• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
@janocka
áno, vždy sa mi zobrazí prezentácia, keď kliknem "kto ma spomína" len na moju správu :frowning2: keď je tam správa niekoho iného, tak sa to nezobrazí..............zaujímavé je, že aj moje kamošky videli moju prezentáciu a posielali mi "páči sa mi to" :frowning2: Nechápem to :frowning2:
5. apr 2011 o 17:19  • Odpovedz
@ivka1603 aby som to pochopila spravne, takze ked som ti teraz napisala so zavinacom, ty teraz kliknes na Kto ma spomina , ale neuvidis tam tento moj prispevok ale iba tu informaciu opatrovatelka? cize ta nepresmeruje do tejto temy aby si si precitala moj prispevok ale ta to hodi do katalogu firiem na tvoju reklamu? :sweat_smile:
6. apr 2011 o 13:53  • Odpovedz
@latvia
áno, presne tak...a vôbec nechápem, prečo to tak je :frowning2:
6. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz
zdravim admini.chcela by som sa vas opytat nieco ohladom mojej foto s malym.proste ked si dam do google vyhladavaca nazov homeopatik thuya occidentalis 15ch a kliknem na obrazky,tak tam hned ukaze moju foto s malym.ked na to kliknem tak otvori konikovsku temu o tych homeo.lenze ja nechcem byt tak zverejnena v google vyhladavaci.neviete to odtial zobrat prec? koli tomu som si uz aj foto tu vymazala. :frowning2: prosim spravte s tym nieco.budem velmo rada.
10. apr 2011 o 21:54  • Odpovedz
@bobocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pekne...ale hlavne nech ti je vidieť do tváre.....som skúšala nahodiť do Googlu "Modrý koník svokry " a krásne mi v obrázkach povyhadzovalo fotky užívateliek,ktoré v tej téme prispeli a to s fotkami,ktoré majú buď zmenené alebo dokonca vymazané...raz keď sa dá niečo na internet,tak už to z toho nedostaneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://sk.sheeplive.eu/fairytales/ogrgel veľmi poučné sú tieto videa
11. apr 2011 o 08:46  • Odpovedz
@ani3012
@bobocka ked si odstranite foto z profilu uz vas nenajde ..
11. apr 2011 o 08:48  • Odpovedz
@pink_lady skúšala som vyhľadávať cez môj nick modrý koník- ani3012 obrázky a profilovú fotku mi našlo len túto aktuálnu a potom obrázky,ktoré som komentovala iným užívateľkám alebo sama vložila...z vymazaného zamknutého fotoalbumu neukázalo nič :slight_smile:
11. apr 2011 o 09:00  • Odpovedz
@ani3012 presne to hovorim, najde to len aktualnu foto, vymazanu ci nejaku co bola niekedy davnejsie profilovka (a teraz nieje) nie
11. apr 2011 o 09:11  • Odpovedz
@pink_lady najde,ja som skusala hladat seba a naslo mi to aj predchadzajuce fotky :unamused:
11. apr 2011 o 11:12  • Odpovedz
Tak ma to zaujalo s tým vyhľadávaním.. a odhlásená som si cez google dala vyhľadať svoj nick a modry konik a našlo mi foto, ktorú mám v albume len pre priateľov.. ktorý však pôvodne bol neuzamknutý... Cez tú foto je možné normálne preklikať celý album
11. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz
vyhladal to strycko google, myslim, ze to ovplyvnit nejde
11. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz
@pink_lady ok :slight_smile: .. tak ja som s tým rátala od počiatku, že čo pustím von, tak sa môže dostať hockde.. :wink: a dakujem
11. apr 2011 o 12:55  • Odpovedz
@pink_lady jasne,aj ja som s tym ratala,tak ako
@benne ,len ma prekvapilo,ze sa daju najst okrem mojej aktualnej profilovky,aj profilove fotky co som mala predtym...
11. apr 2011 o 12:59  • Odpovedz
@pink_lady programátori by sa s tým mali vedieť vyhrať, mm je IT, robí aj weby a kadejaké veci okolo toho, takže si myslím, že všetko sa dá zabezpečiť a ochrániť, ak vedia, ako na to :wink:
11. apr 2011 o 13:13  • Odpovedz
@bobocka @beruska.zuzanka @weiya @benne Toto pravidlo neznamena, ze my zabranujeme googlu indexovat vsetky prispevky. Znamena, ze my si vyhradzujeme v pripade potreby zabranit googlu, aby indexovalo konkretne prispevky. Cele forum je verejne, cize vidi ho cely svet (indexuju vyhladavace). Od zavedenia sukromia plati, ze albumy, ktore si uzivatel oznaci iba registrovanych a pre priatelov uz google neindexuje.
11. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz
@janocka no dobre.. ale to potom znamená, že to neplatí pre albumy, ktoré boli pôvodne "otvorené" všetkým a až potom som zmenila súkromie.. dokonca som ten konkrétny album dala ako "len pre priateľov" a ja sa donho napriek tomu cez google dostanem.. a môžem v nom normálne preklikávať.. akože mne osobne nejde o ten konkrétny album, alebo foto v nich, lebo ako som písala, dala som von foto s vedomím, že nie sú chránené... Ja sa IT veciam nerozumiem do detailov.. ale chcela som poukázať na to, že napriek zmenam súkromia, ktoré tu nastali, je možné tie albumy stále vyhľadať verejne.. teda ak viem, čo hľadám :sweat_smile:
11. apr 2011 o 16:07  • Odpovedz
@benne tie fotky su v pamati google a kedy ich on vymaze, to neviem... niekedy to trva par dni, niekedy par mes.
Ked sa odhlasis a najdes tie fotky cez google, tak sa prekliknes normalne do svojho albumu a vidis ich tam alebo ich vidis iba na google?
11. apr 2011 o 16:10  • Odpovedz
@janocka ja som to urobila tak, že som sa odhlásila.. a otvorilo mi album ako neregistrovanej, dalo sa preklikať celý, ked som teda klikla na tú konkrétnu foto, čo kedysi bola hlavná v albume, kým bol otvorený..... beriem to tak, že teda google to časom vymaže... ved tie nastavenia súkromia tu ešte dlho nie sú.. dakujem :slight_smile:
11. apr 2011 o 16:24  • Odpovedz
@beruska.zuzanka podla mna este ten tyzden tam ma pisane ze aktivny aj ked je bloknuta...
12. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz
Ahojte, pls, ak je užívateľka bloknutá, ako vyzerá jej profil? Nemôže tam mať, že AKTÍVNY, že nie? Vďaka :wink:
12. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz
@beruska.zuzanka tak ako napisala weiya, ak este nepreslo 7 dni od bloknutia, svieti jej "aktivny"
12. apr 2011 o 17:27  • Odpovedz
pre vysvetlenie...v teme kusanie...mi druhý príspevok prehodilo pred prvý... tema už je zamknutá...
12. apr 2011 o 18:51  • Odpovedz
adminky čo sa deje s príspevkami? prehadzuje ich bez ohladu na čas ...
12. apr 2011 o 18:54  • Odpovedz
Dobry deň
chcem upozorniť na predávajúcu aglutig http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/aglutig/ . Neposlala zaplatený tovar a neodpovedá mi .
12. apr 2011 o 19:09  • Odpovedz
@weiya
@latvia baby, vďaka :wink:
12. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz
@bublinka_11 napíš na čiernu listinu :wink:
12. apr 2011 o 20:35  • Odpovedz
mam otazocku,je nejaky problem z bazarikom?stale mi zobrazuje tie iste fotky,ziadne nove to nepridava... dakujem
12. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz
@juliagregor vieme o tom, riesime to, dakujeme za info :wink:

