• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@littledevil v texte inzeratu mas napisane, ze darujes k nakupu
23. mar 2011 o 06:05  • Odpovedz
ahoj chcem sa opýtať či sa dajú zlúčiť fotky v blogu. mám niekolko albumov a chcem fotky aj s komentármi popresúvať do jedného. dása to?
23. mar 2011 o 06:36  • Odpovedz
@nanulik bohuzial nie
23. mar 2011 o 06:53  • Odpovedz
Predpokladam ze nejsom jedina, ktora si dnes rano nasla v bazare odpoved na inzerat od pani Ludmily Slutakovej z portalu shopaukcie.sk , kde mi ponukaju registraciu na ich stranke. Podla mna ide o klasicky spam, dost ma to nastvalo, ze si niekto takto dovoluje oslovit ludi. O ich web uz len z principu nebudem mat zaujem.
Zaujima ma, ci s tym admini vedia nieco robit, kedze uzivatelka je neregistrovana. Velmi rada budem spolupracovat, aby uz neodoslali ziadne taketo ponuky na MK.
23. mar 2011 o 08:59  • Odpovedz
@labutka mne sa takto ozvala tiež ale na inom bazáre, hneď som jej správu vymazala, nemám rada také vtieravé ponuky.

Inak stále sa niečo robí s bazárom?
23. mar 2011 o 09:54  • Odpovedz
ako dlho zase mieni stránka blbnúť pri akomkoľvek pokuse pridať príspevok alebo prejsť na inú stranu??? :angry:
23. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz
aj mňa to hnevá :angry: snáď to dajú čím skôr do poriadku :wink:
23. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz
dnes aktualizovane inzeraty na bazare nehodilo na 1. stranu, ale ostali na povodnej strane...
23. mar 2011 o 13:29  • Odpovedz
@zfidorka aj včera, aj predvčerom.. a už je vyššie písané, že robili update.. tak by som ešte vydržala, lebo očividne je nejaký problém, ale pracuje sa na ňom... :wink: :slight_smile: (a včerajšie, predvčerajšie inzeráty som videla že sa objavovali tak nárazovito, po častiach, tak myslím, že aj tie dnešné sa ešte objavia.. )
23. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz
@benne ok, dik :slight_smile:
23. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz
prečo moje inzeraty niesu vidno v bazare nejak to tu blbne :frowning2:
23. mar 2011 o 16:22  • Odpovedz
Neviem prečo, ale dnes pridané inzeráty mi vôbec nezobrazuje. O to väčšou záhadou pre mňa je, že pri jednom sa mi ukazuje počet videní 1! :confused: Ako niekto mohol vidieť inzerát, ktorý sa nezobrazuje? :sweat_smile: A písala som aj adminom, bez reakcie. :unamused:
23. mar 2011 o 20:34  • Odpovedz
@zanna28 @zfidorka @benne @vivienkata ano blbnu inzeraty a ano chalani robia co mozu, aby sa to stabilizovalo

@heni79 staci, ked si niekto otvori tvoj profil a tam sa pretukne na tvoje inzeraty a uvidi aj tie, co si pridala dnes
23. mar 2011 o 21:13  • Odpovedz
@emjee aj mne sa nezobrazili .zobrazia sa same ,alebo alebo az ked ich budem moct aktualizovat?
23. mar 2011 o 21:19  • Odpovedz
@lemge ked to bude opravene, naskocia same
23. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz
@emjee viete nieco aj s tymto urobit - teda, asi najprv budete riesit bazar, ale potom...

kopirujem

labutka Predpokladam ze nejsom jedina, ktora si dnes rano nasla v bazare odpoved na inzerat od pani Ludmily Slutakovej z portalu shopaukcie.sk , kde mi ponukaju registraciu na ich stranke. Podla mna ide o klasicky spam, dost ma to nastvalo, ze si niekto takto dovoluje oslovit ludi. O ich web uz len z principu nebudem mat zaujem.
Zaujima ma, ci s tym admini vedia nieco robit, kedze uzivatelka je neregistrovana. Velmi rada budem spolupracovat, aby uz neodoslali ziadne taketo ponuky na MK.
Dnes o 08:59 • 1 dieťa • Odpovedz
23. mar 2011 o 23:17  • Odpovedz
@labutka s podobným som "otravovala "tu aj ja cca mesiac dozadu a nič sa nedialo....
23. mar 2011 o 23:20  • Odpovedz
@labutka
@beruska.zuzanka kedze uzivatelka je neregistrovana, admini s tym nevedia urobit nic
osobne by mi vyhovovalo, keby sa bazar dal nastavit rovnako ako albumy - pre vsetkych a pre registrovanych :slight_smile: idem to navrhnut
24. mar 2011 o 05:52  • Odpovedz
@emjee ja mam s neregistrovanymi uzivatelmi dobre skusenosti, podla mna tym ze bude bazar ako albumy, sa to nevyriesi. A neviete jej bloknut IP adresu, keby sa niekedy chcela zaregistrovat, ze jej to nepojde?
24. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “interna posta do fora nepatri!!!!!!!latvia”
24. mar 2011 o 08:41 • ncora
@janocka ... :unamused:

@danu :unamused:

@emjee :unamused:

to bola otazka na vas....dakujem pekne
24. mar 2011 o 08:52  • Odpovedz
po akej dlhej dobe neprihlasenia sa je človek " neaktivny"
dakujem
24. mar 2011 o 09:02  • Odpovedz
@emjee po akej dlhej dobe neprihlasenia sa je človek " neaktivny"
dakujem
24. mar 2011 o 09:04  • Odpovedz
@ncora adminka ta nemoze vyhodit zo sukromnej temy, jediny kto ta moze zo sukromnej temy vyhodit, je zakladatel sukromnej temy (a to nema s adminovanim nic spolocne)
co sa tyka duplicitneho nicku - na tomto fore nesmies pouzivat viac ako jeden nick, @pink_lady ako admin si vie zistit, ktore nicky sa kedy a odkial prihlasuju, a kedze nadobudla podozrenie, ze mas nickov viac, napisala ti tuto ip, ma na to plne pravo

@andysok myslim, ze tyzden
24. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz
@labutka co sa tym bloknutim vyriesi, ked ako neprihlasena tu byt moze (a teda ti dalej moze pisat do bazaru)?
24. mar 2011 o 09:19  • Odpovedz
@emjee To len tak nadobudne podozrenie a proste mi vymaze nick ktory tu mam 2roky?...lebo si mysli je mam dva nicky...je to fer?......nikdy som nemala nevhodni prispevok,,,ziadne porusenia fora ani dva nicky...... a teraz pre jej podozrenie ma vymaze?..... :astonished: :angry:
24. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz
@ncora prosim ta, neplet dve veci dokopy. Ked sme ta z temy vylucili to bolo ked sa mi o tom ze budem raz admin este ani nesnivalo :wink: Duplicitne nicky netolerujeme nikomu a pokial ten druhy nick nepatril tebe tak ta nemusi trapit ze je bloknuty :sweat_smile:
24. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz
@ncora mas pocit, ze mas bloknuty nick? lebo ved z neho pises :grinning: ak mas dalsi nick, tak ten ma pravo ti hociktory admin zablokovat, lebo na tomto fore smies vystupovat len pod jednym nickom
24. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
24. mar 2011 o 09:34 • ncora
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.