovedz
mala by som dotaz: pisala som hanke(nutradefense) v sobotu IP, ale medzitym je uz mesiac s dojcenskou vodou, je sanca, ze mi odpise?
a potom toto (ak tuo tu uz bolo tak sa ospravdelnujem): nedal by sa robit filter inzeratov podla mesta +- niekolko km? (napr. ako to ma bazos). dost casto mam zaujem len o osobny odber (kocik, oblecenie pre mna, autosedacka) a zle sa mi hlada, treba prezerat niekedy stovky inzeratov, niektore uzivatelky tiez nezadavaju mesto (skoda, ze to nie je povinne)
dakujem
7. mar 2011 o 17:00  • Odpovedz
zdravim prosim Vas pri zadavani inzeratu mi nejdu natiahnut fotografie.mozte mi popisat ako sa to robi mozno postupujem nespravne.dakujem
7. mar 2011 o 18:08  • Odpovedz
chcem sa spytat preco ked ma niekto napisane v pase ze caka dvojicky, pod prispevkom sa nezobrazi ze caka dvojicky resp. babatka ale ze caka babatko...bolo by to krajsie, keby ze je to dokonale:slight_smile:

no a dalsia vec, ten moj dotaz na to zobrazovanie resp. nezobrazovanie pasu ked mam nastavene sukromie len priatelia bola statocne odignorovana, takze prosim o nejaku normalnu odpoved nie len dotaz ze naco by to bolo dobre a ci mi to az tak vadi...vdaka
8. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz
@anaxamon toto uz som sa tu snazila riesit a stretla som sa okrem presmerovania latvie s ignoraciou :unamused: :angry:
8. mar 2011 o 18:47  • Odpovedz
@danu v bazariku jedno vylepsenie? vo vymazanych inzeratoch som si nasla neprecitane spravy.... neregistrovane mamicky mi i po mojom vymazani a zastaveni inzeratu pisali a ja som si to len nahodou nasla, lebo som cosi vo vymazanych hladala. takto je to ok, alebo sa to da opravit, aby mi to svietilo medzi novymi spravami, hoc v sekcii ,,vymazane inzeraty,, ? daki
8. mar 2011 o 18:51  • Odpovedz
Koľko jazykových mutácií koníka (svadby, strechy) vlastne existuje?
8. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz
@latvia ..alebo iny admin...ahoj...zalozila som diskusiu v teme skolkari a skolaci z nazvom...naspup do skolky-september 2011-Dublin-cele Irskko...rada by som zmenila nazov a temu troska rozsirila...ak sa da...na...nastup do skolky september 2011 v cudzine...daujem za odpoved.. :slight_smile:
8. mar 2011 o 20:29  • Odpovedz
@vodnarky a nebude ti prekazat ak tam pridaju prispevky trebars ako je to v nemecku? nazov temy nie je problem zmenit, tak napis presne ako by to maslo vyzerat - cely nazov a pripadne aj cely uvodny prispevok

@terrs
Finalstitch.co.uk, Brautpunkt.de, Fairelanoce.fr, Mojasvadba.sk, Beremese.cz
Blauespony.de, Ledadableu.de, Modrykonik.sk, Modrykonik.cz
Modrastrecha.sk, Modrastrecha.cz
8. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz
Ako si mám zmeniť alternatívny sposob nahrávania fotiek do bazáriku? musím len tuto možnosť využívať a neviem ako to možem prestaviť, je to na pevno, akoby som si to zvolila ja, avsak.... :frowning2:
Od isteho casu mám nastavené na pridávanie nových fotografií alternatívny sposob nahravania fotiek, je to dosť komplikované, kedže chcem zmeniť napríklad len cenu, alebo doplnit text - rozmery tovaru a musím odznova vsetky foto nahadzovať. Ako si to možem prestaviť? možem poprosiť vas, aby ste mi to prestavili Vy? možno som nejakú klavesu omylom stisla a odvtedy musím používať jedine tento alternativny sposob nahravania fotiek, dakujem za opravu, vopred.
8. mar 2011 o 20:59  • Odpovedz
@latvia -dala by sa ta tema uplne zmazat?chcela by som vytvorit novu a popisat tam lepsie jazykovu barieru slovenskkych deticiek,ktore nastupuju tento rok do skolky v inych krajinach...a rada by som sa opytala na pocity inych mamiciek..dakujem.. :slight_smile:
9. mar 2011 o 12:05  • Odpovedz
@sobka velmi nechapem ten alternativny sposob nahravania fotiek :sweat_smile: ked si das len upravit inzerat tak ti to zmaze hned aj fotky? :confused:
9. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz
ano, zmaže mi fotky a musím nahadzovať odznova, ak nezmením inzerát, ani nic v texte, tak foto ostane...stale mi vypisuje poznamku: používas alternatívne nahravanie fotiek" nechápem, neviem to ani zmeniť....
9. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz
@sobka poslem to na riesenie kolegovi :wink:
9. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz
Dakujem pekne, dufam, že sa to vyrieši:slight_smile:
9. mar 2011 o 21:51  • Odpovedz
Dobrý deň, chcela som sa spýtať admina, ako sa vymažem z Katalógu firiem? Ďakujem za odpoveď....
10. mar 2011 o 11:40  • Odpovedz
@ivka1603 tvoju poziadavku posielam adminovi @janocka
10. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz
@danu
ďakujem
10. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz
rada by som sa opýtala, či nie je možné premenovať tému
Ake mate skúsenosti s nakupujucimi/ predavajucimi??
Maminky, ktoré sa chcú poradiť, tie tam stále píšu, ale je to mazané, pretože téme ma obsahovať iba mená spoľahlivých resp. nespoľahlivých kupujúcich/predávajúcich. Len ten názov nabáda na niečo iné. Radšej by sa to mohlo inač volať a potom by sa vytvorila nová téma, ktorá by bola na diskusiu o rôznych spôsoboch predaja a nepredaja a o veciach, ktoré do tejto témy nepatria.
Ďakujem
10. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz
ja si tiez myslim, ze ta tema Ake mate skúsenosti s nakupujucimi/ predavajucimi?? by mala byt o vymienani si skusenosti, teda diskusia, a tema Cierna listina by mala byt listinou, teda zoznamom nespolahlivych kupujucich/predavajucich... :confused: akludne k Ciernej listine zalozit aj Bielu listinu na spolahlive kupujuce :wink:
10. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.