• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
nanyka, tak to je určite tým, že to máš zablokované v tom prehliadači pozerať. skús sa spýtať manžela, či sa v tom nerýpal. zrovna dnes som niekde čítala, že jej nejde, teda nešla mojasvadba http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=27409&vGroupOffset=0 , nenapísala výsledok, ale to bude asi to čo u teba.
14. jan 2009 o 16:36  • Odpovedz
kili,skúšala som to postupne,potom som dala aj to minus,ale nič. ja už fakt neviem. ani tie farby nemiznú. čo už budem čítať drobučké písmo :frowning2:
14. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz
gabuliik, daj ctrl+ print, tým sa obraz dá do pamäti, otvor si skicár a vlož to tam a ulož ako jpg a daj do albumu, nech si to môžme pozrieť :slight_smile:
14. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz
gabuliik aky prehliadac pouzivas?
Opera - chod na Zobrazit a tam si vyber Lupu 100% alebo chod na Nastroje - Nastavenia - Webove stranky a tam si nastav velkost Lupy alebo v Nástroje - Nastavenia - Pokročilá voľba - Písmo
v Mozille to nastavis v Nastroje - Moznosti - Obsah
14. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz
aj ja mám drobné písmenká a iná modrá farba, a naozaj to nie je nastavením merítka, to som kontrolovala
14. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz
tak to už niekto odfodte, som na to fakt zvedavá. možno máte nejakú protekciu a máte už novú verziu :grinning:
14. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz
ta modra farba sa aj mne obcas zmeni na skoro fialovu. Ale to len na chvilu a blbne mi yahoo tak asi aj kon.
14. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz
jajaj co to bolo :grinning: :grinning: som sa nijak nevedela pihlasit,stale ze chyba v programe,uz som sla na manyela kricat ye co to tam pobabral :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 01:55  • Odpovedz
kili, ani ja ani drahý sme sa nerýpali v pc, žiadne nastavenia sme nemenili, ja som skúšala všetko, ešte aj firewall som na chvíľu vypla,či to nemôže byť príčina...a nič..stále to nešlo..

ale neva,zvyknem si na mozillu a budem si otvárať koňa len na nej..
15. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz
emjee mám Operu. Vyskúšam to,ale neni som si vedomá toho,že by som niečo menila a ani mangel. a ked to nepojde,tak to skúsim odfotit pre killi :grinning:
dúfam,že to zvládnem,ale to bude až večer,lebo ma volajú deti....
15. jan 2009 o 17:57  • Odpovedz
este mozes mat nastavene automaticke updateovanie prehliadaca - staci ak sa sam updateuje a moze si tam barsco poprestavovat - to je tak, ked pc mysli namiesto cloveka :sweat_smile:
15. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz
nanyka, no možno ste ne nezablokovali vedome :confused: ale teda neviem kde sa to, takže ani neviem, ako to odblokovať.
15. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz
no..v nedelu vecer som pc vypla - kon mi vtedy este isiel..
a rano v pondelok som ho zapla - a kon nikde :sweat_smile:

a mam najnovsiu verziu IE, update-ujem si ho vzdy sama..takze mna sa to urcite netyka..

no ale nevadi, mozilla je nahodou super, paci sa mi..takze pohodka..len som zistila,ze som teda poriadne na konovi zavisla :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 18:25  • Odpovedz
Takže som si nastavila väčšie písmo. Konečne! Trochu sa mi to tu pomenilo vzhľadovo,čo ma trochu ruší.lebo som puntičkár,ale zvyknem si. Ďakujem za pomoc. :wink:
15. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz
adminki, keĎ pozerám albumy ,ta ktam nemám hore rú šipku ,aby som sa mohla posunúť na Ďaľšiu fotku... je chyba u mňa ,aelbo u vás :grinning:
16. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz
mon, je to asi všade. na chvíľku sa nedali pozerať albumy a potom toto, tak to má asi súvis a na niečom sa pracuje.
16. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz
dík kili
16. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz
na niecom sa pracuje :wink: resp. pracovalo
16. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz
už je to OK.... :slight_smile:
16. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz
ahoj admin :slight_smile:
aj ja mam ten problem, ako mala alami uz skor - teda, ze som dlho predlho tehotna. ale ako tehotna uz aj 8 mesacne dieta mam... :confounded:
Ked chcem zadat dieta, tiez mi vyhodi chybu, ze som nezadala rok ... ale ja ho vyplnim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. jan 2009 o 16:10  • Odpovedz
a este jedna vec:
nemozem si zmenit meno? Ja mam to svoje este zo moja svadba a teda je to moje dievcenske meno. Chcela by som ine :sweat_smile:

