• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otázky na Asmira Team

(zamknutá)
8. júla 2015 
Uz to mam asi na 99 pokus upravene spravne :wink:
13. apr 2011 o 14:27  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2011  • Odpovedz
@bihan zamkla som, pozrela som ip, @valka mi nenapisala preco mam diskusiu zmazat a ja som zabudla ju aspon zamknut
13. apr 2011 o 17:50  • Odpovedz
@emjee Ďakujem :slight_smile:
13. apr 2011 o 18:05  • Odpovedz
ahojte, chcela by som sa spytat, ci je problem v mojom mobile, ale nejde mi prihlasit sa a tym padom ani prispievat, alebo len mam nieco zle nastavene. jedna sa o nokiu 5230. Vdaka za odpoved. :slight_smile:
13. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz
@harper mam presne ten isty telefon a ani mne sa neda prihlasit cez zakladny prehliadac internetu skoro nikam...
skus stiahnut opera mini z ovi obchodu a malo by ti to ist...
13. apr 2011 o 21:00  • Odpovedz
@terrs ok, vdaka. hned idem na to :slight_smile:
13. apr 2011 o 21:30  • Odpovedz
@terrs uz to funguje :slight_smile:
13. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz
Iny tovar pre "vychodnu EU"? (zamknutá)

co ma tato mne zamknuta tema spolocne s temou "lacne potraviny v rakusku a co u nas"?!

Prosim o znovuotvorenie, my tu rozoberame cosi uplne ine, nejde o vyhodne ceny, ide tu o neidenticke zlozenie vyrobkov pre nas trh v porovnani pre "lepsiu cast EU", tj, k nam dovazane a vyrabane druhotriedne a kolkokrat aj drahsie tovary. Moze sa mi admin, kedze neviem kto to zamkol vyjadrit, preco tuto temu zamkol? Dakujem :slight_smile:
16. apr 2011 o 20:00  • Odpovedz
mam dotaz - preco pri otazke nemozem po zahlasovani pridat odpoved???????? existuje sutaz o firstbike, z ktorej som sa neovladajuc toto pravidlo prave diskvalifikovala,kedze som najprv citala prispevky a k jednemu, ktory sa mi pacil som pridala hlas - a to som si myslela, ze mozem zahlasovat za viacero prispevkov :(((
18. apr 2011 o 10:34  • Odpovedz
Ahojte ja som len chcela ci by sa albumynedali riesit takakona fb ,ze ked kliknete na fotku ,akby v samostatnom okienku sa zobrazi album ,a ked to zrusite mozete pokracovat tam kde ste skoncili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mna to trosinku zolsti ked pozeram nejakealbumy dozadu takpotom uz ani neviem kde som :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neviem tolepsie vysvetlit ,ale verim ze chapete :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2011 o 11:23  • Odpovedz
@mysiatkoo ak si len pridala hlas, tak svoj hlas mozes kedykolvek zrusit a bud dat novemu prispevku hlas alebo napises prispevok
18. apr 2011 o 11:51  • Odpovedz
@lea123321 popravde nechapem :sweat_smile: ale po prezreti albumu mozes kliknut na sipku spat a ocitnes sa na strane kde si naposledy bola :slight_smile: alebo nie toto si sa pytala? inac napady na zlepsenie stranky mozes pridat sem
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/napad-pre-adminov/?page=last&post=last&lastref=it
18. apr 2011 o 11:54  • Odpovedz
@latvia Nie lebo ked dam sipku spat ,takma len posunie o jednu foto dozadu :(
18. apr 2011 o 12:12  • Odpovedz
chcem sa spýtať,či sa nedá niekomu zrušiť prístup na modrý koník-úplne ho zablokovať.napíšem bližšie info prečo...
18. apr 2011 o 14:52  • Odpovedz
@lea123321 uz chapem :slight_smile:

@terina25 da, pokial je na to vazny dovod. ak nejaky mas, hod mi ho do ip
18. apr 2011 o 15:20  • Odpovedz
@latvia Akoze nie je to nijaka katastrofa :grinning: Alebolo by to lepsie keby to bolo ako na styl fb :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2011 o 18:03  • Odpovedz
@lea123321 tak klikni na album koleckom mysi. Otvori sa Ti to v novom okne, povodne sa nezmeni
19. apr 2011 o 10:28  • Odpovedz
taka blba otazka , ale ked napíšem IP a po chvili ju vymažem z odoslaných, ta IP dojde tomu,komu som ju posielala ? pytam sa,lebo som včera dost dlho pisala znamej dolezite veci do IP,ktore ma odkazat mojej hematologičke a potom som to aj vymazala z odoslanych a nakoniec jej to aj tak neprišlo :unamused:
19. apr 2011 o 10:55  • Odpovedz
@olifcek Ja som na nb a nemam tu pripojenu mys :( :slight_smile:
19. apr 2011 o 11:49  • Odpovedz
dakujem,vyriešene
19. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz
neda sa mi otvorit prijata posta :cry: co s tym?
19. apr 2011 o 15:31  • Odpovedz
@lea123321 nové okno si otvoríš podržaním "ctrl" pred kliknutím na album :wink:
19. apr 2011 o 15:35  • Odpovedz
No uz sa podarilo :grinning: Zakon schvalnosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2011 o 15:36  • Odpovedz
@mau Dakujem :slight_smile:
19. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz
neviem komu dakujem, ale dakujem :slight_smile:
20. apr 2011 o 15:04  • Odpovedz
chcem sa opytat,ze ked uz raz bola nejaka uzivatelka na mk zablokovana za viac nasobnu registraciu a podvody v bazari,ze ci si moze po case vytvorit novy ucet na mk?alebo to je v rozpore s pravidlami?
20. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz
@weiya ano, je to v rozpore s pravidlami
21. apr 2011 o 11:02  • Odpovedz
@latvia a ako môžem hlas zrušiť ? ako mi to ukáže, za ktorý som hlasovala, (keď sa prehadzujú podľa počtu) ... a dá sa dajako pozrieť aj to, čo som dala "páči sa" ? sú na to nejaké "zoznamy" ? patrím k tým pc menje zručným... :grinning:
21. apr 2011 o 11:39  • Odpovedz
@cicimotinka
s hlasovanim je to velmi jednoduche: v teme, v ktorej si hlasovala, mas uplne na konci takym svetlejsim pismom napisane:
napr. ja tu: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-odstranit-mrkvu-z-mixeru/
Ku každej otázke sa môžeš vyjadriť iba raz. Alebo napísaním odpovede, alebo hlasovaním za jednu z existujúcich odpovedí. Už si hlasoval za odpoveď užívateľky mrka2.

ak by som chcela hlas zrusit, najdem si prispevok od mrka2 a tam sa mi pod prispevkom objavi Zrus moj hlas , kliknem na ten napis a bude zruseny :wink:
21. apr 2011 o 11:57  • Odpovedz
@ikke ďakujem, ale môžem si niekde kuknúť, za čo som hlasovala?... akože napr. 15.12.2010 som dala hlas tomu a tomu príspevku... lebo pokiaľ si nedám na každú tému, do ktorej aspoň 1x odpoviem ako obľúbené, tak ju niekedy už ani nenájdem...nie to ešte zmeniť hlasy... :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2011 o 12:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.