• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@latvia už som presunula medzi kúpanie, ale admin mi dal iba možnosť zmaž, že to sem na bazár nepatrí, tak teraz neviem
31. mar 2011 o 14:00  • Odpovedz
@nikus5 aj ked si to nazvala Osuska pre princeznicky - kvoli tomu, ze je ruzova - tak je to iba obycajny uterak, nie je detsky, nie je kupeny v detskom obchode, tak preto bol inzerat stopnuty s dovodom, ze nepatri na tuto stranku.
31. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz
@janocka aha, o.k., ale moja 7-ročná dcéra už nevlezie do kojeneckej osušky s kapucňou 80x80 cm a bežne jej kupujem "uteráky" aj mimo detských obchodov - myslela som, že koník je aj pre väčšie deti a ich maminy, nie len pre dojčatá :wink:
31. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz
@nikus5 ano, je aj pre vacsie deti.... lenze takto by sa tu mohli predavat aj postele, TV, PC, gauce, zaclony, koberce a hocico ine, ak by clovek argumentoval tym, ze moje dieta to pouzivalo alebo to malo v izbe.
31. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz
@janocka to máš pravdu, aj keď podľa mňa osuška a skriňa sú neporovnateľné , ale mrkla som na bazár a našla som aj koberce, aj postele, aj skrine a záclony :wink: / a určite nie z detského obchodu/ toľko môj názor, pekný zvyšok dňa
31. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz
@nikus5 ked najdes take inzeraty, tak ich oznac vykricnikom a my admini sa na to pozrieme. Kedze je tu v sucasnosti vyse 140 000 inzeratov, nie vzdy vsetky inzeraty objavime
31. mar 2011 o 14:45  • Odpovedz
Nejde mi dostať sa na žiadnu z tém v našej súkromnej téme " Vianočná edícia 2009". Dá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem
1. apr 2011 o 11:47  • Odpovedz
@saska73 do skupiny sa dostanes ale temy nevidis? si stale clenom skupiny? :sweat_smile:
1. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz
@janocka nedostanem sa nikam :sweat_smile: dosť možné, že je to 1. apríl od zakladateľky našej skupiny :grinning: , ak bude problém pretrvávať, tak sa ešte ozvem, ďakujem
1. apr 2011 o 12:51  • Odpovedz
@janocka toto mi to vypisuje - chybu 404
Zdá sa, že stránka www.modrykonik.sk/forum/tema/kojis-nevis-a-ked-vis-das-bavoraka/?page=4507 neexistuje.
Skús nejakú inú, máme ich tu dosť.
1. apr 2011 o 13:01  • Odpovedz
deje sa mi to iste, co @saska73 , presne ta ista hlaska.
1. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz
@saska73 @pietra takuto hlasku vypisuje, ak chcete otvorit temu sukromnej skupiny, ktorej nie ste clenom, odporucam skontaktovat sa so zakladatelkou skupiny
1. apr 2011 o 16:13  • Odpovedz
@emjee , dakujem, uz je to vyriesene.
Nebolo by ale lepsie, keby sa namiesto tejto hlasky zobrazovalo nieco v zmysle "do danej temy nemas pristup" ? Takto to vyzeralo ako chyba
1. apr 2011 o 16:32  • Odpovedz
@pietra ked si nabehnes na sukromnu skupinu, tak ti vypise ze do danej sukromky maju pristup iba clenovia :wink: hned by si zistila ci to bola chyba alebo ta zo skupiny vylucili, na to netreba dalsie oznamenia :slight_smile:
1. apr 2011 o 18:02  • Odpovedz
@latvia , ale ked som do tej skupiny este pred par minutami prispela, tak som nemala dovod pochybovat o tom, ze ked mi to vypise chybu a ze skupina neexistuje, ze naozaj neexistuje. Skratka mi pride nezmyselna hlaska, ze tema neexistuje, ked v skutocnosti existuje
1. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz
@pietra je 1.april, nemozem za to ze si zakladatelky tem nevymysleli lepsiu zabavku :grinning:
1. apr 2011 o 21:22  • Odpovedz
chcela by som sa opytat ci sa naplanuje zvlast sekcia-vedla forum,fotoblok,bazar,katalog firiem aj poradna a pri kliknuti na poradnu zasa podskupiny....gynekolog,pediater,orl,dojcenie,stomatolog....atd atd.bolo by to pekne prehladne a urcite uzitocne pre uzivatelky.viem,ze na tuto stranku chodia aj uzivatelky-uzivatelia odbornici,tak kazdy z nich by mohol mat takto svoju vlastnu prehladnu poradnu .nieco podobne tu sice je,ale len vo forme tem a tie sa tazko hladaju.