a vlastne este jedna vec, ospravedlnujem sa vopred, ak to tu uz bolo (ozaj som neprecitala vsetky diskusie)
- nemohli by byt prispevky usporiadane od najnovsieho po najstarsi? Teda, ze na strane 1 by boli najaktualnejsie?
Bolo by to cele rychlejsie... :sweat_smile:
19. jan 2009 o 16:13  • Odpovedz
ahoj
1/ tehotenstvo si zmenis lahko - chod do nastaveni a nastav si najprv akoby si bola tehotna teraz (cize posledna ms niekedy do 9 mesiacov spat) a daj ulozit, potom znovu nastavenia a nastav ani jedno ani druhe a daj ulozit, nakoniec v nastaveniach pridaj dieta
2/ nie, nick si zmenit nemozes
3/ nie, pretoze toto nie je chat ale forum, cize kopec bab sa spatne vracia k napisanemu - ak by boli najnovsie prispevky navrchu, tak prispevok, ktory mna zaujima je dnes na 1. strane dole a o tyzden, ked sa k nemu potrebujem vratit uz je mozno na 32. strane v strede
19. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz
preco mi konik robi obcas problemy?... vcera ma napr. stale "vyhodilo", ked som sa prihlasila, potom som sa uz pre istotu prihlasit ani nemohla a casto mi robi aj to, ze chcem pridat prispevok - dam odoslat odpoved a hodi ma iba na prvu stranku danej temy bez toho, aby tam ten prispevok pridalo....
20. jan 2009 o 07:01  • Odpovedz
Slnieckova aj ja som mala vcera ten isty problem :wink:
20. jan 2009 o 07:20  • Odpovedz
emjee, dakujem. uz to mam spravne.
...a bod 3/ ... to ma zmysel, takze ok :slight_smile:
20. jan 2009 o 10:54  • Odpovedz
slnieckova a viem ja? skvrny na slnku? spln alebo nov? ropna ci financna kriza? vypadok serverov? nahoda? ... :wink:
fakt neviem, obcas sa vsetko pokafre, ak je to nejake pravidelne samoska dajte vediet - ale poprosim presny popis, kedy co ako (pripadne chybove hlasky, alebo ako sa prejavuje, ze konik nejde - nevypise nic, vypise hovadiny, ...) plus si treba overit, ci som si na vlastnom pc nerobila nejake zmeny, ktore by chod konika mohli ovplyvnit - a uplne super je vyskusat v danej situacii 1/ ci mi ide svadba a / alebo strecha a 2/ ak sa da pripadne z ineho compu vyskusat kona
20. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz
adminky...mám problém a nie som sama, čo som zisťovala, je nás viac.....okno v IP je strašne natiahnuté do šírky....čo s tým?
20. jan 2009 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz
bzuco,ja ho mam normal...
20. jan 2009 o 13:52  • Odpovedz
bzuco okno v ip myslis ked kliknes na konkretnu ip alebo ked si otvoris okno so vsetkymi prijatymi resp. odoslanymi ip?
ak to 1/ tak mas v ip nejaky dlhsi retazec znakov a preto to roztahuje (ako ked roztiahne stranku ked da niekto dlhy link)
ak to 2/ tak mas pravdepodobne vela stran prijatej / odoslanej posty a preto ti tu stranku natahuje (robi to len v niektorych prehliadacoch) - premazat postu :wink:
20. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz
adminky, môj koník dnes vyzerá čudne, vôbec nemá formu ako bežne.Neviem to poriadne opísať ale napr. ikonky sú v takých rámčekoch, miesto ak vpyisujem príspevok je malé, aj písmo je iné
20. jan 2009 o 15:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.