• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@emjee Vystupujem pod jednym nickom ..,,je tu kopec ludi s viacerymi nickami co kalmu v bazaroch a podobne veci....tak sa treba zapodievat takymi ..dakujem..

24. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz
@ncora ak mas podozrenie, ze niekto klame a ma viac nickov mozes nam to napisat do IP a budeme sa tym zaoberat.
24. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz
@danu Myslim ze je to na svedomi kazdeho ja nebudem niekoho obvinovat..mne je jedno kolko ma kto nickov...ked ma viac asi ma nato dovod alebo chce riesit nieco co nechce aby vedeli ze sa to tyka tej danej osoby....
Dakujem
24. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz
pekný deň.chcem sa opýtať,či sa dá niekde nájsť inzerát,na ktorý som odpovedala,predávajúca ho zmazala a ja tiež:frowning2:
24. mar 2011 o 10:55  • Odpovedz
@emjee
@danu
@janocka

To si teraz robite srandu?...uz vam zrazu vadi aj moje foto?..doteraz nevadilo ...su tu v profiloch ovela horsie foto a tie su ok..... :angry:
24. mar 2011 o 10:56  • Odpovedz
Napr ta foto v sprave nadomnou je ok?....len moje bolo zle..... :angry:
24. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz
@ncora opatovne ti napisem, ak vidis u inych nevhodne foto mozes nam napisat ip, alebo portret oznacit. Tvoja foto bola stopnuta z dovodu, ze ti na nej nebolo jasne vidiet tvar.
24. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz
@ncora ano, foto evinkal je ok, je jej jasne vidiet tvar
24. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz
Ked vam ide o to vystvat ma z tade posluzte si ..dufam ze potom budete spokoje...stale budete hladat chyby....asi vam viac vyhovuje ked nebudu uvedene ziadne udaje aby ste nemuseli hladat chyby,,...
Najprv obvinite ze mam dva nick potom vam vadi foto ktore doteraz nevadilo....co este vas trapy?
24. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz
@danu Pred minutkou ste mi schvalili to iste foto co tam bolo len nebol okolo cely obrazok... ...prepac ale nemam slov....pekny den prajem
24. mar 2011 o 11:11  • Odpovedz
@evinkal predavajuca ho najde v sekcii moj bazar a vlavo ma okrem o co som prejavila zaujem, co predavam i sekciu vymazane inzeraty...
24. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz
@evinkal ked predavajuca zmazala inzerat, najde ho vo vymazanych ako ti pisala @olifcek ale teba tam mat nebude, poprosim ta, napis mi do ip o aky inzerat islo a poslem to kolegovi na vyhladanie.
24. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz
@ncora pokial si si vsimla dovod stopnutia tvojej fotky, tak by ti malo byt jasne ze fotku, ktoru si potom upravila akceptujeme, ved sme ti aj pisali ze si ju mas len zvacsit aby ti bolo vidiet dobre do tvare. neviem preco musis neustale na niekoho utocit, ked s tebou clovek slusne rozprava a to nielen v tejto teme. vystvat ta nechce nikto, ale podmienky platia pre vsetkych a ty nie si vynimka.
24. mar 2011 o 11:48  • Odpovedz
@latvia Tak to ma zaujima na koho utocim a v akej inej teme?..to ze som povedala ze lady_pink ze klamala to je utocenie?...ked ma ona problem tak nech to riesi ona so mnou...a nie pisete ze na niekoho utocim...dajte mi jednu temu a jednu osobu na ktoru som tu za 2roky ja utocila....okrem Lady_pink a ja sama zrusim nick.....dik
24. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz
@ncora ja sa s tebou vazne nechcem hadat, odpoviem ti do IP, aby sme tu neblokovali diskusiu ktora je tu urcena na nieco ine
24. mar 2011 o 12:51  • Odpovedz
@latvia Ja sa nehadam ..
24. mar 2011 o 12:58  • Odpovedz
Dá sa zistiť, kedy naposledy tu bol človek prihlásený/aktívny?
24. mar 2011 o 14:59  • Odpovedz
@zanna28 uzivatelky su rozdelene do troch skupin, o kazdej si to mozes precitat na jej fotoblogu:
- aktivny = bola prihlasena aspon raz za poslednych 7 dni
- neaktivny = viac ako tyzden nebola prihlasena
- neaktivny davno = tu neviem ako je to casovo nastavene
presnu dobu prihlasenia vie len admin
24. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz
@emjee no ja som myslela presný dátum, a neplánujete to urobiť? Ďakujem.
24. mar 2011 o 15:24  • Odpovedz
@zanna28 myslim, ze sa to neplanuje
24. mar 2011 o 15:30  • Odpovedz
@zanna28 podla mna je to hlupost. Ja mam casto zapnuty pc i cely den, i ked sme vonku. Niekedy u mm kukam na kona, neodhlasim sa, a paq tu od neho visim, ani o tom neviem. Mm, rovnako ako ja, mame milion okien otvorenych, kt.sa otvoria hned ako prehliadac spustime :slight_smile: cize ja i kebyze tyzden na kona nekuknem, tak budem aktivna, lebo to mam nastavene tak :slight_smile:
24. mar 2011 o 23:41  • Odpovedz
no podľa mňa je to zavádzajúce ...až tu som sa dozvedela ako je to s tým "aktívna"...ja som si myslela,že to znamená že v tom danom momente je prihlásená.... :astonished:
nerozumiem,prečo je to tak....ak to ide na iných serveroch,tak prečo by to nemohlo byť aj tu,...že Vám presne ukáže ,kedy bol účastník naposledy prihlásený....dátum,čas....
tá informácia je strašne zavádzajúca a pre mňa absolútne nezmyselná...a v takomto stave zbytočná.... :pensive:
25. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz
aktívny za posledných 7 dní
aktívny za posledných 14 dní
neaktívny pred pár týždňami
neaktívny dávno
26. mar 2011 o 00:47  • Odpovedz
Dobry den mam podozrenie ze si tu niekto robi falosny nick a robi si zo mna dobry den. Ta zena ma nick nikusa12 a o registrovala sa dnes a ako zazrakom je z dunajskej stredy ako ja a pisala mi na inzerat kde predavma kocik za 40 euro ze ona mi ho kupi za 250 euro, a predtym mi pisala tiez jedna paniasi 10 minut pre touto nikusou12 , z ba ze mi ho chce vymenit za kocik tory normalne stoji 400 euro a tiez sa registrovala iba dnes. Nieje to cudne, Prosim da sa to nejako preverit ci nema dva nicky z ktroych si robi z ludi dobry den? Dakujem
27. mar 2011 o 13:30  • Odpovedz
@ani_sama_neviem da sa overit, ked mas podozrenie, treba nam napisat, staci aj IP :wink:
28. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz
@beruska.zuzanka dik :wink: ak narazis este na nieco pekne, staci dat flag alebo napisat ip :slight_smile:
28. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz
28. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz
mám otázku - prečo nemôžem mať v inzerátoch na predaj osušku? veď to predsa patrí medzi dojčenské potreby /aspoň ja ju teda používam na utieranie detí po kúpaní :wink:
31. mar 2011 o 13:00  • Odpovedz
@nikus5 patri to medzi kupacie potreby :wink: tam sa davaju aj osusky, mozes sa do tej kategorie pozriet, ze tam osusky su
31. mar 2011 o 13:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.