• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Brej,
ja by som sa chcela opýtať ako zistím moje heslo lebo som zabudla ups heh :grinning:
19. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz
@benne uplne vsetkych tam nepiseme, iba tych, ktori sluzia na vystrahu pripadnym dalsim podvodnikom. koho si tam nenasla? :confused:
21. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz
@aby zrejme si si uz spomenula :wink:
a pre ostatnych,ktori by ho zabudli, je tlacitko pod prihlasovanim Zabudol som heslo, alebo tak nejak. na registracny mail ti pride oznam kde si upravis heslo este raz. takze nemenit si reg. mail po registracii a hlavne si treba nan pamatat heslo :grinning:
21. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz
ahojte... ja som sa dnes docitala zaujimave veci o MK na inom fore a zaujimalo by ma ako to je so sukromnymi skupinami / nakolko do viacerych prispievam/ kontrolujete aj tieto sukromne skupiny? a vyuzivaju sa na povedzme sankcie aj info z nich? pripadne ako to je s vecami co tam piseme... ja som bola v tom ze je to sukromne a doverne / teda v ramci netu samozrejme... diskutovali sme tam aj o mnohych veciach o ktorych by som bola nerada keby sa vytahovali... a niekde inde riesili... mimo ludi v skupine ktorych poznam aj osobne a verim im..

v pravidlach som sa o tom nejako nedocitala ako to vlastne je?
21. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz
@latvia jj presne to heh :wink: som ho aj zmenila
pekný deň
21. mar 2011 o 15:34  • Odpovedz
@maznacik007 admini do sukromnych skupin - ak nie su clenom - pristup nemaju
21. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz
@latvia @emjee ahojte,chcem sa spytat preco mi dnes nefunguje pridavanie inzeratov,pridam si ho,vsetko mi nacita ale inzerat mi nezobrazi medzi novymi...v com je problem?dakujem
21. mar 2011 o 17:49  • Odpovedz
@maznacik007 vysvetlenie mas v zablokovanych uzivateloch, dlhy prispevok od martina
21. mar 2011 o 18:03  • Odpovedz
@babullka1 na odpoved som zvedava, lebo spominany problem maju casto...
21. mar 2011 o 18:20  • Odpovedz
@olifcek mna to tiez zaujma,mne sa to stalo 1x a dost ma to zarazilo.... odpovie mi niekto z adminov???
21. mar 2011 o 18:25  • Odpovedz
@babullka1 odpovedia... technicky problem :wink: mne sa to uz parkrat stalo :frowning2:
21. mar 2011 o 18:26  • Odpovedz
@olifcek ale ja som si ho aj zmazala a pridala znova ...a nic,proste mi to nefunguje,ako je to mozne?ked mi to nahodi inzerat ale proste ho nezobrazi v bázari??? @danu @janocka
21. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz
@babullka1 stale ukazovalo to iste, co bolo naposledy, kym sa im to zaseklo... :unamused:
21. mar 2011 o 18:33  • Odpovedz
@olifcek no som zvedava co mi nato napisu,ak sa niekto vyjadri...
21. mar 2011 o 18:35  • Odpovedz
@babullka1 momeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeent :grinning:
21. mar 2011 o 18:39  • Odpovedz
@babullka1 no vidim, ze je to stale zzaseknute.. teraz to opravia a vsetko sa poposuva, cize nas einzeraty nebudu na titulke, lebo ich nahradia novsie, teraz pridane :confounded:
21. mar 2011 o 18:47  • Odpovedz
@babullka1 s bazarom je technicky problem, riesime to
21. mar 2011 o 18:58  • Odpovedz
@babullka1 v bazari robia programatori dake updaty, tak preto momentalne nefunguje na 100% . Verim, ze coskoro bude update hotovy a bazar fungovat :wink:
21. mar 2011 o 19:33  • Odpovedz
zdravim admini.ako ste to potom doriesili s annoug?bude tu na koniku niekto radit dojciacim maminkam tak ako doteraz,alebo si maju prvorodicky, co netusia co a ako, poradit ako vedia?
21. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz
@bobocka tak to by aj mňa zaujímalo :confused:
21. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz
21. mar 2011 o 22:15  • Odpovedz
@carodejnica vies,mne pride byt fer ,aby na stranke pre rodicov bolo poriadne info pre dojciace maminky. a nie len aby sa maminy spolahli na laicke info od inych uz trochu skusenejsich matiek.predsa len toto je taka tema,kde by mala byt profesionalna pomoc .ja absolutne nemam nic proti maminam co davaju umele mlieka,ale mi pride byt ten pomer informovanosti na forach pre maminy co davaju umele a pre maminy co dojcia trosku nefer.o umelych mliekach je tu toho habadej,ale o dojceni malinko.ja som uz v podstate skusena,kojim rok a pol,takze osobne poradit nejak extra nepotrebujem,ale je mi jasne,ze je tu kopec matiek co tu pomoc potrebuju.ci maju surfovat inde po nete? toto je senzacna komplexna stranka kde si rodic najde to co potrebuje,tak by bola skoda,keby nieco tak dolezite ako je dojcenie bolo na koniku zanedbane.
21. mar 2011 o 22:16  • Odpovedz
@janocka dakujem za odpovede,dufam ze to bude co najskor,stale mi to nefunguje.
21. mar 2011 o 23:23  • Odpovedz
@janocka @danu chcem sa spytat ci bazar uz funguje naplno,lebo mne to stale nefunguje...vidim ze uz sa daju pridavat nove inzeraty....ale moje stale nejdu
22. mar 2011 o 10:27  • Odpovedz
@babullka1 myslim, ze to uz funguje tak ako ma
22. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz
@janocka dakujem....vyskusam nahodit nieco :wink:
22. mar 2011 o 11:39  • Odpovedz
Dobry den, chcem sa spytat, dnes ste mi stiahli uz 2 inzeraty z dovodu, ze cena nie je realna, ale ja to za tu cenu skutocne predavam. Dakujem za odpoved.
22. mar 2011 o 15:17  • Odpovedz
co sa deje s konikom? je hozne pomaly a stale vyhadzuje chybove hlasky
22. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz
vobec nefunguje :angry: 2hod som sa prihlasovala a nic tam nejde....
22. mar 2011 o 19:54  • Odpovedz
Mam otazocku, kedze v poslednej dobe neustale pada MK....dalo by sa nastavit posielanie sprav z bazariku na mejl zadany v redistracnych udajoch? Bolo by to super :wink:
22. mar 2011 o 19:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.