• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@janocka vďaka, už sme to poriešili :wink:
14. mar 2011 o 17:07  • Odpovedz
@janocka a viete aj kedy bola naposledy prihlasena? Lebo ja som jej balík odosielala 1. triedou doporučene 28. februara, 2. tebruara som jej pisala, ze ako ci prisiel balik, tak odpisala, ze este nie, ze da hned vediet ked pride a odvtedy sa neozvala... co sa mi ale nezda, kedze balik bol posielany 1. triedou... takze uz ho mala mat doma na druhy den... tak uvidime, ale o chvilu ubehne na baliku 18 dnova lehota vyzdvihnutia... takze by sa mal vratit... tak cakam.... :frowning2:
14. mar 2011 o 17:42  • Odpovedz
Maminky, prosím vás o radu, mám veľmi zlatú kupujúcu maminku, ktorá je registrovaná na modrykoník.cz, nemá ešte žiadne hodnotenia a rada by som jej ho dala, ale po kliknutí na: "bez hodnotenia", mi vyskočí: táto stránka neexistuje, skús nejakú inú....
15. mar 2011 o 20:43  • Odpovedz
@zanna28 posli mi do ip jej nick, skusim ci mne to pojde
15. mar 2011 o 20:45  • Odpovedz
zdravim admini.chcem sa opytat,ze ci sa nejak neda dodatocne zmazat v mojom bazari nejake veci o ktore som v minulosti prejavila zaujem.vzdy ked ma nieco v bazari zaujme,tak si to dam medzi moje oblubene a ked sa k tomu po par dnoch vratim,tak uz tam niektore veci nie su,no stale su medzi mojimi oblubenymi,ale ked ich otvorim,tak mi napise,ze inzerat neexistuje(teda je uz dana vec predana).takto ma plnu stranku veci,co uz v bazarovej ponuke nie su a neviem ako sa mam toho zbavit :unamused:
16. mar 2011 o 00:08  • Odpovedz
@bobocka ahoj, myslim, ze to staci "odhviezdickovat", tak, ze znovu kliknes na hviezdicku, a tak vec odznacis z tvojich oblubenych :wink:
16. mar 2011 o 03:23  • Odpovedz
@bobocka je to tak ako pise @seva staci odhviezdickovat
16. mar 2011 o 07:36  • Odpovedz
@emjee @seva dakujuem krasne kocky :slight_smile: tak na koniku som uz vyse roka denne a az dodnes som si myslela,ze tie hviezdicky su na okrasu :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz
Ahojte Všetci!
Chcem sa ospravedlniť všetkym mala som važne zdravotne problemi a bola som v nemocnici..Včera som sa vratila a dnes rano som si bola vyzdvihnuť všetok objednany tovar... Ešte raz sa ospravedlnujem za zržanie..
17. mar 2011 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz
@veronika18 Ahoj, tak za to teda ozaj nemôžeš, že si musela do nemocnice.. len sme sa zlakli, že sme natrafili na nekorektnú kupujúcu... som rada, že sa to vyriešilo, skoré uzdravenie prajeme.
17. mar 2011 o 12:34  • Odpovedz
Ano chapem Vas všetky že som Vam sposobila problemi.Som rada že sa to vyriešilo.A ešte raz velmi ma to mrzi.Povodne som posielala mamu po baliky lenže tu na našej "užastnej"pošte jej nechceli dat že to pocka 18 dni.Preto nastala takato situacia.a ešte sa chcem opytať ako sa vyplna tu profil??? Lebo ja som si neviplnala nič tak ma zaskočili niektore veci..Bola som slobodna mamička teraz som už chvalabohu zasnubena a. 6.8.2011 mame svadbu.A mám ročneho synčeka Miška.. Ďakujem
17. mar 2011 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz
heh tam mi nenaskočilo čislo mam 4ročneho synčeka :slight_smile:
17. mar 2011 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz
@veronika18 Ahoj ,ak ti možem poradiť v hornom riadku ,kde si pozeraš IP a kde sa odhlasuješ máš nastavenia ,klikni na to a potom zas na kolonku tehotenstvo a rodina ,potom stačí vyplniť udaje :wink:
17. mar 2011 o 12:53  • Odpovedz
@veronika18 zaujimave a na mojasvadba máš už vraj vyše 500 dní po svadbe... aj to si si isto nejako vyplnila.. šup šup oprav to :sweat_smile: lebo potom sa naskytne takato situacia že ti ludia jednoducho preveria profil ak potrebuju a potom ostanu z toho v šoku ked zistia rozdielne fakty..