@tunylyk ano, je problem s Bazarom, riesime to, v dohladnej dobe bude spusteny
13. apr 2011 o 08:59  • Odpovedz
Chcela by som sa opýtať, či je možné, na žiadosť zakladateľa verejnej témy, túto zamknúť (a neskôr vymazať) ak už v nej nie sú dlhšiu dobu žiadne príspevky.
Ide konkrétne o tému "alternatívne mamy 2". Viem, že zakladateľka témy- @valka kontaktovala @emjee s takouto žiadosťou a bola jej zamietnutá s tým, že na uzamknutie témy nie je dôvod.

Na českom koňovi mala iná užívateľka podobnú žiadosť (ale v tom prípade sa jednalo o súkromnú tému) a @janocka odpovedala takto: ak je to verejna diskusia tak daj na nu, prosim, link a diskusiu zamknem. Diskusia bude zmazana najskor po mesiaci ak o to poziadate. Ak nas vsak niekto z prispievatelov temy poziada o to, aby sme ju odomkli, tak mu vyhovieme.
Technické otázky, strana 24.

Teda znovu prosím o zamknutie tejto témy a jej následné vymazanie.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/alternativne-mamy-2/?page=1

Ďakujem.
13. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz
Ahojte, mam jeden problem v Auguste cakam babo. A som si skusala uz viac krat zmenit v profile ze cakam babo ale stale mi ukazuje snazime sa otehotniet. Ako to mam zmenit?
13. apr 2011 o 14:12  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.