2. apr 2011 o 12:41  • Odpovedz
@cmulinko momentalne sa planuje laktacna poradna, ta bude mat vlastnu sekciu, po nej sa planuju aj ine poradne, na to vsak potrebujeme poriesit spolupracu s odbornikmi :wink: takze ano, bude, postupne
2. apr 2011 o 13:10  • Odpovedz
@latvia dakujem...tesim sa :slight_smile:
2. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz
chcem sa opýtat,ked sa niekto v bazary ozve o tovar a je neregistrovany,a ja mu odpíšem - jemu ta odpoved pride niekde na jeho mail?ako to funguje?? zadavaju neregistrovany nejake udaje,ked sa chcu uchadzať o nejaku vec ? vdaka ,zaujíma ma to už dlho
3. apr 2011 o 06:43  • Odpovedz
@denisocka ano, neregistrovany musi zadat mail na seba, tam mu pride tvoja odpoved
3. apr 2011 o 13:37  • Odpovedz
@latvia dakujem,lebo sa mi jedna ozvala a nechala na seba tel,čislo,ale predsa by som radšej obchodovala cez mail,ako vyvolavať niekomu :wink:
3. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz
Prosím vás, dajú sa tu zoradiť témy od najnovšej nie podľa posledného príspevku ale podľa toho, kedy bola založená? Zdá sa mi, že som to tu niekde videla spomenuté že to ide, nejaký link, ale nepamätám kde to bolo :unamused:
3. apr 2011 o 14:08  • Odpovedz
3. apr 2011 o 15:18  • Odpovedz
@latvia ďakujem :slight_smile:
3. apr 2011 o 15:22  • Odpovedz
Dobrý deň....nechápem, prečo sa mi zobrazí toto: http://www.modrykonik.sk/katalog/firma/ivka1603/#post-1421180 (už je to vraj adminom vymazané na moju žiadosť) vždy keď kliknem, "Kto ma spomína"....je to na nervy :frowning2: Ďakujem za odpoveď...
4. apr 2011 o 11:15  • Odpovedz
Antivirak mi pri spusteni stranky blokuje tuto adresu...taktiez pri prekliku na hocijaku sekciu...admini posunte to asmirakom.
5. apr 2011 o 16:21  • Odpovedz
zaujimalo by ma, ci je to nieco u mna alebo to ma suvis s konom...
5. apr 2011 o 16:24  • Odpovedz
@ivka1603 zobrazi sa ti prezentacia? prezentaciu mas deaktivovanu, nevidi ju nikto iba ty + admini. Aj teraz ked ta ja spominam v tejto teme, tak po kliknuti na "kto ma spomina" sa ti zobrazi tvoja reklama? :confused:

@mirka907 robi ti to aj na nasich inych strankach? modrykonik.cz , mojasvadba.sk, modrastrecha.sk ?
5. apr 2011 o 16:26  • Odpovedz
@janocka robi...ale skusala som a robi to aj pri inych strankach...nie na vsetkych...napr Google nie....tak ale bude to nieco u mna, len netusim co.
5. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.