17. mar 2011 o 12:59  • Odpovedz
8. augusta 2009 ste mali svadbu a mas 3 rocneho syna..tak trosku divne nie :sweat_smile: ..ako ok, ked nevies vyplnovat..ale zakladne udaje a datum by si mala vediet..
@veronika18
17. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz
@traktor ved toto.. aspon základne udaje ako datumy by mohla vedieť.. je mi to čudne, dúfam, len že balik ozaj prevzala.. no ved uvidíme..
17. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz
@veronika18 Veronika, hlavne nech si v poriadku. A tak ako písala @erika3011 mysleli sme si, že si jedná z tých nekorektných kupujúcich, keďže si prestala komunikovať a balíček nebol vyzdvihnutý... sorry.... :wink:
17. mar 2011 o 14:04  • Odpovedz
už som to poopravovala..na modrom koniku aj na mojej svadbe..Dúfam že to je už v poriadku..
A baliky som naozaj prebrala dnes rano ! Mrzí ma tato sytuacia ale klamarka niesom...

lawli -ďakujem za pomoc :slight_smile:
17. mar 2011 o 15:28  •  2 deti  • Odpovedz
@latvia Dobry den prajem. Chcela by som sa opytat, ci je taka moznost v bazari vyselektovat napr. dve velkosti alebo dve znacky naraz, nielen vsetky velkosti, ale po jednom...pomohlo by to :slight_smile: dakujem za odpoved.
18. mar 2011 o 16:21  • Odpovedz
@ela007 myslis ze ked pradavas dajme tomu tricko a svetrik roznych velkosti a znaciek v jednom inzerate tak aby sa dali vybrat 2 velkosti a 2 znacky?
18. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz
@latvia nie, ked chcem kupit napr. tricko a dcera nosi momentalne velkost 80, aby som mohla zvolit pri vybere velkost 80 a 86, co by jej teoreticky mohlo byt tiez dobre...
18. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz
@latvia alebo inak : bazar - komplety - velkost 80, 86, znacka povedzme Next a Benetton. Ako tieto kriteria vybrat sucasne? :slight_smile:
18. mar 2011 o 17:04  • Odpovedz
@ela007 jaaaaj, akoze ked nieco hladas a chces rozsirit obzor o velkosti a znacky? :slight_smile: uz som pochopila, toto inac som mi nule hladala aj ja, vcelku by to bodlo, ale to sa musi naprogramovat.posuniem to vyssie, momentalne sa to neda
18. mar 2011 o 17:06  • Odpovedz
@latvia ano, presne tak :slight_smile: aj tak vdaka za odpoved a snad sa to podari presadit :slight_smile: pomohlo by to.
18. mar 2011 o 17:09  • Odpovedz
@ela007 ono s presadenim problem nie je, vsetky taketo vychytavky su len zlepsenim, problem je skor to, ze sa programuje zatial kopec inych veci, takze sa to musi zaradit do fronty :sweat_smile:
18. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz
@latvia takuto moznost ako pise @ela007 by som uvitala aj ja :slight_smile:. Este by sa mi pacilo v bazariku medzi ciapkami, vyclenit klobuciky a siltovky, do jednej podkategorie. A keby bolo mozne vyhladat tovar s nulovou cenou - darujem.
18. mar 2011 o 17:19  • Odpovedz
@latvia tak drzim palceky, nech je to cim skor :D
18. mar 2011 o 17:19  • Odpovedz
@dara76 @latvia a moznost jednotlive kategorie vyselektovat aj podla mesta...napr. bratislava, kosice atd...
18. mar 2011 o 17:21  • Odpovedz
@dara76
@ela007 potom to hodte sem, tu sa pisu napady na zlepsenie stranky :wink:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napad-pre-adminov/?page=last&post=last&lastref=go
posuvam to vyssie
18. mar 2011 o 17:22  • Odpovedz
v téme "zablokovaní uživatelia" nie sú zahrnuté niektoré nicky, ktoré napr. zneužili údaje (fotky) niekoho iného a vydávali ich za svoje.. namotalo sa niekoľko užívateliek, dokonca si vymieňali IP a teraz ani netušia, že prečo im tá "dobrá" duša zmizla :confused: Prečo?? Prečo tam nie sú všetci, ktorých zablokujete??
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/zablokovani-uzivatelia/

ja osobne mám túto tému medzi obľubenými, keď som na ňu pred časom naďabila, šmykom som menila heslo na bezpečnejšie, ako aj prehodnotila, aké foto sem budem dávať
18. mar 2011 o 18:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.