• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@ikke biela listina sa mne nepaci..a uz bola zalozena a aj stopnuta...ak je niekto spokojny, tak to pise do hodnotenia...ale inak s tym co pisete vyssie suhlasim...je to diskusia a vecne sa to tam maze..aj tak je to uz tak nepriehladne , ze koniec..
10. mar 2011 o 13:19  • Odpovedz
@traktor ale neregistrovanym kupujucim sa hodnotenie neda napisat, ci? :confused: ...aj ked teda mne to moze byt skoro jedno, ja z objektivnych dovodov tento bazar nevyuzivam :sweat_smile:
10. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz
@traktor , to co tam pise danu je vlastne logicke a rozumne, len potom by sa to malo mazat aj v tej teme o skusenostiach s nakupujucimi... ale mozno to aj robia, uz som to dlhsie necitala

nic to ale nemeni na tom, ze ako zoznam nespolahlivych kupujucich by podla mna bola lepsia Cierna listina a temu Ake mate skusenosti... nechat na skusenosti, teda na diskusiu :wink:
10. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz
@ikke suhlasim :wink:
10. mar 2011 o 13:33  • Odpovedz
@ikke úplne súhlasím a pridávam sa k otázke Martinky :wink:
10. mar 2011 o 13:37  • Odpovedz
@ikke alebo otvárať tému "Čierna listina" podľa potreby ako "Zablokovaní užívatelia "
10. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz
Kedze ste viacere prejavili zaujem o to, aby ste si mohli pisat aj o inych veciach co sa tyka predaja , informacii a inych veci, ktore suvisia s Bazarom a predavajucimi/kupujucimi znovu som otvorila tuto temu
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/skusenosti-s-predavajucimi-na-modrom-konikovi/?page=last&post=last&lastref=il

nicky s nespolahlivymi kupujucimi prosim piste sem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/cerna-listina/?page=last&post=last&lastref=il

Z tejto zamknutej temy budem postupne kopirovat nicky nespolahlivych uzivatelov, ktore ste pisali sem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ake-mate-skusenosti-s-nakupujucimi-predavajuci/?page=last&post=last&lastref=il do Ciernej listiny, nech je to prehladnejsie.

10. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz
@danu dakujeme danu :wink:
10. mar 2011 o 15:37  • Odpovedz
@danu super, ďakujeme :wink: :dizzy_face:
10. mar 2011 o 16:26  • Odpovedz
@sobka nahravanie fotiek som ti zmenila, tak verim, ze ti to bude fungovat spravne a bude sa ti dat zmenit aj profilova fotka

@ivka1603 prezentaciu som ti deaktivovala

@anaxamon s tymi dvojickami je to dobry napad, posunula som to programatorom. Nie je to vsak priorita, takze tak skoro to nezmenia.... to aby si si videla udaje v pase tak ako ich vidia tvoji priatelia - v buducnosti to tak bude
10. mar 2011 o 17:01  • Odpovedz
@janocka
Ďakujem za deaktiváciu :slight_smile:
10. mar 2011 o 17:24  • Odpovedz
nefunguje mi uz dlhsie pridavanie fotiek do fotoblogu .. ako ste na tom ostatne
10. mar 2011 o 19:09  • Odpovedz
@maznacik007 akurat som skusala, mne to ide
10. mar 2011 o 19:17  • Odpovedz
dakujem za opravu, je to už ovela lepsie, jednoduchsie... :wink: foto zmenené :slight_smile:
10. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz
@danu VĎAKA:dizzy_face:
10. mar 2011 o 21:08  • Odpovedz
11. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz
čaute baby, @danu @janocka @emjee je možné, že mi neprechádzajú IP jednej užívateľke?? ostatným napíšem v pohode, tejto konkrétnej nie, ide o @alenaban :confused: :confused: prosím, pomôžte, jednáme sa o bazárové vecičky cez IP a už jej dlhšie neprešli, lebo stále mi píše, aby som potvrdila svoj záujem, ja jej odpíšem a ona moje správy asi nedostala :confused: :confused: nerada by som bola za nespoľahlivú :pensive: vďaka a krásny slnečný víkendík želáááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz
@beruska.zuzanka pokial ti ide posta inym ludom, mala by ju dostat aj ona. posli mi IP.ja poslem aj jej, uvidime ci mne odpise
12. mar 2011 o 14:02  • Odpovedz
@latvia no, mne už sa toto raz stalo, keď mi nešli IP posielať jednej kamoške zo súkromky, ale potom sa to nejako upravilo :confused:
prepošlem Ti, čo som jej písala a skús jej to pls poslať, vďaka :wink: :dizzy_face:
12. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz
@beruska.zuzanka ok, cakam, zatial mi nic nedoslo.tak mi sem napis ked to odosles, mozno to nepride ani mne
12. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz
@latvia už som Ti poslala :slight_smile:
12. mar 2011 o 14:14  • Odpovedz
@beruska.zuzanka doteraz nic nedoslo :confused: takze zrejme bude nejaka chyba u teba, pockam este chvilu, ak nepride tak sa na to mrknu programatori, ale asi az v podnelok :sweat_smile: zatial si skuste urobit skuromku a piste si do fora :slight_smile:
12. mar 2011 o 14:21  • Odpovedz
@latvia ouej, tak to tak nejako asi spravíme, alebo jej vyspamujem iný inzerát, čo som nechcela, ale asi budem musieť :sweat_smile:
12. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz
@beruska.zuzanka prave mi odpisala na IP, takze u nej problem nie je. tak zatial skuste vydrzat, poriesi sa to do pondelka snad
12. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz
@beruska.zuzanka pripadne skus, ak mate viac odpovedi v predmete ze predmet Re: Re: Re: atd a dlhsia IP - tak napisat novu - mozno to vyhodnocuje ako spam
12. mar 2011 o 14:49  • Odpovedz
Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či je možné zablokovať užívateľku modrého koníka a mojej svadby, na základe toho, že zavádza pri kúpe veci cez bazár, objednáva si ich cez dobierku a následne prestane komunikovať a tovar si neprevezme.

Nie som jediná, negatívne skúsenosti s touto osobou ma i @erika3011 :frowning2:

Jedná sa o:
Veronika Gonzúrová, Trubín 194, 966 23 Lovčica, nick: @veronika18

Taktiež som si všimla, že zavádza pri údajoch, ktoré uvádza v profile, niekde píše, že je slobodná a bezdetná, inde zase že zasnúbená a na mojej svadbe napríklad uvádza, že je vydatá.
Napr aj na FB je možné si ju podla mena vyhladat.....

Vopred ďakujem za "pomoc" a odpoveď... nechcem aby takúto negatívnu skúsenosť mali i ďalšie uživateľky,
13. mar 2011 o 08:09  • Odpovedz
Dobrý deň, chcela by som vás i ja poprosiť o zablokovanie užívatelky veronika18 nakolko je to úplne nespolahlivá osoba, objednava si veci cez bazarik a vôbec zásielky neprevezme a neni ochotná vôbec komunikovať.. Takto robim mamičkám na materskej len finančne škody, nakolko už ani poštovné neni lacná zaležitosť ked ide o dobierku a pokial sa neposielal poistený balíček neni ani iste že sa tovar vráti.. taketo "kupujúce" by tu jednoducho nemali byť.. rovnakú skúsenosť s nou má aj ninny. I ked viem,že jej zablokovanim sa všetko nevyrieši, lebo si môže vytvoriť nový nick ale aspon to bude pre nu ako také upozornenie.. ďakujem!
13. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz
dá sa dať v bazári možnosť DARUJEM ?
14. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz
@beruska.zuzanka je v tej Ip vela linkov alebo je ta Ip prilis dlha, alebo ako pise @pink_lady nie je predmet prilis dlhy? Skus tu Ip rozdelit na viac mensich casti, malo by to potom prejst

@dadka212 darujem sa da automaticky ked das cenu 0 eur

@ninny @erika3011 - uzivatelka @veronika18 nebola uz par tyzdnov prihlasena na stranke, tak mozno nema k dispozicii internet alebo je niekde odcestovana... preto by som s blokovanim este pockala, mozno si tovar prevezme :sweat_smile:
14. mar 2011 o 15:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.